Achternaam Voornamen Adres Geboren plaats geboorte Overleden plaats overlijden lftd beroep
Aals,  van Jacob Steenstraat 6 02-05-1873 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 69
Aalst,  van Mozes Dijkstraat 6 11-09-1867 Oudshoorn 14-1-1943 Auschwitz 75
Aalst,  van Wolff Markje Martiena Dijkstraat 6 04-02-1867 Harlingen 16-4-1943 Sobibor 76 fabrieksarbeidster
Aalten,  van Henriëtte Verlengde Rijnkade 119 21-11-1905 Antwerpen 14-1-1943 Auschwitz 37
Aalten,  van Carl Verlengde Rijnkade 119 29-8-1936 Utrecht 14-1-1943 Auschwitz 6
Aalten,  van Bacherach Roosje Verlengde Rijnkade 119 31-05-1868 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 74
Abas Aäron Emmastraat 65 08-01-1882 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 61 koopman
Abas Vierra Lena Emmastraat 65 12-11-1896 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 46
Abramczijk Eugen Israël Marktstraat 5 30-01-1867 Berlijn 26-3-1943 Sobibor 76
Abramczijk Reinach Helene Marktstraat 5 14-08-1868 Berlijn 26-3-1943 Sobibor 73
Agsteribbe Leeraar Betje Spijkerlaan 46 30-5-1904 Rheden 28-1-1944 Auschwitz 39
Alexander Weichselbaum Ida De Wetstraat 4 29-06-1874 Geldersheim 14-1-1943 Auschwitz 68
Allegro Machiel Jacob Marislaan 45 26-04-1888 Amsterdam 22-10-1943 Auschwitz 55 broodbezorger
Alter Israël Jacob Cremerstraat 90 01-08-1867 Den Haag 16-4-1943 Sobibor 75
Alter Rebecca Jacob Cremerstraat 90 30-04-1896 Den Haag 14-1-1943 Auschwitz 46 verkoopster
Alter van Creveld Hendrika  Jacob Cremerstraat 90 16-02-1866 Den Haag 16-4-1943 Sobibor 77
Amerikaner Olga Markt 5 22-10-1878 Windesheim 26-2-1943 Auschwitz 55
Amerikaner Maier Sara Markt 5 19-09-1858 Fischbach 26-2-1943 Auschwitz 84
Amerongen,  van Sally Gravenstraat 1 1-9-1900 Groningen 19-12-1942 Auschwitz 42 handelsagent
Amerongen,  van Paula Anna Gravenstraat 1 24-5-1930 Groningen 29-10-1942 Auschwitz 12
Amerongen,  van Katz Hendrina  Gravenstraat 1 22-3-1900 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 42
Amram Moritz Johan de Wittlaan 27 22-02-1862 Echte 26-2-1943 Auschwitz 81
Amram Weiler Sophie  Johan de Wittlaan 27 28-12-1870 Scherfede 26-2-1943 Auschwitz 72
Amram Max Israël Sweerts de Landasstraat 68 20-11-1872 Echte 27-11-1942 Auschwitz 70
Aptroot Saartje Markt 5 01-01-1858 Leek 12-3-1941 Arnhem 82
Arons Moritz Israel Marktstraat 5 12-09-1864 Weener-Ems 20-1-1943 Westerbork 78
Arons Rosenberg Leah Sara Marktstraat 5 05-04-1875 Cösfeld 12-2-1943 Auschwitz 67
Baar Hermann  Sonsbeeksingel 116 8-12-1923 Duisburg 1-3-1944 Auschwitz 20
Bachrach Eijsman Christina Atjehstraat 12 22-07-1884 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 58
Bachrach Mozes Atjehstraat 12 17-11-1917 Arnhem 14-10-1944 Raalte 26
Bachrach Hanna Sebilla Atjehstraat 12 18-1-1924 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 19
Bachrach Aaltje Kerkstraat 36 7-10-1916 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 26
Bachrach Nathan Kerkstraat 36 20-01-1878 Arnhem 6-2-1942 Arnhem 64
Bachrach Schoonhoed Rachel  Kerkstraat 36 30-11-1884 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 58
Bachrach Sallie Markt 5 01-01-1879 Rheden 1-3-1943 Arnhem 64
Bachrach Jacob Nico  Pastoorstraat 7 10-8-1925 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 18
Bachrach Raphaël  Pastoorstraat 7 20-9-1926 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 17
Bachrach Nathan Pastoorstraat 7 2-10-1930 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 12
Bachrach Salomon Pastoorstraat 7 28-11-1888 Arnhem 2-3-1945 Bergen-Belsen 56 koopman
Bachrach Levie Van de Spieghelstraat 5 16-05-1894 Arnhem 20-2-1942 Arnhem 47 handelsreiziger
Bachrach Eliaser Van Spaenstraat 2 7-2-1909 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 33
Bachrach Nathan Van Spaenstraat 2 6-4-1931 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 11
Bachrach Cohen Sophia Van Spaenstraat 2 14-4-1904 Doesburg 12-10-1942 Auschwitz 38
Bachrach Martha Van Spaenstraat 2 15-5-1933 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 9
Bamberg Carolina Markt 5 14-11-1887 Wisch 21-1-1943 Auschwitz 55
Bamberg Jacob Prins Hendrikstraat 35 13-9-1920 Gendringen 31-1-1943 Auschwitz 22 handelsagent
Bamberg Herman Prins Hendrikstraat 35 01-03-1885 Wisch 23-7-1943 Sobibor 58 koopman
Bamberg Herschel Gezina Prins Hendrikstraat 35 17-08-1888 Genemuiden 23-7-1943 Sobibor 54
Bamberger Prins Margaretha Dijkstraat 6 10-9-1920 Hoorn 8-6-1945 Bergen-Belsen 24
Bamberger Josef Eusebiusplein 4 24-8-1917 Frankfurt am Main 6-7-1945 Maastricht 27 monteur
Banach Majer  Steijnstraat 5 20-5-1907 Lapczyce 12-4-1945 Bergen-Belsen 37 comestibleshandel
Barendse Willem Novalaan 9 19-3-1913 Rotterdam 23-7-1943 Sobibor 30
Barendse Izaak Henry Novalaan 9 21-8-1939 Den Haag 23-7-1943 Sobibor 3
Barendse van Creveld Heintje Novalaan 9 10-4-1910 Den Haag 23-7-1943 Sobibor 33
Barug Jacob Da Costastraat 18 15-5-1903 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 40
Barug Nico Alexander Da Costastraat 18 22-5-1938 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 5
Barug Louise Henriëtte Da Costastraat 18 24-10-1939 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 3
Barug Broekman Antje Da Costastraat 18 5-9-1914 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 28
Bass Julius Israel Amsterdamseweg 1 29-4-1923 Wenen 17-4-1945 Mauthausen 21
Bass Paul Amsterdamseweg 1 11-6-1924 Wenen 30-9-1944 Auschwitz 20
Bauernfreund Isaak  Statenlaan 77 11-11-1869 Tarnow 21-9-1942 Apeldoorn 72
Baumann Mark Clara Sara Izaak Evertslaan 17 10-10-1869 Fritzlar 26-3-1943 Sobibor 73
Baumann Lothar Izaak Evertslaan 17 24-4-1926 Baden 30-9-1942 Auschwitz 16
Baumann Steffi Ida Izaak Evertslaan 17 20-7-1926 Berlijn 30-9-1942 Auschwitz 16 naaister
Baumann Merfeld Emmy Renate Jacob Marislaan 43 7-11-1900 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 44
Baumann Franz Albert Jacob Marislaan 43 19-09-1897 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 47 koopman
Baumann Hildegard Sara Jacob Marislaan 43 3-2-1925 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 20
Beek, van Elias Slichtenhorststraat 9 15-5-1905 Arnhem 17-3-1945 Bergen-Belsen 39
Beem Lazarus Josef Israelslaan 48 19-10-1910 Arnhem 31-3-1944 onbekend 33 vertegenwoordiger
Beem Josephina Marion  Josef Israelslaan 48 1-12-1937 Nijmegen 10-9-1943 Auschwitz 5
Beem Gimpel Gerda Josef Israelslaan 48 5-5-1912 Berlijn 10-9-1943 Auschwitz 31
Beem Hans Josef Israelslaan 48 7-7-1931 Nijmegen 10-9-1943 Auschwitz 12
Beem Miriam Josef Israelslaan 48 23-6-1936 Nijmegen 10-9-1943 Auschwitz 7
Beem de Beer Ella Sonsbeeksingel 109 11-4-1905 Borne 10-9-1943 Auschwitz 38
Beem Markus  Sonsbeeksingel 109 26-12-1902 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 40 slagerij Bakkerstraat 28
Beem Isidoor Sonsbeeksingel 109 19-1-1905 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 39 Beems Kledingmagazijnen
Beer, de Rosenthal Amalia Amsterdamseweg 1 10-07-1880 Ibbenbüren 21-5-1943 Sobibor 62
Beer, de Nathans Leentje Patersstraat 1 12-3-1919 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 23
Beer, de Samuel Sweerts de Landasstraat 18 19-10-1880 Borne 21-5-1943 Sobibor 62 paardenhandelaar
Beer, de Dormits Sophia Van Lawick van Pabststraat 137 23-4-1923 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 20
Beffie Elizabeth  Vijzelstraat 21 31-07-1887 Rotterdam 23-7-1943 Sobibor 55 winkelierster
Behrendt Bernhard Marktstraat 5 17-05-1870 Kolberg 27-11-1942 Auschwitz 72
Behrendt Kramatschinsky Ernestine Marktstraat 5 15-12-1876 Reigroden 27-11-1942 Auschwitz 65
Bendien Jacob  Schelmseweg 7 2-5-1922 Arnhem 30-6-1944 Midden-Europa 22
Berets Willstaedt Helene  Mesdaglaan 54 01-10-1887 Lüdenscheid 11-12-1942 Auschwitz 55
Berets Marianna Sibylla  Spijkerstraat 237 25-10-1908 Gelsenkirchen 19-2-1943 Auschwitz 34
Berets Heijman Dina  Spijkerstraat 237 13-11-1874 Groenlo 19-11-1943 Auschwitz 69
Berg, ter Abraham Amsterdamseweg 14 18-3-1907 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 36 koopman
Berg, ter Rosina Henriette Amsterdamseweg 14 16-6-1938 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 4
Berg, ter Nieweg Hanna Amsterdamseweg 14 7-3-1913 Groningen 21-5-1943 Sobibor 30
Berg, ter Frouwkje Klara Markt 5 05-02-1861 Winschoten 17-7-1940 Arnhem 79
Berg, ter Benjamin Parkstraat 84 05-08-1862 Noordhoek 5-2-1943 Auschwitz 80
Berg, ter Jacobson Rosina Parkstraat 84 27-07-1868 Alkmaar 5-2-1943 Auschwitz 74
Berg, van Hanna Marktstraat 5 15-03-1896 Winschoten 25-1-1943 Auschwitz 46
Berg, van den Sophia Esperantolaan 3 27-05-1890 Rotterdam 28-5-1943 Sobibor 53 secretaresse AKU
Bettelheim Heinrich Driekoningenstraat 16 19-8-1924 Wenen 28-2-1943 Auschwitz 18
Bettelheim Kreiter Antonia Driekoningenstraat 16 27-4-1903 Lemberg 3-12-1942 Auschwitz 39 pianiste
Bever, van Bendien Betje Van Heemstralaan 90 08-05-1851 Amsterdam 28-11-1942 Amsterdam 91
Bielschowsky Nathan Moses Mesdaglaan 39 29-06-1875 Guttentag 21-5-1943 Sobibor 67
Bielschowsky Michels Gertrud Mesdaglaan 39 06-02-1888 Maldewin 21-5-1943 Sobibor 55
Bienes Grünstein Jettchen Marktstraat 5 13-12-1882 Aschenhause 2-7-1943 Auschwitz 60
Birkenstein Reinhard Maria De Wetstraat 4 23-02-1874 Frankfurt am Main 27-11-1942 Auschwitz 68
Blankenstein Ernst Eusebiusbuitensingel 55 28-09-1868 Krefeld 19-2-1943 Auschwitz 74 onderwijzer
Blankenstein Stroheim Betty Eusebiusbuitensingel 55 13-01-1874 Landeshut 19-2-1943 Auschwitz 69
Blankenstein  Alfred  Langstraat 10 11-5-1901 Aken 19-2-1943 Auschwitz 41
Blankenstein Maximilian Langstraat 10 26-01-1867 Aken 14-1-1943 Auschwitz 75
Blankenstein  Erna  Langstraat 10 09-05-1897 Aken 19-2-1943 Auschwitz 45
Blankenstein Jacoby Gertrud  Langstraat 10 28-10-1872 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 70
Blijdenstijn, van Antje Jeannette  Zijpendaalseweg 1 d 02-04-1887 Ophemert 27-11-1942 Auschwitz 55 huishoudster
Bloemendal Henriette Bakkerstraat 60b 08-01-1887 Groningen 14-1-1944 Auschwitz 57
Bloemendal Manfred Breitnerstraat 18 25-3-1907 Ober-Ingelheim 31-3-1944 Auschwitz 37 tekenaar
Bloemendal Cohen Margaretha Henriette Breitnerstraat 18 5-11-1914 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 29
Bloemendal Hess Mina Breitnerstraat 18 23-10-1887 Hintersteinau 23-7-1943 Sobibor 55
Bloemendal Josef Driekoningendwarsstraat 87 15-11-1912 Bad Kissingen 31-3-1944 onbekend 31 reiziger
Bloemendal Siegfried Driekoningendwarsstraat 87 22-02-1880 Winschoten 10-9-1943 Auschwitz 63
Bloemendal Hamburg Anna Driekoningendwarsstraat 87 19-8-1913 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 30 verpleegster
Bloemendal Neustadt Fanny Kelah Driekoningendwarsstraat 87 29-04-1879 Hamburg 10-9-1943 Auschwitz 64
Bloemendal Michiel Jan Vethstraat 2 15-11-1883 Winschoten 23-7-1943 Sobibor 59
Blok Salomon Lombokstraat 16 27-9-1913 Den Haag 31-5-1944 Auschwitz 30
Bobbe Ronald Graswinkelstraat 28 15-12-1942 Apeldoorn 11-2-1944 Auschwitz 1
Boers Abraham Amsterdamseweg 1 07-05-1884 Lith 16-4-1943 Sobibor 58 koopman
Boers Nathans Leentje Amsterdamseweg 1 13-02-1872 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 71
Boers Jeanette Dullertstraat 6 10-10-1911 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 32
Boers, de Joseph Graslaan 29 13-7-1909 Amsterdam 31-3-1944 Midden-Europa 34 reiziger
Boers, de Henri Graslaan 29 15-1-1939 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 3
Boers, de Blom Celina Graslaan 29 16-2-1909 Amsterdam 19-10-1942 Auschwitz 33
Bogen Ferdinand Markt 5 28-11-1872 Wenen 21-1-1943 Auschwitz 70 koopman
Bogen Bonwitt Johanne Markt 5 28-11-1874 Rodenberg 21-1-1943 Auschwitz 68
Bokke, van der Susanna Van Pallandtstraat 59 05-10-1899 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 43 reizigster
Bollegraaf Vogelina Apeldoornseweg 52 14-5-1918 Groningen 11-6-1943 Sobibor 25
Bollegraaf Hartog Apeldoornseweg 52 26-07-1878 Groningen 23-7-1943 Sobibor 64 schrijver Bronbeek
Bollegraaf Rozevelt Henderina Apeldoornseweg 52 22-09-1886 Groningen 23-7-1943 Sobibor 56
Borchardt Rosa Sara Markt 5 01-01-1869 Pinne 28-5-1941 Arnhem 72
Borstel Hester Alexandrina W. Barendszstraat 24 25-4-1914 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 28 kantoorbediende
Borstel Gelder, van Clara W. Barendszstraat 24 30-01-1885 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 57 pensionhoudster
Bos Salomon Arke Noachstraat 3 a 19-1-1920 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 22 koopman
Bos Simon Arke Noachstraat 3 a 04-03-1891 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 51
Bos Schoonhoed Lena Arke Noachstraat 3 a 07-02-1888 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 54
Bos Mina Klarendalseweg 6 a 4-12-1922 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 19 verkoopster
Bos Salomon Klarendalseweg 6 a 30-9-1925 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 17
Bos Abraham Klarendalseweg 6 a 12-01-1894 Veenendaal 31-3-1944 Midden-Europa 50 handelsreiziger
Bos Schoonhoed Saartje Klarendalseweg 6 a 11-07-1893 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 49
Bouman Bernard Zijpendaalseweg 53 a 22-2-1921 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 22
Bouman Irene Zijpendaalseweg 53 a 12-4-1924 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 19
Bouman Glaser Francisca Zijpendaalseweg 53 a 09-12-1889 Nijmegen 16-4-1943 Sobibor 53 pensionhoudster
Brandon Cohen Henriette Van de Spieghelstraat 3 19-10-1905 Antwerpen 31-1-1944 Auschwitz 38
Bremer Saartje Markt 5 26-01-1877 Hoorn 27-11-1942 Auschwitz 65 huishoudster
Brink, van Herman Kerkstraat 12 1-9-1922 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 21 magazijnbediende
Brink, van Bromet Cornelia  Spijkerstraat 114 10-01-1867 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 75
Broekman Elias Paul Gravenstraat 5 11-8-1903 Arnhem 29-6-1942 Mauthausen 38
Broekman Aron Gravenstraat 5 14-10-1879 Arnhem 25-7-1942 Mauthausen 62 koopman
Broekman Nathan Selma Gravenstraat 5 15-01-1879 Emmerich 30-9-1942 Amsterdam 63
Broekman Mozes  Ruiterstraat 8 29-08-1885 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 57 koopman
Broekman Speijer Rachel  Ruiterstraat 8 02-07-1886 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 56
Broekman Isaak Wielakkerstraat 40 a 01-03-1881 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 62 motorkleding (mil. en civiel)
Broekman Klestadt Johanna Wielakkerstraat 40 a 07-11-1878 Geseke 11-12-1942 Auschwitz 64
Bromet Levie Bakkerstraat 60 b 07-11-1877 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 65
Bromet Kaufman Frederika Bakkerstraat 60 b 07-02-1880 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 63
Bruch Gerda Van Goyenstraat 10 11-12-1922 Keulen 8-10-1942 Auschwitz 19
Bruch Ellen Van Goyenstraat 10 7-9-1926 Keulen 8-10-1942 Auschwitz 16
Bruch Arthur Van Goyenstraat 10 19-12-1882 Boisheim 9-8-1942 Auschwitz 59 fabrikant
Bruch David Elize Van Goyenstraat 10 08-04-1888 Duisburg 8-10-1942 Auschwitz 54
Bruin, de Rosetta Markt 5 01-04-1872 Arnhem 18-1-1943 Westerbork 70
Bruin, de Nathan Oeverstraat 37 a 30-09-1899 Arnhem 29-1-1943 Ludwigsdorf 43 koopman
Bruin, de Nehemia Oeverstraat 64 17-03-1875 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 68 kleinhandelaar
Bruin, de Bachrach Sybilla Oeverstraat 64 29-01-1873 Arnhem 13-10-1942 Arnhem 69
Bruin, de Boas Sara Oeverstraat 64 21-6-1904 Amsterdam 11-12-1942 Auschwitz 38
Bruin, de Eliaser Wielakkerstraat 44 2-4-1908 Arnhem 8-1-1944 Auschwitz 35 kleermaker
Bruin, de Nehemia Wielakkerstraat 44 30-8-1942 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 0
Bruin, de Kellerman Cera Wielakkerstraat 44 5-6-1914 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 29 fabrieksarbeidster
Bruinvels Isaac Kerkstraat 24 25-7-1921 Rotterdam 25-1-1943 Auschwitz 21
Bruinvels Rebecca Kerkstraat 24 1-5-1931 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 12
Buchsbaum Szaja Sweerts de Landasstraat 63 10-06-1887 Chrzanow 26-3-1943 Sobibor 55 koopan
Buchsbaum Triebwasser Regina Rijfka Sweerts de Landasstraat 63 27-10-1889 Gorlice 26-3-1943 Sobibor 53
Büschoff Leo Utrechtsestraat 3 10-04-1883 Xanten 11-10-1944 Auschwitz 61 handelsagent
Büschoff Strausz Else Utrechtsestraat 3 26-08-1885 Elberfeld 11-10-1944 Auschwitz 59
Buuren, van Joseph Samuel Markt 5 16-02-1868 Buurmalsen 27-11-1942 Auschwitz 74
Buuren, van Samuel Nieuwstraat 25 8-8-1912 Wageningen 11-6-1943 Sobibor 30 lompen en zakkenhandel
Buuren, van Benjamin Nieuwstraat 25 21-8-1915 Wageningen 3-5-1941 Amsterdam 25 koopman
Buuren, van Mozes Nieuwstraat 25 31-03-1874 Geldermalsen 20-3-1943 Sobibor 68 koopman
Buuren, van Haas Sara Nieuwstraat 25 20-01-1872 Almelo 20-3-1943 Sobibor 71
Buuren, van Rood Betje Rika Nieuwstraat 25 10-9-1914 Boskoop 11-6-1943 Sobibor 28
Caro Hermann Bovenbrugstraat 9 17-2-1915 Keulen 25-1-1943 Auschwitz 27
Casseres David Hertogstraat 25 13-11-1901 Amsterdam 1-10-1944 Gleiwitz 42 vertaler
Cavaljé Barend Nieuwstad 9 24-1-1919 Amsterdam 30-9-1942 Auschwitz 23
Cavaljé Cohen Carolina Nieuwstad 9 08-12-1885 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 57
Coeverden, van Simson Frederik Rembrandtlaan 18 31-8-1913 Coevorden 30-4-1943 Auschwitz 29
Coeverden, van Leeuw, de Henny Rembrandtlaan 18 2-7-1918 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 24
Coevorden, van Karel Amsterdamseweg 17 c 8-11-1922 Berlijn 21-1-1945 Midden-Europa 22
Coevorden, van Henny Bovenbrugstraat 44 10-12-1924 Berlijn 30-9-1942 Auschwitz 17 leerling-knipster
Cohen Leeuwen, van  Rijntje Amsterdamseweg 15 15-3-1909 Den Haag 11-6-1943 Sobibor 34
Cohen Leeuwen, van  Anetta Beaulieustraat 22 05-04-1871 Oss 11-4-1943 Arnhem 72
Cohen Johanna Broerenstraat 21 a 25-8-1922 Arnhem 8-10-1942 Auschwitz 20
Cohen Kaatje  Broerenstraat 21 a 26-11-1927 Arnhem 26-10-1942 Auschwitz 14
Cohen Sarina Broerenstraat 21 a 18-7-1930 Arnhem 26-10-1942 Auschwitz 12
Cohen Mozes Broerenstraat 21 a 22-1-1933 Arnhem 26-10-1942 Auschwitz 9
Cohen Cohen Sara Broerenstraat 21 a 31-3-1905 Wageningen 26-10-1942 Auschwitz 37
Cohen Bertha Burgemeester Weertsstraat 40 08-08-1859 Smilde 7-5-1943 Sobibor 83
Cohen Hartog De Wetstraat 4 18-8-1921 Amsterdam 4-6-1943 Sobibor 21
Cohen Cohen Judith Julia De Wetstraat 4 27-8-1920 Amsterdam 4-6-1943 Sobibor 22
Cohen Casper Jacob Simon De Wetstraat 6 31-7-1905 Doesburg 31-3-1944 Midden-Europa 38 handelsreiziger
Cohen Simon De Wetstraat 6 23-6-1933 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 9
Cohen Brink, van Margritha  De Wetstraat 6 14-8-1905 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 37
Cohen Zwartz Sophia Dorothea De Wiltstraat 64 20-06-1887 Oldenzaal 25-4-1945 Tröbitz 57
Cohen Salomon Jonas Dullertstraat 11 30-10-1901 Arnhem 31-1-1944 Midden-Europa 42 loopjongen
Cohen Isak Herman Jan Vethstraat 2 27-5-1916 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 27 leerling landbouwer
Cohen Willem Leopold Karthuizerstraat 24 10-8-1903 Amsterdam 31-1-1943 Auschwitz 39 handelsagent
Cohen Benjamins Henriëtte Céleste Karthuizerstraat 24 4-6-1903 Parijs 12-10-1942 Auschwitz 39
Cohen Cohen Veronica Karthuizerstraat 24 06-02-1876 Haarlem 12-10-1942 Auschwitz 66
Cohen Gerard Alexander Karthuizerstraat 41 31-8-1915 Arnhem 13-10-1941 Mauthausen 26 koopman
Cohen Sonja Karthuizerstraat 41 17-5-1917 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 26 kantoorbediende
Cohen Willy Karthuizerstraat 41 17-12-1919 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 23 kinderverzorgster
Cohen Theodoor Carel Karthuizerstraat 41 9-10-1925 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 17
Cohen Jacques Karthuizerstraat 41 8-2-1927 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 16
Cohen Alexander Karthuizerstraat 41 26-10-1873 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 69 zeilmakerij
Cohen Horst, van der  Henriette Margaretha J. Karthuizerstraat 41 07-05-1887 Apeldoorn 21-1-1943 Auschwitz 55
Cohen Carolina Kastanjelaan 27 8-7-1900 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 42 winkeljuffrouw
Cohen Louis Simon Kastanjelaan 27 16-11-1875 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 67
Cohen Dessau Louise Kastanjelaan 27 25-04-1876 Hamburg 27-11-1942 Auschwitz 66
Cohen Maurits Kastanjelaan 34 31-03-1887 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 55 reiziger
Cohen Constant Kastanjelaan 34 07-09-1889 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 53 kantoorbediende
Cohen Max Kastanjelaan 34 24-03-1893 Arnhem 10-8-1942 Auschwitz 49 bedrijfsleider
Cohen Philip Koningstraat 82 12-9-1900 Arnhem 31-1-1944 onbekend 43 magazijnmeester Joodse Raad
Cohen Leeuw, de Anna Koningstraat 82 25-7-1906 Gramsbergen 25-1-1945 Auschwitz 38
Cohen Asser Markt 5 23-09-1862 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 80 smid
Cohen Sientje Markt 5 05-10-1864 Tiel 14-1-1943 Auschwitz 78 directrice oudeliedentehuis
Cohen Izak Casper Markt 5 07-11-1868 Doesburg 14-1-1943 Auschwitz 74
Cohen Sara Rachel Markt 5 13-12-1868 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 73
Cohen Jans Markt 5 19-04-1870 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 72
Cohen Abraham Salomon Markt 5 25-07-1870 Haarlem 14-9-1942 Auschwitz 72 makelaar
Cohen Louise Eva Markt 5 01-10-1872 Middelburg 12-2-1943 Auschwitz 71 huishoudster
Cohen Fronika Markt 5 04-08-1875 Doesburg 20-10-1941 Arnhem 66
Cohen Jozef  Markt 5 13-06-1882 Zetten 2-2-1942 Arnhem 59
Cohen Levie Vrouwtje Markt 5 24-03-1870 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 72
Cohen Hoeden, van der  Sara Markt 5 13-07-1874 Nijkerk 27-11-1942 Auschwitz 68
Cohen Lazarus Menthenstraat 13 29-09-1873 Zutphen 2-4-1943 Sobibor 69
Cohen Salomon Menthenstraat 21 2-3-1907 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 36
Cohen Herman Menthenstraat 21 6-8-1916 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 26 vertegenwoordiger
Cohen Jacob Menthenstraat 21 15-12-1881 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 61 antiquair
Cohen Winter, de Roosje Menthenstraat 21 24-6-1909 Arnhem 23-7-1943 Sobibor
Cohen Zilverberg Sara  Menthenstraat 21 15-06-1881 Zwolle 16-4-1943 Sobibor 61
Cohen Anna Parkstraat 14 25-8-1910 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 32 telefoniste
Cohen Joseph Parkstraat 14 25-12-1879 Hoorn 26-3-1941 Arnhem 61
Cohen Mullem Betje Parkstraat 14 27-11-1886 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 56 bedrijfsleider
Cohen Nathan Pastoorstraat 1 a 13-7-1908 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 35 koopman
Cohen Mozes  Pastoorstraat 1 a 07-04-1879 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 64 koopman ongeregelde goed.
Cohen Meijer Pastoorstraat 1 a 16-01-1885 Amsterdam 3-9-1942 Auschwitz 57
Cohen Bruin, de Kaatje Pastoorstraat 1 a 18-02-1877 Arnhem 10-4-1943 Westerbork 66
Cohen Salomon Pastoorstraat 18 24-4-1910 Zutphen 12-3-1945 Buchenwald 34 drogist
Cohen Simon Pastoorstraat 18 14-1-1913 Zutphen 31-3-1944 Blechhammer 31
Cohen Izak Pastoorstraat 18 30-10-1934 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 7
Cohen Kaatje  Pastoorstraat 18 22-6-1938 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 4
Cohen Cohen Johanna Pastoorstraat 18 15-2-1914 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 28
Cohen Nort Emma Betcij  Poggenbeekstraat 15 24-03-1873 Groningen 11-12-1942 Auschwitz 69
Cohen Simon Jonas Prümelaan 5 02-05-1897 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 45
Cohen Wolf Sophia Prümelaan 5 22-03-1867 Harderwijk 21-1-1943 Auschwitz 75 pensionhoudster
Cohen Philip  Ruiterstraat 39 04-04-1864 Zutphen 27-11-1942 Auschwitz 78 koopman
Cohen Bruin, de Janette Ruiterstraat 39 01-01-1873 Wisch 27-11-1942 Auschwitz 69
Cohen Levie Benjamin  Statenlaan 61 13-12-1878 Hoorn 27-11-1942 Auschwitz 63
Cohen Lopes Cardozo Sara  Statenlaan 61 10-03-1879 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 63
Cohen Marianne Rosalie  Statenlaan 109 17-9-1927 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 15
Cohen Jacob Casper  Statenlaan 109 04-09-1867 Doesburg 15-2-1942 Arnhem 74
Cohen Isidor Tuinstraat 2 16-05-1880 Haarlem 23-7-1943 Sobibor 63 directeur koekfabriek
Cohen Israël Tuinstraat 2 18-11-1885 Amsterdam 12-10-1942 Auschwitz 56 textielhandelaar
Cohen Denneboom Vogelina Henriëtta Tuinstraat 2 25-07-1885 Smilde 12-10-1942 Auschwitz 57
Cohen Vos Reinette Tuinstraat 2 14-08-1883 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 59
Cohen Esther Utrechtseweg 58 01-06-1884 Renkum 20-4-1943 Wageningen 58
Cohen Betje Utrechtseweg 58 05-02-1887 Renkum 20-4-1943 Wageningen 56
Cohen Meijer Utrechtseweg 58 14-04-1888 Renkum 19-2-1943 Auschwitz 54 vertegenwoordiger
Cohen Cohen Susanna Gezina Utrechtseweg 58 21-08-1891 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 51
Cohen Vries, de Saartje Utrechtseweg 58 25-05-1861 Harlingen 12-12-1941 Arnhem 80
Cohen Abraham Van Lawick van Pabststraat 107 23-5-1917 Deventer 31-1-1943 Auschwitz 25
Cohen Alex Van Lawick van Pabststraat 107 23-9-1924 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 18
Cohen Simon Van Lawick van Pabststraat 107 04-02-1877 Doesburg 12-10-1942 Auschwitz 65 goud, zilver, ongeregeld goed
Cohen Nihom Mietje Van Lawick van Pabststraat 107 24-03-1882 Meppel 12-10-1942 Auschwitz 60
Cohen Pagrach Johanna Hendrina Van Lawick van Pabststraat 107 23-6-1916 Rijssen 12-10-1942 Auschwitz 26
Cohen Salomon Van Wageningenstraat 78 7-9-1901 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 42 kruidenier
Cohen Elburg Henriëtte Van Wageningenstraat 78 8-5-1913 Zwolle 9-4-1943 Sobibor 29
Cohen Emanuel Wielakkerstraat 36 20-5-1921 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 22
Cohen Bertha Wielakkerstraat 36 5-6-1924 Arnhem  21-1-1943 Auschwitz 18
Cohen Philip Wielakkerstraat 36 3-4-1926 Arnhem  21-1-1943 Auschwitz 16
Cohen Asser Wielakkerstraat 36 21-8-1929 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 13
Cohen Ida Wielakkerstraat 36 23-11-1932 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 10
Cohen Jacob Wielakkerstraat 36 4-12-1933 Arnhem  21-1-1943 Auschwitz 9
Cohen Karel Wielakkerstraat 36 18-5-1935 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 7
Cohen Abraham à Wielakkerstraat 36 25-05-1899 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 43 koopman
Cohen Tobias Toni Wielakkerstraat 36 22-12-1899 Wisch  21-1-1943 Auschwitz 43
Cohn Hans Ludwig Israel Amsterdamseweg 1 13-2-1924 Berlijn 10-2-1944 Westerbork 19
Cohn Ilse Brantsenstraat 2 8-9-1921 Berlijn 16-6-1943 Sobibor 21
Costa da Senior Sophia Bakkerstraat 55 4-7-1925 Leiden 30-11-1944 Auschwitz 19 (ouders: beddenwinkel)
Dam, van Leendert Bovenbeekstraat 4 3-6-1921 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 21
Dam, van Celina Bovenbeekstraat 4 29-5-1924 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 18
Dam, van Isaak Bovenbeekstraat 4 20-05-1890 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 52 koopman flessen
Dam, van Overste Mietje Bovenbeekstraat 4 20-06-1890 Amsterdam 15-10-1942 Auschwitz 52
Dam, van Dam, van Rebecca Bovenbeekstraat 4 4-3-1916 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 26
Danneboom Marcus Hommelstraat 41 o4-06-1896 Amsterdam onbekend onbekend
Danneboom Marcus Markt 5 04-06-1896 Amsterdam onbekend onbekend
Danneboom Löwenstein Regina Markt 5 29-11-1868 Verlar 6-2-1943 Westerbork 73
Danneboom Danneboom Antoinetta Sweerts de Landasstraat 63 24-4-1903 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 40
Danziger Arnold Marktstraat 5 12-11-1859 Neustadt 26-1-1943 Auschwitz 83
David Pinczower Bertha G.A. van Nispenstraat 37 21-04-1876 Klein-Zabrze 23-7-1943 Sobibor 67
Deen Kreveld, van Vrouwtje Meijer Markt 5 03-09-1867 Hoorn 14-1-1943 Auschwitz 75
Denneboom Marcus Bovenbrugstraat 33 12-3-1924 Arnhem onbekend onbekend
Denneboom Selma Bovenbrugstraat 33 27-10-1932 Arnhem onbekend onbekend
Denneboom Hendrina Johanna Broerenstraat 33 21-12-1918 Arnhem 11-12-1942 Auschwitz 23
Denneboom Bertha Broerenstraat 33 2-1-1921 Arnhem 11-12-1942 Auschwitz 21
Denneboom Eva Broerenstraat 33 10-1-1927 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 16
Denneboom Regina  Broerenstraat 33 29-4-1930 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 12
Denneboom Flory Broerenstraat 33 8-3-1934 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 9
Denneboom Benjamin Jacob  Broerenstraat 33 26-03-1882 Smilde 20-3-1943 Sobibor 60 wafelbakker
Denneboom Bronkhorst Mietje Broerenstraat 33 29-02-1896 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 47
Dentz Erik Theodore Amsterdamseweg 1 25-3-1906 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 37
Dijk, van Ester Louise Burgemeester Weertsstraat 139 26-8-1906 Heenvliet 4-6-1943 Sobibor 36
Dijk, van Bernard Markt 5 03-06-1857 Geffen 4-4-1941 Arnhem 83
Dijk, van Jansen Juliee Markt 5 17-05-1863 Geldern 27-11-1942 Auschwitz 79
Dormits Herman Amsterdamseweg 1 07-01-1866 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 77
Dormits Kleerkoper Elisabeth Apeldoornseweg  38 05-08-1881 Amsterdam 12-2-1943 Auschwitz 61
Dormits Salomons Heintje Apeldoornseweg  38 28-07-1877 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 65 naaister
Dormits Sophia Apeldoornseweg 164 15-12-1910 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 32 huishoudster
Dormits Eleonore Ida Apeldoornseweg 172 16-4-1931 Arnhem 10-3-1941 Arnhem 9
Dormits Philip Klarendalseweg 6 a 25-11-1916 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 27
Dormits Philip Klarendalseweg 6 a 01-12-1887 Hoogeveen 27-11-1942 Auschwitz 54 slagerij
Dormits Schoonhoed Mientje  Klarendalseweg 6 a 14-05-1889 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 53
Dormits Wolf Klarestraat 18 10-09-1882 Rotterdam 30-4-1943 Sobibor 60 slagerij, grossier in rundvlees
Dormits Edith Van Lawick van Pabststraat 137 17-4-1931 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 11
Dormits Meijer Van Lawick van Pabststraat 137 22-08-1892 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 50 slager
Dormits Rosenthal Amalie Van Lawick van Pabststraat 137 17-04-1899 Ebbenburen 17-4-1943 Sobibor 44
Dornfest Lucjan  Frans Halslaan 99 8-1-1907 Rzeszow 6-11-1944 Auschwitz 37 tandtechnicus
Dornfest Izydor Kamil Frans Halslaan 99 21-10-1940 Arnhem 8-5-1943 Westerbork 2
Dornfest Tamara Gitta Rachel Frans Halslaan 99 4-2-1942 Arnhem 8-10-1944 Auschwitz 2
Dornfest Hoffmann Bella Frans Halslaan 99 16-12-1919 Amsterdam 8-10-1944 Auschwitz 24
Drielsma Grietje Apeldoornseweg 25 28-1-1944 Leeuwarden 28-1-1944 Auschwitz 39 pianolerares
Druijf Isaac Bakenbergscheweg 70 22-07-1867 Amsterdam 24-9-1942 Auschwitz 75
Druijf Cohen Henriette Bakenbergscheweg 70 05-10-1864 Arnhem 17-9-1942 Auschwitz 77
Drukker Pels Roza Weverstraat 32 25-9-1912 Delfzijl 11-6-1943 Sobibor 30
Dukker Jonas Amsterdamseweg 94 1-6-1906 Amsterdam 9-2-1944 Auschwitz 37 winkelbediende
Dukker Suesan Alida Amsterdamseweg 94 28-12-1904 Amsterdam 28-1-1944 Auschwitz 39
Duren, van Rebecca Akkerstraat 17 27-2-1926 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 16
Duren, van Abraham Akkerstraat 17 9-8-1927 Amsterdam 28-2-1943 Auschwitz 15
Duren, van Jacob Hartog Akkerstraat 17 22-9-1934 Arnhem 22-10-1942 Auschwitz 8
Duren, van Frederica Akkerstraat 17 28-3-1941 Arnhem 22-10-1942 Auschwitz 1
Duren, van Salomon Akkerstraat 17 16-05-1897 Rhenen 28-2-1943 Auschwitz 45 reiziger
Duren, van Vries, de Sara Akkerstraat 17 30-10-1897 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 44
Duren, van Nathan Marianna Nieuwstad 37 01-09-1859 Den Bosch 14-1-1943 Auschwitz 83
Duren, van Liebman Nieuwstraat 2 11-02-1891 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 52
Duren, van Sara  Nieuwstraat 2 05-04-1890 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 53
Duren, van Hubert Maurits Van Heemstralaan 19 9-2-1900 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 43 industrieel
Duren, van Schaap Anna Van Heemstralaan 19 17-2-1904 Utrecht 19-11-1943 Auschwitz 39
Duren, van Maurits Weerdjesstraat 109 a 1-5-1905 Rotterdam 28-2-1943 Auschwitz 37 kleermaker
Duren, van Winter, de Eva Roosje Weerdjesstraat 109 a 19-5-1905 Oss 22-10-1942 Auschwitz 37
Duren, van Mendels Frederica Weerdjesstraat 109 a 06-11-1864 Huissen 22-10-1942 Auschwitz 77
Duren, van Fortuin Dina Zijpendaalseweg 1 c 28-05-1867 Hengelo 11-1-1943 Arnhem 75
Dzentrelsky Simon Amsterdamseweg 1 12-5-1906 Leipzig 24-9-1943 Auschwitz 37
Edelstein Julius Amsterdamseweg 1 7-12-1924 Wenen 7-3-1945 Auschwitz 20
Edersheim Bernhard Markt 5 22-07-1886 Den Haag 29-6-1943 Arnhem 56
Edersheim Willem Henri Markt 5 25-01-1897 Den Haag 29-6-1943 Arnhem 46
Ehlbaum Engelberg Reisel Parkstraat 62 28-01-1862 Lezajsk 5-2-1943 Auschwitz 81
Eijsman Hartog Bouwmeesterstraat 5 18-09-1896 Arnhem 20-10-1941 Mauthausen 45 lompenhandelaar
Eijsman Jacob Singelsteeg 13 29-03-1889 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 53 drukker
Eijsman Benjamin Van Hasseltstraat 49 4-6-1924 Groningen 7-2-1945 Gross-Rosen 20
Einhorn Adolf Amsterdamseweg 1 11-4-1923 Wenen 15-4-1945 Weimar 22
Eisendrath Jüchemheim Sortine Selma Markt 5 09-04-1887 Vlotho 27-8-1942 Auschwitz 56
Elias Stein Rebekka Markt 5 16-07-1879 Wloclawek 27-11-1942 Auschwitz 63
Eltes Fanny Amsterdamseweg 17 c 10-2-1915 Vascauti 24-9-1942 Auschwitz 27
Engelander Eduard Herman  Statenlaan 29 15-1-1909 Amsterdam 12-4-1944 Bergen-Belsen 35 vakonderwijzer
Engers Jeanette Dijkstraat 18 23-6-1927 Amsterdam 25-1-1943 Auschwitz 15
Engers Mozes Dijkstraat 18 16-5-1929 Amsterdam 5-3-1943 Sobibor 13
Engers Velde, van der Betje Gerhard Voethstraat 14 03-03-1864 Wijhe 12-10-1942 Auschwitz 78
Engers Prag Rosa Markt 5 02-09-1861 Ankum 26-1-1943 Westerbork 81
Ermann Alfred Van Oldenbarneveldtstraat 3 08-03-1890 Wittlich 2-4-1943 Sobibor 53
Ermann Amerongen, van  Sibilla Van Oldenbarneveldtstraat 3 20-05-1894 Groningen 2-4-1943 Sobibor 48
Erwteman Isidoor Voermanstraat 56 11-8-1915 Amsterdam 17-8-1942 Auschwitz 27 plasticus
Essen, van Elly Vera Louise Amsterdamseweg 1 25-2-1926 Amsterdam 3-9-1943 Auschwitz 17
Essen, van Veronie Suze Carola Amsterdamseweg 1 3-8-1928 Amsterdam 27-8-1943 Auschwitz 15
Essen, van Jacob Pels Rijckenstraat 12 16-12-1872 Ommen 19-11-1943 Auschwitz 70 ritueel snijder
Essen, van Zuidema Jettje Pels Rijckenstraat 12 11-04-1867 Veendam 19-11-1943 Auschwitz 76
Esso, van André Bouriciusstraat 22 29-7-1916 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 26
Esso, van Abram Aron Bouriciusstraat 22 22-05-1884 Meppel 17-9-1943 Auschwitz 59 grossier in goud en zilver
Esso, van Mogendorff Carolina Bouriciusstraat 22 21-09-1889 Gouda 17-9-1943 Auschwitz 53
Esso, van Herman Bouriciusstraat 22 19-6-1919 Arnhem dec. 1944 Schwarzheide 25
Fabisch Heinrich Heilmann Burgemeester Weertsstraat 93 04-06-1866 Frankfurt am Main 5-11-1941 Arnhem 75
Fabisch Suerth Emma Burgemeester Weertsstraat 93 23-07-1892 Düsseldorf 26-2-1943 Auschwitz 50
Feigenbaum Turksma Sarini Clara Van Lawick van Pabststraat 11 22-6-1924 Den Haag 25-10-1944 Auschwitz 20
Felsenthal Herbert Amsterdamseweg 222 30-9-1902 Düsseldorf 30-3-1945 Bergen-Belsen 42 jeugdleider Joodse Raad
Felsenthal Erich Bernhard  Rijnkade 34 23-02-1874 Aken 17-9-1943 Auschwitz 69
Felsenthal Francken Antonie Rijnkade 34 13-08-1873 Aken 17-9-1943 Auschwitz 70
Fischel Heinz Siegbert Amsterdamseweg 1 3-4-1922 Berlijn 21-11-1943 Auschwitz 21
Fischel Manfred Amsterdamseweg 1 1-2-1924 Berlijn 2-7-1943 Sobibor 19
Fischer Baum Albertine Sara Markt 5 09-05-1870 Wenen 23-7-1943 Auschwitz 73
Fleischer Roza Amsterdamseweg 1 2-7-1905 Rzeszow 23-7-1943 Sobibor 38
Fortuin Salomon Markt 5 12-01-1865 Hengelo 21-1-1943 Auschwitz 78
Frank Ruth Anna Lea Goudwindestraat 65 7-10-1940 Arnhem 6-10-1944 Auschwitz 3
Frank Julius Goudwindestraat 65 18-05-1890 Langenschwalbach 1-10-1944 Auschwitz 54
Frank Rosenblum Hanna  Goudwindestraat 65 28-10-1903 Hamburg 6-10-1944 Auschwitz 40
Frank Salomon Groen van Prinstererstraat 42 19-08-1868 Lienden 21-8-1941 Arnhem 72
Frank Hartog Jeannette Groen van Prinstererstraat 42 14-08-1871 Arnhem 25-7-1942 Arnhem 70
Frank Aron Koningstraat 70-72 a 19-09-1882 Groningen 23-7-1941 Arnhem 58 manufacturenhandel
Frank Hoek Jeannette Henriette Markt 5 17-07-1870 Goor 27-11-1942 Auschwitz 72
Frank Isodoor Pels Rijckenstraat 11 27-11-1874 Veendam 26-3-1943 Sobibor 68 vertegenwoordiger
Frank Sanders Marianna Pels Rijckenstraat 11 14-12-1885 Sneek 1943-00-00 onbekend 58
Frank Bronkhorst Alida Helena Veerpolderstraat 46 08-04-1876 Rotterdam 14-1-1943 Auschwitz 60
Frank Bernardus Abraham Velperbinnensingel 4 14-03-1869 Zierikzee 12-2-1943 Auschwitz 73
Frank Kaufmann Minna Velperbinnensingel 4 05-04-1874 Krefeld 12-2-1943 Auschwitz 68
Frank Abraham Verlengde Rijnkade 119 15-5-1907 Amsterdam 4-6-1943 Sobibor 36 handelsreiziger
Frank Ehrenreich Sybilla Verlengde Rijnkade 119 6-1-1901 Deventer 4-6-1943 Sobibor 42
Frank, van  Elizabeth Rozette Hommelseweg 274 11-10-1928 Den Haag 14-5-1943 Sobibor 14
Frank, van  Hartog Hommelseweg 274 12-05-1895 Leiden 14-5-1943 Sobibor 48 dames- en herenconfectie
Frank, van  Scheffer Rosaline Hommelseweg 274 05-06-1899 Den Haag 14-5-1943 Sobibor 43
Frank, van  Salomon Wilgenlaan 20 30-6-1908 Duisburg 2-10-1943 Bobrek 35 coupeur
Frank, van  Elsje Wilgenlaan 20 27-7-1939 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 3
Frank, van  Boers, de Gonda Wilgenlaan 20 17-2-1913 Duisburg 19-10-1942 Auschwitz 29
Franken Elisabeth Bloemiststraat 1 c 04-07-1888 Arnhem 5-10-1942 Auschwitz 54
Franken Philippine De Wetstraat 6 27-11-1884 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 57 zanglerares
Franken Alidine Huyghenslaan 32 13-5-1904 Borne 28-1-1944 Auschwitz 39
Franken Franken Johanna Markt 5 14-06-1859 Emmerich 24-1-1942 Arnhem 82
Franken Polak Jansje Markt 5 15-04-1857 Amsterdam 2-9-1943 Arnhem 86
Franken Aals, van Jetta Henriëtte  Steenstraat 6 23-02-1880 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 62 huishoudster
Franken Jozef  Steenstraat 6 04-04-1872 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 70
Franken Samuel Sweerts de Landasstraat 15 25-01-1880 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 62 kantoorbediende
Franken Maurits Willemsplein 23 a 04-01-1895 Renkum 16-7-1943 Sobibor 48 assuradeur hoofdagent loten
Franken Hiegentlich Sara Willemsplein 23 a 26-02-1892 Assen 16-7-1943 Sobibor 51
Frankenberg Abraham Markt 5 09-02-1867 Nieheim 10-8-1940 Arnhem 73
Frankenberg Strauss Theodore Markt 5 16-04-1869 Elberfeld 19-11-1943 Auschwitz 74
Frankenhuis Israël  Steijnstraat 11 14-07-1878 Enschede 1-2-1943 Auschwitz 64 vethandelaar
Frankenhuis Rozendal Henriette  Steijnstraat 11 16-03-1898 Borculo 2-2-1943 Auschwitz 44
Frankfort Maurits Hartog Bovenbrugstraat 6 24-10-1887 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 55 koopman
Frankfort Cozijn Debora Bovenbrugstraat 6 23-01-1886 Wageningen 11-6-1943 Sobibor 57
Frankfort Rosita  Steijnstraat 6 12-3-1924 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 18
Frenkel Recha Markt 5 01-01-1858 Kolberg 20-7-1940 Arnhem 82
Freudenthal Walter Gerhard Benno Sweerts de Landasstraat 63 01-02-1897 Breslau 11-2-1944 Auschwitz 47 directeur NV
Freudenthal Kantorowitz Henriette Sweerts de Landasstraat 63 13-01-1875 Posen 11-2-1944 Auschwitz 69
Freund Mauritius Hermann Velperweg 55 20-9-1919 Borgerhout 27-6-1941 Mauthausen 28 tandarts
Friedenberg Josef Markt 5 18-06-1868 Altena 14-1-1943 Auschwitz 74
Friedenberg Rosenbaum Julia Markt 5 27-02-1874 Dorstfeld 14-1-1943 Auschwitz 68
Friedlaender Heinz Julius Amsterdamseweg 1 1-4-1920 Breslau 24-12-1943 Auschwitz 23
Frijda Lehmann Emilie Utrechtsestraat 39 24-06-1866 Batmen 7-5-1943 Sobibor 76 kleermakerij
Frohmann Gans Julie Rijnkade 34 07-01-1871 Frankfurt am Main 14-1-1943 Auschwitz 72
Fuld Edgar Julius Amsterdamseweg 1 20-8-1923 Pforzheim 1-10-1944 Auschwitz 21
Fuldauer Levie Markt 5 01-01-1883 Dinxperlo 16-6-1941 Arnhem 58
Gans Paul Jakob Amsterdamseweg 89 27-9-1908 Frankfurt am Main 4-2-1945 Midden-Europa 36 vertegenwoordiger
Gans Henri Louis Burgemeester Weertsstraat 85 8-12-1927 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 15
Gans Eduard Burgemeester Weertsstraat 85 05-02-1892 Wisch 9-4-1943 Sobibor 51
Gans Mogendorff Jeannette Burgemeester Weertsstraat 85 14-04-1893 Groenlo 9-4-1943 Sobibor 49
Gans Bärmann Helena Johan de Wittlaan 173 18-06-1858 Dörrebach 10-3-1943 Arnhem 85
Gazan Benjamin Markt 5 1-1-1902 Amsterdam 11-3-1944 Arnhem 42
Gazan Gompert Markt 5 11-08-1895 Den Ham 1-9-1943 Arnhem 48
Geens, van Vrouwtje Markt 5 16-10-1873 Meppel 14-1-1943 Auschwitz 69
Gelber Sperling Ernestine Parkstraat 62 25-02-1860 Tarnopol 17-2-1941 Arnhem 80
Gelder, van Julchen Amsterdamseweg 1 21-8-1913 Aalten 16-7-1943 Sobibor 29
Gelder, van Edwin Van Oldenbarneveldtstraat 3 4-3-1917 Penang 22-10-1941 Mauthausen 24 bedrijfsleider
Gelderen, van Johanna Jeannette Kerkstraat 24 22-5-1910 Arnhem 31-3-1945 Midden-Europa 34 huishoudelijke hulp
Gelderen, van Levie Henriëtte Lea Kerkstraat 24 18-6-1905 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 37 controleur Joodse Gemeente
Gelderen, van Jacob Alexander Marten van Rossumstraat 12 25-3-1918 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 25
Gelderen, van Elisabeth Marten van Rossumstraat 64 1-10-1919 Arnhem 22-4-1943 Sobibor 23
Gelderen, van Jozef Philippus  Marten van Rossumstraat 64 9-8-1921 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 21 fabrieksarbeider
Gelderen, van Asser Marten van Rossumstraat 64 26-10-1892 Renkum 29-2-1944 Midden-Europa 51 arbeider
Gelderen, van Eijsman Carolina Marten van Rossumstraat 64 01-12-1886 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 56 fabrieksarbeidster
Gelderen, van Philip Markt 5 09-11-1873 Renkum 27-11-1942 Auschwitz 69 poelier
Gelderen, van Jozef Filippus Staringplein 30 09-06-1871 Renkum 20-10-1944 Voorst 73
Gerechter Artur Amsterdamseweg 1 18-3-1923 Berlijn 31-5-1945 Bergen-Belsen 22
Gerson Simon Else Prins Hendrikstraat 6 01-12-1895 Werlte 11-10-1944 Auschwitz 48
Gigch, van Rosalie Henriette Pontanuslaan 15 25-08-1865 Den Haag 16-4-1943 Westerbork 77
Gimpel Siegfried  Josef Israelslaan 48 3-4-1908 Königsberg 28-2-1945 Midden-Europa 36 fabrikant lederverf
Gimpel Zirlinger Laura  Josef Israelslaan 48 28-3-1906 Mielnica 28-2-1945 Midden-Europa 38
Glaser Kaatje Regina Amsterdamseweg 92 a 25-1-1911 Nijmegen 28-1-1944 Auschwitz 33 steno-typiste
Glaser Rosetta Regina Bergstraat 2 29-1-1928 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 14
Glaser Regina Rosetta Bergstraat 2 25-12-1931 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 10
Glaser Siegmund Bergstraat 2 19-05-1896 Nijmegen 31-1-1943 Auschwitz 46 koopman
Glaser Kan Sophia Bergstraat 2 1-11-1901 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 40
Glaser Sanders Reintje Bergstraat 2 11-05-1879 Leeuwarden 14-1-1943 Auschwitz 63
Gobetz Emil Reginald  Rijnkade 25 17-2-1904 Middelburg 28-2-1945 Midden-Europa 41 kantoorbediende
Gobetz Cohen Pauline Rijnkade 25 24-01-1874 Enschede 21-1-1943 Auschwitz 68
Gobetz Markus Edith Irene Regina  Rijnkade 25 24-8-1911 Frankfurt am Main 28-2-1945 Midden-Europa 33
Godschalk Bertha Van Heemstralaan 47 15-10-1914 Groningen 9-7-1943 Sobibor 28 archivaris
Godschalk Johan Van Heemstralaan 47 05-10-1872 Roden 14-5-1943 Sobibor 70
Godschalk Jacob Van Heemstralaan 47 12-06-1878 Roden 14-5-1943 Sobibor 64
Godschalk Abraham Van Heemstralaan 47 15-12-1880 Roden 6-9-1941 Amsterdam 60
Goldlust Samuel Zijpendaalseweg 53 a 10-03-1872 Kaschau 7-12-1942 Auschwitz 69
Goldschmidt Guggenheim Regina Marktstraat 5 26-07-1870 Worms 24-2-1943 Westerbork 72
Goldschmidt Walter Van Lawick van Pabststraat 11 21-2-1921 Verden 19-8-1942 Auschwitz 21
Goldsmit Mietje Boulevard Heuvelink 163 11-10-1907 Rheden 30-4-1943 Auschwitz 35
Goldsmit Koosje Boulevard Heuvelink 163 27-12-1909 Rheden 30-4-1943 Auschwitz 33
Goldsmit Izaak Boulevard Heuvelink 163 23-6-1913 Rheden 23-6-1943 Sobibor 30
Goldsmit Leo Boulevard Heuvelink 163 12-2-1915 Rheden 23-7-1943 Sobibor 27
Goldsmit Jacob Boulevard Heuvelink 163 05-05-1871 Heteren 14-1-1943 Auschwitz 71 manufacturen en textiel
Goldsmit Levie Kaatje  Boulevard Heuvelink 163 28-04-1873 Rheden 7-5-1943 Sobibor 70
Goldsmit Grietje Eusebiusbuitensingel 21 18-5-1923 Arnhem 21-9-1942 Auschwitz 19
Goldsmit Louis  Eusebiusbuitensingel 21 09-02-1885 Rotterdam 21-9-1942 Auschwitz 57 winkelier
Goldsmit Dormits Roosje  Eusebiusbuitensingel 21 18-05-1895 Arnhem 21-9-1942 Auschwitz 47
Goldsmit Juda Karel van Gelderstraat 2 18-10-1925 Rheden 30-4-1943 Auschwitz 17
Goldsmit Flora Karel van Gelderstraat 2 18-12-1926 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 16
Goldsmit Philip Karel van Gelderstraat 2 24-08-1899 Rheden 7-5-1943 Sobibor 43 koopman
Goldsmit Jacobs Martha Karel van Gelderstraat 2 25-02-1898 Utrecht 14-1-1943 Auschwitz 44
Gomperts Jacques Amsterdamseweg 14 5-7-1922 Zandvoort 14-11-1941 Arnhem 19
Gomperts Marcus Amsterdamseweg 14 9-1-1926 Haarlem 31-3-1944 Midden-Europa 18
Gomperts Isaäc Emanuel Amsterdamseweg 14 12-08-1893 Haarlem 31-3-1944 Midden-Europa 50 reiziger
Gomperts Solla, de  Bernardina Amsterdamseweg 14 05-08-1888 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 54
Gompertz Mouritz Louis De la Reijstraat 1 16-09-1886 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 56
Gompes Marcus Hommelstraat 46 04-03-1870 Frankfurt am Main 31-10-1944 Ermelo 74 koopman
Gompes Schoonhoed Kaatje  Hommelstraat 46 01-08-1878 Arnhem 31-10-1944 Ermelo 66
Gossels Rosa Van Lawick van Pabststraat 129 01-10-1888 Emden 19-2-1943 Auschwitz 54 pensionhoudster
Gossels Stein Therese Van Lawick van Pabststraat 129 27-02-1854 Emden 30-12-1942 Amsterdam 88
Gottschalk Max  Markt 5 01-01-1874 Hamburg 6-3-1941 Arnhem 67
Grauw, van der Vos Elisabeth Bovenbrugstraat 20 03-09-1884 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 59
Greef Dolfina Koningstraat 62 14-2-1939 Veghel 3-8-1944 Auschwitz 5
Greef Soni Henricus Koningstraat 62 28-5-1941 Tilburg 3-8-1944 Auschwitz 3
Groenewoudt Cohen Louise Eva Markt 5 01-10-1872 Middelburg 12-2-1943 Auschwitz 70
Groonheim Sophia  Ruiterstraat 39 29-01-1876 Dinxperlo 27-11-1942 Auschwitz 66 breister
Groot, de Carola Boulevard Heuvelink 179 2-10-1919 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 23
Groot, de Siegfried Boulevard Heuvelink 179 13-03-1884 Steenwijk 22-1-1943 Arnhem 58
Groot, de Weigert Hedwig Boulevard Heuvelink 179 1-10-1900 Arnof 11-6-1943 Sobibor 42
Groot, de Emanuel Rijnstraat 28 11-2-1936 Schiebroek 25-8-1944 Auschwitz 8
Groot, de Rachel  Rijnstraat 43 15-8-1927 Amersfoort 22-5-1944 Auschwitz 16
Groot, de Meijer Rijnstraat 43 09-10-1897 Utrecht 30-9-1944 Auschwitz 46 magazijn rijwielen, radio-art.
Groot, de Swaab Sophia Rijnstraat 43 10-6-1900 Utrecht 22-5-1944 Auschwitz 43
Groot, de Levie Singelstraat 12 19-3-1909 Amersfoort 29-2-1944 Midden-Europa 34 koopman
Groot, de Grietje Singelstraat 12 28-7-1939 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 3
Groot, de Vrouwtje Singelstraat 12 20-9-1941 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 1
Groot, de Cohen Rosette Singelstraat 12 2-5-1915 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 27
Grootkerk Judith Vijzelstraat 20 27-9-1924 Arnhem 9-11-1942 Auschwitz 18
Grootkerk Heiman Vijzelstraat 20 13-11-1883 Leeuwarden 9-11-1942 Auschwitz 58
Grootkerk Aalten, van  Helena Vijzelstraat 20 11-05-1887 Arnhem 9-11-1942 Auschwitz 55 dameshoedenmagazijn
Grün Herbert Amsterdamseweg 1 31-12-1931 Gelsenkirchen 11-2-1944 Auschwitz 12
Grün Nathan Dawid Noordelijke Parallelweg 69 10-08-1898 Sniatyn 30-4-1943 Auschwitz 44
Grün Prins Sophia Noordelijke Parallelweg 69 14-1-1906 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 37
Gumperz Felds Henriette Marktstraat 5 29-10-1857 Einbeck 27-11-1942 Auschwitz 85
Haagens Samuel Van Huevenstraat 60 7-11-1902 Middelharnis 20-6-1943 Arnhem 40
Haan, de Goldberg Frieda Eusebiusbuitensingel 46 13-8-1921 Duisburg 17-9-1943 Auschwitz 22
Haas Hugo Broerenstraat 27 09-01-1894 Castrop-Rauxel 28-2-1945 Midden-Europa 51 slager
Haas Mayer Sara Helena Broerenstraat 27 6-5-1903 Koblenz 28-2-1945 Midden-Europa 41
Hahn Henle Rijnkade 34 13-01-1863 Rhina 5-2-1943 Auschwitz 80
Hahn Berlin Bertha Rijnkade 34 16-04-1873 Grossen-Buseck 5-2-1943 Auschwitz 69
Hal, van der Herman Amsterdamseweg 80 2-4-1915 Usquert 4-6-1943 Sobibor 28 leraar
Hal, van der Pels Heintje Clasina Amsterdamseweg 80 5-1-1915 Rotterdam 4-6-1943 Sobibor 28
Hal, van der Levie Pels Rijckenstraat 11 05-12-1875 Usquert 12-2-1943 Auschwitz 67 pensionhouder
Hal, van der Hak, van der Caroline Pels Rijckenstraat 11 10-11-1888 Weener 12-2-1943 Auschwitz 54
Hamburg Rosenberg Henrietta Markt 5 02-01-1856 Zevenaar 27-11-1942 Auschwitz 86
Hamel Helena Parkstraat 72 22-12-1885 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 57
Harfon Rosette  Novalaan 9 7-11-1925 Den Haag 23-4-1943 Sobibor 17 kantoorbediende
Harfon Aäron Novalaan 9 10-08-1890 Den Haag 22-10-1942 Auschwitz 52 monteur
Harfon Creveld, van  Elsje Novalaan 9 09-12-1891 Den Haag 23-4-1943 Sobibor 51
Harschel  Abraham Lombokstraat 16 03-08-1886 Utrecht 3-10-1944 Auschwitz 58
Hartog Engelina Amsterdamseweg 1 15-6-1909 s-Gravendeel 16-7-1943 Sobibor 34
Hartog Philip Emmastraat 28 21-05-1875 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 67 kantoor voor vaste goederen
Hartog Hartog Francisca Emmastraat 28 09-06-1868 Almelo 16-4-1943 Sobibor 74
Hartog Nathan Herman Van Pallandtstraat 26 15-9-1905 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 37 bediende
Hartog Philip Jacques Van Pallandtstraat 26 10-5-1931 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 11
Hartog Cohen Clara Van Pallandtstraat 26 7-3-1908 Waalwijk 16-4-1943 Sobibor 35
Hartog, de Elisabeth Henriëtte  Jacob Marislaan 68 30-09-1876 Utrecht 2-7-1943 Sobibor 66
Hartogs Haagens Adriana Markt 5 26-01-1885 Middelharnis 19-12-1943 Arnhem 58
Heckscher Bella Sophie Bovenbrugstraat 6 16-5-1922 Hamburg 16-4-1943 Sobibor 20
Heertje Benjamin Jacob  Hommelseweg 55 07-09-1894 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 48
Heertje Lara, de  Marianna  Hommelseweg 55 27-07-1895 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 47
Heertje Benjamin Jacob  Stadhoudersstraat 26 07-09-1894 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 48
Heertje Lara, de Marianna Stadhoudersstraat 26 27-7-1895 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 47
Heijden, van der Markus Schoontje  Markt 5 09-07-1871 Leeuwarden 14-1-1943 Auschwitz 71
Heijden, van der Kan Carolina Henriëtte  Rijnstraat 28 15-02-1899 Arnhem 18-2-1941 Arnhem 42
Heijman Samson  Sonsbeeksingel 41 30-08-1867 Groenlo 27-11-1942 Auschwitz 75
Heijman Clara Henriëtte  Sonsbeeksingel 44 17-4-1923 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 19
Heijman Henry  Sonsbeeksingel 44 26-8-1924 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 18
Heijman Siegfried  Sonsbeeksingel 44 13-4-1929 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 13
Heijman Mourits  Sonsbeeksingel 44 30-11-1893 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 49 slager
Heijman Boers Sara  Sonsbeeksingel 44 03-01-1888 Oud-Beijerland 12-10-1942 Auschwitz 54
Heijman Sallie  Steenstraat 48 a 25-8-1933 Arnhem 3-9-1943 Auschwitz 10
Heijman Meijer  Steenstraat 48 a 04-12-1894 Arnhem 31-3-1944 onbekend 49 musicus, violist
Heijman Levie Naatje Steenstraat 48 a 21-08-1899 Arnhem 3-9-1943 Auschwitz 44 Maison Levie dameshoeden
Heijman Simons Bertha Sweerts de Landasstraat 68 24-04-1870 Altenessen 11-8-1942 Arnhem 72
Heijmann Emil Rijnkade 34 21-10-1889 Ahrweiler 2-4-1943 Sobibor 53 chemische fabriek Heijmann
Heijmann Hahn Frieda Rijnkade 34 31-01-1896 Kassel 2-4-1943 Sobibor 47
Heijmann Henriette  Rijnkade 34 7-10-1921 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 23
Heijmann Mirjam Rijnkade 34 11-6-1923 Keulen 2-4-1943 Sobibor 19
Heijmann Samuel Simon  Rijnkade 34 15-2-1925 Keulen 2-4-1943 Sobibor 18
Heijmann Ruth Amalie  Rijnkade 34 3-12-1929 Keulen 2-4-1943 Sobibor 13
Heijmann Krotoschiner Franziska  Spijkerstraat 235 27-07-1881 Breslau 16-4-1943 Sobibor 61
Heijmanns Betje Markt 5 14-09-1864 Groenlo 17-3-1942 Arnhem 77
Heijmans Joseph Meijer Bakkerstraat 60 05-07-1880 Groenlo 14-1-1943 Auschwitz 62 koopman
Heijmans Bloemendal Henriette Bakkerstraat 60 08-01-1887 Groningen 14-1-1943 Auschwitz 56
Heijmans Henri Meyer Beekstraat 26 15-03-1882 Zevenaar 25-1-1943 Auschwitz 60 vertegenwoordiger
Heijmans Broekman Hanna  Beekstraat 26 24-05-1888 Arnhem 13-1-1941 Arnhem 52
Heijmans Meijer Max  Korenstraat 2 a 30-4-1912 Arnhem 13-11-1941 Mauthausen 29
Heijmans Isidoor Meijer Oeverstraat 52 14-10-1885 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 57 koopman
Heijmans Elisabetha Oeverstraat 52 21-11-1888 Zevenaar 14-1-1943 Auschwitz 54
Heijmans Jacob  Sint Marten 32 23-04-1869 Groenlo 21-5-1943 Sobibor 74
Heijmans Cohen Clara  Sint Marten 32 22-07-1864 Schiedam 21-5-1943 Sobibor 78
Heijmans Simons Helene Van Goghstraat 14 14-12-1871 Essen 2-4-1942 Arnhem 70
Heijmans van der Douwer Louisa Markt 5 01-01-1854 Groenlo 31-7-1940 Arnhem 86
Heimann Ochs Eva Sweerts de Landasstraat 63 6-6-1914 Sankt Ingber 28-2-1945 Midden-Europa 30 huishoudelijke hulp
Heimann Walter Friedrich Van Lawick van Pabststraat 14 18-6-1903 Breslau 20-2-1945 Dachau 41 beambte Joodse Raad
Hellmann Regina Markt 5 28-8-1912 Würzburg 23-7-1943 Sobibor 30
Hellmann Moritz Markt 5 19-07-1877 Marktbreit 13-3-1943 Sobibor 65
Hellmann Bamberger Rachel Markt 5 28-08-1880 Frankfurt am Main 13-3-1943 Sobibor 62
Hemelrijk Marcus Markt 5 02-11-1858 Winterswijk 27-11-1942 Auschwitz 84
Herschel Nico Louis Koningstraat 53 20-9-1915 Zwolle 23-7-1943 Sobibor 27
Herschel Weijel Malchen Koningstraat 53 3-4-1919 Zwolle 23-7-1943 Sobibor 24
Hertz Lazarus Amsterdamseweg 12 08-03-1875 Zevenaar 14-1-1945 Bergen-Belsen 69
Hertz Marx Therese Bovenbrugstraat 12 03-07-1874 Sankt Johann 7-8-1941 Arnhem 67
Hertzmann Frank Pauline Josef Israelslaan 111 16-05-1878 Krefeld 6-4-1944 Theresienstadt 65
Herz Ingeborg Izaak Evertslaan 17 9-11-1927 Beuel 10-9-1943 Auschwitz 15
Herz Alfred Izaak Evertslaan 17 16-05-1896 Beuel 31-3-1944 Auschwitz 47 koopman
Herz Wolff Lucie Izaak Evertslaan 17 14-3-1900 Sittard 10-9-1943 Auschwitz 43
Herz Hans Hugo Rietgrachtstraat 68 20-1-1943 Westerbork 17-9-1943 Auschwitz 0
Herz Kellerman Rosa Rietgrachtstraat 68 3-11-1911 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 31
Hess Max  Parkstraat 120 30-3-1905 Hörde 8-10-1942 Arnhem 37 schoenmaker
Hess Max Albert Parkstraat 120 15-12-1942 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 0
Hess Julius Parkstraat 120 29-10-1898 Hörde 28-5-1943 Sobibor 44
Hess Friedenberg Wilhelmina Parkstraat 120 19-12-1898 Altena 28-5-1943 Sobibor 44
Heym, van der Hester Carolina Markt 5 18-12-1869 Lekkerkerk 12-2-1943 Arnhem 73
Heymann Emil Steijnstraat 25 31-08-1871 Bad Polzin 16-4-1943 Sobibor 71
Hiegenlich David Abraham Dullertstraat 11 30-11-1925 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 17
Hiegenlich Abraham Jacques Dullertstraat 11 15-12-1931 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 10
Hiegenlich Jakob  Dullertstraat 11 28-10-1888 Assen 15-10-1942 Auschwitz 53 koopman
Hiegenlich Vries, de  Elisabeth  Dullertstraat 11 03-06-1888 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 54
Hiegentlich Jacob Kerkstraat 12 21-1-1915 Assen 9-7-1943 Sobibor 28
Hiegentlich Brink, van Johanna Kerkstraat 12 20-3-1913 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 30
Hijman Simon Velperweg 145 c 12-01-1871 Schiedam 6-9-1944 Auschwitz 73
Hijman Andriesse Adèle Catharina Velperweg 145 c 08-11-1873 Vlissingen 6-9-1944 Auschwitz 70
Hijman Bolle Joseph  Wagnerlaan 55 22-12-1881 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 61 schoenstikker
Hijmans Hugo Siegfried J. Jansbuitensingel 26 a 01-01-1868 Arnhem 18-2-1944 Arnhem 76
Hirsch Amschel Auguste Sara Gabriëlstraat 22 28-02-1857 Frankfurt am Main 1-4-1942 Arnhem 84
Hirsch Rothschild Margareta  Steijnstraat 27 7-5-1912 Borbeck 13-3-1943 Sobibor 30 naaister
Hirschel Jozef Brantsenstraat 2 13-1-1919 Arnhem 30-3-1943 Auschwitz 24 kantoorbediende
Hirschel Machiel Brantsenstraat 2 28-02-1874 Coevorden 23-7-1943 Sobibor 69 procuratiehouder
Hirschel Mesritz Naatje Brantsenstraat 2 26-08-1881 Meppel 23-7-1943 Sobibor 61
Hirschel Antje Rietgrachtstraat 70 20-03-1872 Coevorden 11-12-1942 Auschwitz 70
Hirschhorn Emanuel Prins Hendrikstraat 47 3-2-1906 Chodorow 15-3-1944 Auschwitz 38
Hirschhorn Rita Prins Hendrikstraat 47 23-9-1935 Wenen 11-2-1944 Auschwitz 8
Hirschhorn Herbert Prins Hendrikstraat 47 13-7-1937 Wenen 11-2-1944 Auschwitz 6
Hirschhorn Barer Rosa Prins Hendrikstraat 47 15-6-1904 Grodzisko 11-2-1944 Auschwitz 39
Hirsekorn Martin Josef Israelslaan 88 26-05-1897 Schönlanke 27-5-1944 Auschwitz 47 vertegenwoordiger
Hirsekorn Elburg Sara Josef Israelslaan 88 15-6-1900 Hilversum 10-9-1943 Auschwitz 43
Hoffmann Jacob Grote Oord 3 03-05-1888 Kalusz 26-3-1944 Auschwitz 55 parfumerie apollo
Hoffmann Friedmann Chane Grote Oord 3 15-07-1899 Dorhobuicka 19-2-1943 Auschwitz 43
Hoffmann Offentier Taube Grote Oord 3 21-11-1891 Zolynia 26-3-1944 Auschwitz 52
Hofstede Izaak Josef Israelslaan 64 17-4-1909 Rotterdam 31-7-1944 Midden-Europa 35 handelsreiziger
Hoop, de Claire Willy Plein 1813 6 11-2-1934 Arnhem 12-8-1942 Auschwitz 8
Hoop, de Willem Plein 1813 6 11-07-1899 Rotterdam 31-8-1942 Mauthausen 43
Hoop, de Emrik Claire Elizabeth Plein 1813 6 05-06-1898 Haarlem 12-8-1942 Auschwitz 44
Horst, van der Sara  Brantsenstraat 2 24-2-1904 Wageningen 14-1-1943 Auschwitz 38
Horst, van der Jacob Isaäk Driekoningendwarsstraat 13 5-6-1913 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 30 slager
Horst, van der Jacob Hommelseweg 209 7-11-1902 Wageningen 28-1-1944 Auschwitz 41 bakker
Horst, van der Cousin Judith Hommelseweg 209 24-2-1910 Amsterdam 28-1-1944 Auschwitz 33
Horst, van der Marianne  Statenlaan 29 3-8-1901 Wageningen 14-5-1943 Sobibor 41 huishoudster
Horst, van der Salomon Statenlaan 29 22-7-1913 Wageningen 14-5-1943 Sobibor 29 wiskundeleraar
Horst, van der Amerongen, van  Hester Statenlaan 29 11-9-1914 Haarlem 14-5-1943 Sobibor 28
Horst, van der Groote, de  Caecilia Utrechtseweg 96 06-01-1889 Dinxperlo 23-4-1943 Sobibor 54
Horst, van der Mozes Van Lawick van Pabststraat 11 08-12-1899 Wageningen 11-12-1942 Auschwitz 43 magazijnbediende
Horst, van der Romann Rosi Van Lawick van Pabststraat 11 27-1-1907 Hamburg 11-12-1942 Auschwitz 35
Horwitz Hans Rolf Schelmseweg 93 29-12-1929 Berlijn 27-11-1944 Neuengamme 20
Huiden, van der Marianne Poggenbeekstraat 15 13-05-1877 Oude Pekela 27-11-1942 Auschwitz 65
Hurwitz Cohen Johanna Markt 5 26-06-1868 Tiel 14-1-1943 Auschwitz 74
Isacson Philipps Hildegart Sweerts de Landasstraat 68 12-4-1909 Gelsenkirchen 8-4-1945 Bergen-Belsen 35 huishoudster
Israel Philip Markt 5 18-05-1867 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 75
Israel Gottfriedt Sibbe Markt 5 08-06-1864 Borger 14-1-1943 Auschwitz 78
Israel Heuvel, van den Elizabeth Antoinet Markt 5 04-06-1869 Zutphen 14-12-1942 Westerbork 73
Israel Louis Sweerts de Landasstraat 30 02-05-1884 Arnhem 5-9-1943 Vught 59
Israël Benjamin Dijkstraat 18 01-06-1876 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 66 koopman
Israël Betje Dijkstraat 18 01-06-1881 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 61 verpleegster
Israël Jacob Wagnerlaan 55 23-04-1895 Arnhem 24-9-1943 Auschwitz 48 reiziger
Israël Salomo Willem van Gulikstraat 18 27-10-1900 Arnhem 27-10-1943 Auschwitz 43 boekhandelaar
Israël Mina Helena Willem van Gulikstraat 18 20-7-1906 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 36 huishoudster
Israël Geertruida Willem van Gulikstraat 18 27-5-1921 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 21
Israël Bachrach Sibilla Willem van Gulikstraat 18 07-10-1878 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 64
Israëls Louis Meinhard Peter Amsterdamseweg 1 14-9-1928 Weener 16-7-1943 Sobibor 14
Israëls Arons Edith Sara Sweerts de Landasstraat 63 7-3-1901 Weener 16-7-1943 Sobibor 42
Jacob Philip Jacob Bentinckstraat 20a 15-12-1884 Zelhem 26-10-1942 Auschwitz 57
Jacobs Cornelis Amsterdamseweg 1 10-1-1924 Arnhem 3-5-1945 Neustadt 21
Jacobs Seelig Levie Beekstraat 92 4-11-1908 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 34 fruithandelaar
Jacobs Simon Bouwmeesterstraat 32 16-12-1901 Blokzijl 31-3-1944 Midden-Europa 42 koopman
Jacobs Jacob Alexander  Rijnkade 34 22-07-1874 Blokzijl 21-1-1943 Auschwitz 68
Jacobs Horst, van der  Naatje Rijnkade 34 12-11-1870 Steenwijk 21-1-1943 Auschwitz 72
Jacobs Levie Rodenburgstraat 31 24-09-1876 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 66 koopman
Jacobs Mozes Wagnerlaan 55 26-11-1905 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 37 gymnastiekleraar
Jacobson Abraham Arthur  Laan van Klarenbeek 62 27-2-1913 Arnhem 30-6-1944 Midden-Europa 31
Jeret Isodoor Ichl Sweerts de Landasstraat 63 12-5-1905 Mannheim 16-7-1943 Sobibor 38 bode Joodse Raad
Jeret Eli Sweerts de Landasstraat 63 26-5-1941 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 2
Jeret Hoffmann Mathilde Sweerts de Landasstraat 63 7-10-1911 Ludwigshafen 16-7-1943 Sobibor 31 verstelnaaister
Jong, de Henriette Amsterdamseweg 1 11-11-1926 Ahaus 17-9-1943 Auschwitz 16
Jong, de Jacob Dijkstraat 18 5-11-1928 Amsterdam 5-3-1943 Sobibor 14
Jong, de Lizette Eusebiusbuitensingel 37 a 24-12-1854 Naaldwijk 5-12-1942 Arnhem 87
Jong, de Philip Samuel Josef Israelslaan 42 4-12-1918 Amsterdam 30-9-1942 Auschwitz 23
Jong, de Aaron Josef Israelslaan 42 04-01-1890 Amsterdam 26-3-1943 Sobibor 53
Jong, de Leliveld Engeltje Josef Israelslaan 42 29-08-1891 Den Haag 26-3-1943 Sobibor 51
Jong, de Jan Sweerts de Landasstraat 20 10-2-1916 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 27
Jong, de Isidore Turfstraat 32-33 30-10-1905 Amsterdam 30-4-1943 Auschwitz 37 De Meubel Centrale
Jongh, de Michel Oeverstraat 77 a 17-2-1903 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 40 bakker
Jongh, de Meijer Oeverstraat 77 a 21-12-1871 Groningen 14-5-1943 Sobibor 71 brood- en banketbakkerij
Jongh, de Frankfort Saartje Oeverstraat 77 a 23-08-1870 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 72
Kahané Balfour Van Huevenstraat 62 21-5-1923 Ede 21-5-1943 Sobibor 20 werktuigbouwkundige
Kahané Herbert Samuel Van Huevenstraat 62 19-6-1926 Ede 28-2-1945 Auschwitz 18
Kahané Jozef Van Huevenstraat 62 07-03-1897 Kolomyja 28-2-1945 Auschwitz 47 kantoorchef AKU
Kahn Fritz Israel Zijpendaalseweg 53 a 7-5-1905 Gleicherwies 16-4-1943 Sobibor 37 magazijnmeester
Kahn Freundenberg Jette Zijpendaalseweg 53 a 02-12-1872 Heidingsfeld 16-4-1943 Sobibor 70
Kamp, van de Meijer Louis Statenlaan 61 9-9-1938 Zutphen 27-11-1942 Auschwitz 4
Kamp, van de Benno Jacob  Statenlaan 61 9-2-1942 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 0
Kamp, van de Cohen Anna Statenlaan 61 15-3-1910 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 32
Kan Jacques Cronjéstraat 11 26-02-1893 Doetinchem 14-1-1945 Bergen-Belsen 51 directeur rubberfabriek
Kan Haas, de Marcella Cronjéstraat 11 02-04-1897 Amsterdam 10-7-1943 Den Bosch 46
Kan Salomon Johan de Wittlaan 73 30-8-1900 Amsterdam onbekend onbekend
Kan Samuel Johan de Wittlaan 73 10-06-1863 Winterswijk 23-6-1943 Sobibor 80 boekhouder
Kan Leverpoll Mietje Johan de Wittlaan 73 03-10-1868 Borculo 23-7-1943 Sobibor 74
Kan Hartog Nieuwstraat 43 30-9-1906 Arnhem 18-2-1945 Ebensee 38 bretelfabriek
Kan Herman Sander Velperweg 143 b 06-04-1862 Assen 2-6-1941 Arnhem 79
Kan Elzas Antje Velperweg 143 b 17-08-1873 Borculo 17-9-1943 Auschwitz 70
Kan Izak Zijpendaalseweg 1 d 16-03-1865 Winterswijk 16-4-1943 Sobibor 78 grossier in kleermakers fourn.
Kanstein Siegfried  Van Heemstralaan 73 18-5-1908 Passau 14-11-1942 Auschwitz 34 commissiehandelaar
Kanstein Winter, de Elisabeth Van Heemstralaan 73 27-7-1915 Arnhem 14-11-1942 Auschwitz 27
Katz Hans Amsterdamseweg 1 15-9-1925 Frankfurt am Main onbekend onbekend
Katz Abraham G.A. van Nispenstraat 5 12-7-1901 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 42 vleeshandelaar
Katz Abraham G.A. van Nispenstraat 5 04.01.1902 Arnhem 27.08.2942 Auschwitz 40 pedicure
Katz Anna G.A. van Nispenstraat 5 6-8-1933 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 10
Katz Jong, de Vrouwtje G.A. van Nispenstraat 5 23-01-1899 Groningen 10-8-1942 Auschwitz 43
Katz Essen, van  Lina G.A. van Nispenstraat 5 13-12-1901 Hengelo 19-11-1943 Auschwitz 41
Katz Nathan Gravenstraat 1 01-03-1871 Arnhem 13-4-1942 Arnhem 71
Katz Käthe  Johan de Wittlaan 27 30-5-1900 Beverungen 1-2-1943 Auschwitz 42 dienstbode
Katz Pool Rachel onbekend  18-03-1869 Rotterdam 31-1-1941 Arnhem 71
Katz Louis Paul Krugerstraat 10 24-08-1876 Arnhem 18-3-1941 Arnhem 64
Katz Johanna Velperweg 59 26-06-1859 Arnhem 17-3-1941 Arnhem 81
Katzman Katz Rosa Marktstraat 5 22-01-1879 Schelchof 27-11-1942 Auschwitz 63
Kaufman Lazarus Rembrandtlaan 31 7-11-1910 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 32 koopman
Kaufman Bernard Rembrandtlaan 31 3-11-1942 Den Haag 9-4-1943 Sobibor 0
Kaufman Molen, van der  Hester Rembrandtlaan 31 7-11-1918 Amsterdam 9-4-1943 Sobibor 24 diamantbewerkster
Kaufman Bernhard Sonsbeeksingel 105 18-05-1875 Arnhem 29-7-1945 Arnhem 70 manufacturenhandel
Kaufmann Günter Amsterdamseweg 1 16-11-1922 Büdingen 4-5-1945 onbekend 22
Kaufmann Hannelore Bovenbrugstraat 6 27-6-1930 Sterkrade 23-7-1943 Sobibor 13
Kaufmann Emil Mauvestraat 40 25-11-1875 Krefeld 12-2-1943 Auschwitz 67 assurrantie-bezorger
Kaufmann Lewinsohn Flora Mauvestraat 40 03-04-1885 Warmditt 12-2-1943 Auschwitz 57
Kellerman Liepman Bakkerstraat 60 b 01-02-1883 Arnhem 8-10-1942 Auschwitz 59
Kellerman Sara  Koningstraat 63 b 30-5-1908 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 35 huishoudster
Kellerman Bernard Leoninusstraat 4 21-04-1873 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 69
Kellerman Samson Henriëtte Leoninusstraat 4 20-09-1879 Harderwijk 27-11-1942 Auschwitz 63
Kellerman Jeanette Novalaan 57 25-12-1908 Wageningen 31-1-1943 Auschwitz 34 fabrieksarbeidster
Kellerman Israël Rudolf  Rietgrachtstraat 68 31-8-1909 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 33
Kellerman Marcus  Rietgrachtstraat 68 12-4-1917 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 25 arbeider
Kellerman Salomon Rietgrachtstraat 68 14-08-1881 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 61 koopman
Kellerman Klestadt Bella Rietgrachtstraat 68 07-05-1880 Geseke 12-6-1941 Arnhem 61
Kellerman Meijer Wielakkerstraat 10 a 12-09-1871 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 71 veedrijver
Kellerman Marcus Wielakkerstraat 34 30-6-1911 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 32 kapper
Kellerman Meijer Wielakkerstraat 34 18-11-1942 Arnhem  11-6-1943 Sobibor 0
Kellerman Santcroos Sara Sophia Wielakkerstraat 34 19-6-1920 Rheden  11-6-1943 Sobibor 22 naaister
Klein Marcus Eusebiusbuitensingel 37 a 26-09-1865 Oss 27-11-1942 Auschwitz 77 handel in leder en aanverw.art.
Klein Blom Henriëtte Helena  Eusebiusbuitensingel 37 a 27-09-1899 Giessen Nieuwkerk 27-11-1942 Auschwitz 43
Klein Walter Josef Israelslaan 64 14-4-1902 Beeck 3-2-1945 Mauthausen 42 vertegenwoordiger
Klein Heine Charlotte Josef Israelslaan 64 25-2-1903 Essen 10-5-1945 Neustadt-Glewe 42
Klein Cornelia Eva Prinsessestraat 23 7-6-1905 Oss 27-11-1942 Auschwitz 37
Klein Eva Prinsessestraat 23 12-7-1912 Oss 27-11-1942 Auschwitz 30 huishoudelijke hulp
Klein David  Prinsessestraat 23 23-11-1868 Bergeijk 27-11-1942 Auschwitz 74
Klein Bromet Sientje Prinsessestraat 23 25-09-1871 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 71
Klein Marcus Isidor W. Barendszstraat 18 3-2-1926 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 18
Klein Isidor W. Barendszstraat 18 13-7-1929 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 13
Klein Estella Aletta W. Barendszstraat 18 29-12-1937 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 4
Klein Levie W. Barendszstraat 18 24-11-1895 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 48 schoenmaker
Klein Italië Roosje W. Barendszstraat 18 6-5-1900 Haarlem 27-11-1942 Auschwitz 42
Klestadt Kurt Iwan Spijkerstraat 47 16-4-1918 Dortmund 10-8-1942 Auschwitz 24
Klestadt Julius  Spijkerstraat 47 06-02-1884 Geseke 17-9-1943 Auschwitz 59 slager
Klestadt Lorch Regina  Spijkerstraat 47 02-06-1882 Dortmund 17-9-1943 Auschwitz 61
Klipstein Simon Selma  Emmastraat 36 29-11-1901 Oeventrop 2-11-1942 Auschwitz 40 grossier in bretelles etc.
Klipstein Bacherach Sientje Markt 5 21-05-1874 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 68
Klonower Doctor Helena Markt 5 04-07-1861 Friedland 19-2-1943 Auschwitz 81
Kloot, van der Sebilla Oeverstraat 65 16-12-1930 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 11
Kloot, van der Aaltje Oeverstraat 65 7-5-1932 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 10
Kloot, van der Abraham Oeverstraat 65 08-09-1895 Den Haag 31-1-1943 Auschwitz 47 koopman
Kloot, van der Bruin, de Sara Oeverstraat 65 3-9-1902 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 40
Kloots Sem Jacques Karthuizerstraat 24 26-12-1928 Amsterdam 11-10-1942 Monowitz 13
Kloots Isabella  Karthuizerstraat 24 1-11-1931 Amsterdam 11-10-1942 Monowitz 10
Kochmann Curt Egon Markt 5 06-07-1880 Maastricht 22-2-1944 Arnhem 63
Koekoek Maurits Benjamin Schavenmolenstraat 17 22-11-1901 Ruinen 8-10-1944 Ede 42
Konijn Heijmans Jetta Eusebiusbuitensingel 46 29-05-1861 Eibergen 9-4-1943 Sobibor 81
Koppel Josina Emmastraat 64 18-10-1930 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 12
Koppel Rosenboom Regina  Emmastraat 64 22-7-1901 Zevenaar 20-3-1943 Sobibor 41
Koppel Jacob Koningstraat 63 b 23-11-1928 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 14
Koppel Joseph Koningstraat 63 b 18-05-1898 Arnhem 31-1-1944 Auschwitz 45 kleermaker
Koppel Nathan Carolina Koningstraat 63 b 2-4-1902 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 41
Koppel Jacob Markt 5 03-08-1868 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 74 koopman
Koppel Jacob Parkstraat 29 10-6-1907 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 36 expediteur
Koppel Leentje Parkstraat 29 4-10-1934 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 8
Koppel Eva Parkstraat 29 11-1-1936 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 7
Koppel Elisabeth Parkstraat 29 2-4-1938 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 5
Koppel Louis  Parkstraat 29 23-6-1941 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 2
Koppel Salomon Parkstraat 29 28-4-1943 Westerbork 16-7-1943 Sobibor 0
Koppel West, van  Betsy Parkstraat 29 29-7-1907 Amsterdam 16-7-1943 Sobibor 35
Koppel Louis  Sonsbeeksingel 15 15-12-1900 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 41 vertegenwoordiger stofzuigers
Koppel Louis Wezenstraat 9 28-03-1872 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 71 veedrijver
Koppel Moses Betje Wezenstraat 9 06-03-1870 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 73
Koster Adolf Emanuel Amsterdamseweg 130 24-10-1912 Arnhem 19-11-1942 Kamp Amersfoort 30
Koster Leon Rijnkade 5 11-03-1881 Zaandam 26-3-1942 Rotterdam 61
Koster Nenk Anna Paulina  Rijnkade 5 09-07-1878 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 64
Koster Margaretha Helena  Rijnstraat 5 21-10-1924 Arnhem 15-5-1944 Birkenau 19
Koster Isaäc  Rijnstraat 5 09-12-1889 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 53 koopman
Koster Leeuwin Aaltje Rijnstraat 5 10-01-1894 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 49 Leeuwin's bedden- meubels, etc
Koster Jozef Philippus  Schoolstraat 70 24-9-1901 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 41 reiziger
Koster Gabrielle  Schoolstraat 70 3-11-1929 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 12
Koster Hans  Schoolstraat 70 5-5-1935 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 7
Koster Scheuer Helene  Schoolstraat 70 18-7-1903 Lemförde, 15-10-1942 Auschwitz 39
Krant  Bouman Sonja Zijpendaalseweg 53 a 8-12-1922 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 20
Kreveld, van Barend Jozeph Josef Israelslaan 88 14-9-1928 Den Haag 10-9-1943 Auschwitz 14
Kreveld, van Jozeph Josef Israelslaan 88 18-2-1931 Den Haag 10-9-1943 Auschwitz 12
Kromme, de Isidor Spijkerstraat 114 29-5-1917 Arnhem 15-1-1943 Mauthausen 25 verkoper
Kronenberg David Koningstraat 80 7-12-1911 Rotterdam 9-4-1943 Sobibor 31 musicus
Kronenberg Sientje Koningstraat 80 4-2-1934 Den Haag 9-4-1943 Sobibor 9
Kronheimer Lina Gabriëlstraat 22 18-9-1920 Nürnberg 28-2-1945 Auschwitz 24 huishoudelijke hulp
Kronheimer Paul Peter Gabriëlstraat 22 17-4-1922 Nürnberg 31-8-1942 Auschwitz 20
Kronheimer Hermann Gabriëlstraat 22 14-02-1874 Fürth 30-10-1944 Auschwitz 70 arts in ruste
Kronheimer Hirsch Josephine Gabriëlstraat 22 19-03-1887 Augsburg 30-10-1944 Auschwitz 57
Kroonenberg Abraham Amsterdamseweg 1 25-9-1932 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 10
Kroonenberg Bruinvelds Sara Amsterdamseweg 1 17-12-1900 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 42
Kroonenberg Melhado Doortje Koningstraat 80 8-10-1908 Rotterdam 9-4-1943 Sobibor 34
Kroonenberg Levie Nijhoffstraat 68 14-09-1880 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 62
Kruijer Fröhlich Jenny Amsterdamseweg 1 25-12-1887 Dülken 16-4-1943 Sobibor 55
Kruijer Elisabeth Johannastraat 106 8-1-1921 Arnhem 9-1-1943 Arnhem 22
Kruijer Izak Johannastraat 106 16-05-1889 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 53 koopman
Kruijer Eijsman Johanna Johannastraat 106 09-02-1895 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 47
Kruijer Isaac Nijhoffstraat 68 6-8-1916 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 26
Kruijer Michel  Staringstraat 12 12-04-1886 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 57 koopman
Kruijer Alexander Thomas a Kempislaan 14 10-11-1911 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 31 boekdrukker
Kruijer Levie Thomas a Kempislaan 14 30-03-1869 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 73
Kruijer Praag, van  Klaartje Thomas a Kempislaan 14 15-09-1872 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 70
Kuijk Passman Bertha Markt 5 12-08-1866 Geldern 27-11-1942 Auschwitz 76
Kupferschmidt Gelblum Rosa Amsterdamseweg 1 18-12-1916 Plauen 23-7-1943 Sobibor 26
Kuschela Wallagh Betsy Parkstraat 62 11-10-1876 Den Haag 17-9-1942 Auschwitz 65
Laar Menassen Rosa van Bakkerstraat 66 05-10-1862 Druten 5-2-1943 Auschwitz 80
Lamed Rosenbach Susanna Markt 5 01-02-1863 Rotterdam 6-1-1942 Arnhem 78
Lange, de Amalia Burgemeester Weertsstraat 124 29-7-1917 Steenwijk onbekend onbekend
Lange, de Evalina Margaretha Nieuwstraat 34 1-7-1930 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 12
Lange, de Eduard Nieuwstraat 34 31-10-1887 Deventer 12-10-1942 Auschwitz 54 koopman
Lange, de Wolf, de  Elisabeth Nieuwstraat 34 21-03-1889 Amsterdam 12-10-1942 Auschwitz 53
Lebenstein Ella Frombergstraat 31 28-3-1907 Epe Dld 23-11-1943 Auschwitz 36
Lebenstein Sara Markt 5 01-01-1853 Lembeek Dld 12-7-1941 Arnhem 88
Leefsma David  Sint Nicolailaan 15 16-04-1889 Gorredijk 9-7-1943 Sobibor 54 beambte Joodse Raad
Leefsma Gans Paula  Sint Nicolailaan 15 04-02-1890 Borken 9-7-1943 Sobibor 53
Leer, van Isaäc Simon Bovenbrugstraat 26 13-8-1915 Amsterdam 25-4-1945 Wüstegiersdorff 29 chemicus
Leer, van Cohen Froukje Bovenbrugstraat 26 26-2-1917 Amsterdam 24-5-1945 Malmö 28 kantoorbediende
Leer, van Godschalk Schoontje Markt 5 05-02-1868 Assen 27-11-1942 Auschwitz 74
Leer, van Clara Gretha  Paulus Potterstraat 12 7-8-1921 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 21 verkoopster
Leer, van Levie Paulus Potterstraat 12 11-11-1886 Leeuwarden 14-5-1943 Sobibor 56 handelsreiziger
Leer, van Maryanne Eva Rijnstraat 12 22-3-1904 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 39 apothekersassistente
Leer, van Benjamin Rijnstraat 12 31-3-1909 Arnhem 24-10-1941 Mauthausen 32 kantoorbediende
Leer, van Zadok Rijnstraat 12 25-04-1881 Assen 28-5-1943 Sobibor 62 Het Parfumerie- en Borstelhuis
Leer, van Vredenburg Betsy Rijnstraat 12 19-12-1879 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 63
Leer, van Hekster Marianna Van Ruisdaelstraat 5 08-03-1892 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 50
Leeraar Isaac Apeldoornseweg 24 13-03-1885 Zutphen 19-9-1940 Arnhem 55
Leeraar Philip Koningstraat 58 01-08-1898 Zutphen 18-10-1941 Mauthausen 43 koopman
Leeraar Betje  Spijkerlaan 40 30-5-1904 Rheden 28-1-1944 Auschwitz 39 verkoopster
Leeser Dormits Francisca Beethovenlaan 69 1-11-1904 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 38
Leeser Alfred Paulus Potterstraat 12 20-8-1905 Aalten 13-11-1942 Auschwitz 37
Leeser Johanna Hetty Paulus Potterstraat 12 25-5-1929 Aalten 13-11-1942 Auschwitz 13
Leeuw, de Esther Amsterdamseweg 1 4-9-1942 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 0
Leeuw, de David Amsterdamseweg 1 15-02-1898 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 45
Leeuw, de Salomon Bernard Amsterdamseweg 1 30-20-1913 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 29 slachter
Leeuw, de Dreyfuss Lili Marie Sara Amsterdamseweg 1 28-3-1920 Schulzbach 30-4-1943 Sobibor 23 huishoudelijke hulp
Leeuw, de Koster Marianne Amsterdamseweg 130 03-04-1879 Amsterdam 27-8-1943 Auschwitz 64
Leeuw, de Bernard Apeldoornseweg 37 12-04-1880 Hengelo 7-5-1943 Sobibor 63 groothandel in stoffen
Leeuw, de Vries, de  Rosetta Apeldoornseweg 37 06-04-1882 Neede 7-5-1943 Sobibor 61
Leeuw, de Michael Dullertstraat 11 31-07-1887 Almelo 26-3-1943 Sobibor 55 vertegenwoordiger
Leeuw, de Hartog Carolina Dullertstraat 11 05-10-1888 Gorinchem 2-11-1942 Auschwitz 54
Leeuw, de Philip Jacob Hertogstraat 12 7-7-1912 Arnhem 14-5-1945 Riesa 32 koopman
Leeuw, de Samuel Hommelstraat 64 10-11-1881 Delden 6-9-1944 Auschwitz 62 koopman
Leeuw, de Meijers Judith Hommelstraat 64 13-09-1877 Borculo 6-9-1944 Auschwitz 66
Leeuw, de Jozefh Kortestraat 20 28-03-1873 Delden 21-1-1943 Auschwitz 69 slagerij
Leeuw, de Joseph Kortestraat 20 05-02-1887 Arnhem 6-3-1944 Auschwitz 57 koopman
Leeuw, de Appel Hendrika Kortestraat 20 20-03-1888 Amsterdam 6-3-1944 Auschwitz 56
Leeuw, de Davidson Henriëtte Kortestraat 20 01-06-1873 Zwolle 21-1-1943 Auschwitz 69
Leeuw, de Jozeph Markt 5 28-03-1873 Delden 21-1-1943 Auschwitz 69
Leeuw, de Levie Naatje Nieuwstad 20 13-12-1915 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 27
Leeuw, de Iwan Leo Parkstraat 70 19-6-1914 Gorinchem 16-4-1943 Sobibor 28 grossier
Leeuw, de Steinmann Edith Parkstraat 70 22-11-1916 Arnsberg 16-4-1943 Sobibor 26
Leeuw, de Philip Pontanuslaan 106 2-11-1907 Arnhem 30-6-1944 Midden-Europa 36
Leeuw, de Bernard Elias Pontanuslaan 106 25-4-1937 Arnhem 11-2-1944 Auschwitz 6
Leeuw, de Lea Amalia Pontanuslaan 106 22-6-1939 Arnhem 11-2-1944 Auschwitz 4
Leeuw, de Fleischer Ruda Pontanuslaan 106 17-6-1908 Krakau 11-2-1944 Auschwitz 35
Leeuw, de Schein Johanna Rijnkade 34 4-7-1918 Breslau 23-7-1943 Sobibor 25
Leeuw, de Betsy Rodenburgstraat 86 21-5-1901 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 41
Leeuw, de Hartog Salomon Rodenburgstraat 86 24-10-1865 Arnhem 12-2-1943 Auschwitz 77 slager
Leeuw, de Heijm, van der  Hester Carolina Rodenburgstraat 86 28-12-1864 Lekkerkerk 12-2-1943 Auschwitz 78
Leeuw, de Jacob Sweerts de Landasstraat 64 23-6-1924 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 18
Leeuw, de Arnold Sweerts de Landasstraat 64 5-3-1926 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 16
Leeuw, de Herman Sweerts de Landasstraat 64 24-3-1929 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 13
Leeuw, de Elisabeth Sweerts de Landasstraat 64 21-1-1931 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 11
Leeuw, de Lodewijk Sweerts de Landasstraat 64 22-11-1878 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 63 koopman
Leeuw, de Mansfeld Johanna Sweerts de Landasstraat 64 25-06-1886 Brummen 7-9-1942 Auschwitz 56
Leeuwe, de Louis Bakkerstraat 60 b 12-5-1915 Zwolle 9-7-1943 Sobibor 28 onderwijzer
Leeuwe, de Israël Geertruida Bakkerstraat 60 b 04-12-1869 Arnhem 3-9-1940 Arnhem 70
Leeuwe, de  Bromet Sara Bakkerstraat 60 b 18-9-1915 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 27
Leeuwen van Anetta Markt 5 01-01-1871 Oss 11-4-1943 Arnhem 72
Leeuwen, van Jongh, de  Eva Oeverstraat 77 c 10-6-1907 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 36 kantoorbediende
Leeuwen, van Henri Oeverstraat 77 c 22-03-1898 Amsterdam 16-7-1943 Sobibor 45 pedicure
Leib Frieda Sara Amsterdamseweg 1 5-10-1914 Giessen 6-4-1943 Arnhem 28
Leverpoll Gerson Jansbinnensingel 2 14-09-1875 Borculo 29-5-1940 Arnhem 64
Leverpoll Meijer Johanna Jansbinnensingel 2 31-08-1875 Middelburg 21-1-1943 Auschwitz 67
Levi Margrit Amsterdamseweg 1 8-7-1938 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 5
Levi Schönfeld Sophia Amsterdamseweg 1 15-06-1873 Trimmersdorf 21-5-1943 Sobibor 69
Levi Alfred Passavantlaan 48 10-10-1908 Keulen 16-7-1943 Sobibor 34 technicus
Levi Rosendahl Hilde Passavantlaan 48 12-4-1910 Keulen 16-7-1943 Sobibor 33
Levie Katz Sibilla Jansbinnensingel 10 b 06-07-1888 Rheden 19-4-1945 Schipkau 56
Levie Rolf Walter Josef Israelslaan 111 8-12-1911 Frankfurt am Main 15-3-1945 Midden-Europa 33 bedrijfsleider bioscoop
Levie Rolf Jules Charles Josef Israelslaan 111 1-10-1940 Arnhem 6-3-1944 Auschwitz 3
Levie Biene, van  Carolina Rozette C. Josef Israelslaan 111 21-6-1916 Amsterdam 6-3-1944 Auschwitz 27
Levie Liepman Klarestraat 10 4-2-1910 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 34 koopman
Levie Salie Klarestraat 10 29-11-1877 Rheden 7-12-1942 Auschwitz 65 slager
Levie Salomons Sophia Klarestraat 10 13-03-1881 Arnhem 7-12-1942 Auschwitz 61
Levie Max Izaak Leoninusstraat 65 26-2-1916 Rheden 28-2-1943 Auschwitz 27 broodbakker
Levie Leeuwen, van Marie Leoninusstraat 65 20-9-1910 Oss 7-12-1942 Auschwitz 32
Levie Rosenbaum Betje Markt 5 09-03-1868 Zevenaar 27-11-1942 Auschwitz 74
Levie Hein Nieuwstad 20 21-10-1875 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 76 lamsslager
Levie Nathan Rosalie Nieuwstad 20 17-09-1883 Elten 14-1-1943 Auschwitz 59
Levie Sternfeld Betje Paul Krugerstraat 10 02-08-1874 Renkum 26-2-1943 Auschwitz 68
Levie Julius Sint Antonielaan 152 10-05-1869 Hoogezand 17-9-1943 Auschwitz 74
Levie Lorjé Sophia Amanda  Sint Antonielaan 152 22-04-1879 Brielle 2-4-1943 Sobibor 63
Levie Sally  Spijkerlaan 40 20-1-1919 Arnhem 2-5-1945 onbekend 26
Levie Izaak  Spijkerlaan 40 21-05-1876 Rheden 19-11-1943 Auschwitz 67 koopman
Levie Blumenfeld Bertha  Spijkerlaan 40 04-02-1879 Görlitz 19-11-1943 Auschwitz 64
Levisohn Richard Markt 5 01-01-1882 Bochum 19-12-1941 Arnhem 59
Levita Seligmann Markt 5 01-01-1867 Cranberg 19-2-1942 Arnhem 75
Levy Samuel Markt 5 27-02-1872 Arnhem 24-9-1942 Auschwitz 70 handelsreiziger
Levy Groen Helena Markt 5 18-11-1877 Amsterdam 23-4-1943 Sobibor 64
Lewin Rudolf Simon Max Amsterdamseweg 1 20-12-1917 Leipzig 31-3-1945 Duitsland 27
Lewy Tobias Isaac Markt 5 25-10-1858 Rhenen 3-12-1942 Auschwitz 84
Liefges Charlotte Marktstraat 5 13-06-1864 Viersen 27-11-1942 Auschwitz 78
Lievendag Isidore Bovenbrugstraat 42 9-2-1906 Borne 9-1-1944 Auschwitz 37
Lievendag Maas Frederieke Bovenbrugstraat 42 19-06-1873 Hattingen 28-12-1942 onbekend 69
Lime, de Jenny Jansstraat 15 1-12-1926 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 15
Lime, de Alexander Louis Jansstraat 15 5-5-1931 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 11
Lime, de Abraham Jansstraat 15 25-10-1889 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 53 banketbakkerij
Lime, de Gans Henriëtte Jansstraat 15 22-08-1893 Wisch 27-11-1942 Auschwitz 49
Linnewiel Arnold Gerhard Voethstraat 14 21-08-1890 Arnhem 6-3-1944 Auschwitz 53 verkoopleider
Linnewiel Gans Sara Gerhard Voethstraat 14 16-09-1880 Aalten 6-3-1944 Auschwitz 63
Lissauer Ruth Amsterdamseweg 1 8-1-1924 Hamburg 31-7-1944 Auschwitz 20
Loeb Kahn Pauline Amsterdamseweg 1 29-06-1858 Rodalben 16-4-1943 Sobibor 84
Loeb Henriette Bovenbrugstraat 10 31-8-1920 Keulen 24-9-1943 Auschwitz 23
Loeb Lea Bovenbrugstraat 10 23-4-1925 Keulen 24-9-1943 Auschwitz 18
Loeb Rachel Bovenbrugstraat 10 8-11-1926 Keulen 24-9-1943 Auschwitz 16
Loeb Leopold Alexander Bovenbrugstraat 10 6-7-1930 Keulen 3-9-1943 Auschwitz 13
Loeb Moritz Bovenbrugstraat 10 10-10-1891 Birkenfeld 24-9-1943 Auschwitz 51 kleermaker
Loeb Heijmann Else Bovenbrugstraat 10 21-05-1892 Ahrweiler 3-9-1943 Auschwitz 51
Loonstein Sara Amsterdamseweg 30 30-4-1928 Arnhem 22-10-1943 Auschwitz 15
Loonstein Herman Amsterdamseweg 30 10-06-1899 Amsterdam 22-10-1943 onbekend 44 reiziger
Loonstein de Jong Sibilla Amsterdamseweg 30 27-1-1901 Arnhem 22-10-1943 Auschwitz 42
Looper Simon Julius Alexanderstraat 73 31-3-1931 Arnhem 12-10-1942 Birkenau 11
Looper Julius Reindert Alexanderstraat 73 14-3-1933 Arnhem 12-10-1942 Birkenau 9
Looper Emanuel Alexanderstraat 73 11-8-1934 Arnhem 12-10-1942 Monowitz 8
Looper Gabriël Alexanderstraat 73 30-03-1895 Arnhem 31-1-1943 Monowitz 47 kramer
Looper Cohen Susanne Sofie Alexanderstraat 73 15-04-1895 Goch 12-10-1942 Auschwitz 47
Looper Victor Paulus Potterstraat 12 24-01-1889 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 53 handelsreiziger
Looper Stibbe Dina Paulus Potterstraat 12 29-11-1893 Amsterdam 15-10-1942 Auschwitz 48
Lopes Cardozo d'Ancona Milka Amsterdamseweg 34 a 05-10-1879 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 63
Lopes Cardozo Samuel Bothaplein 1 20-4-1911 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 32 winkelier
Lopes Cardozo Norden, van  Johanna Bothaplein 1 15-11-1913 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 29 verpleegster
Lopes Cardozo Hirschel Sara Brantsenstraat 2 18-7-1909 Arnhem 8-10-1944 Auschwitz 35 verplegende
Lopes Cardozo Isaäc Wagnerlaan 55 11-12-1884 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 58 vertegenwoordiger
Lövenstein Hertog Salomon  Eusebiusbuitensingel 46 19-4-1915 Arnhem 31-3-1944 onbekend 28 handelsreiziger
Lövenstein Aron Salomon  Eusebiusbuitensingel 46 19-08-1873 Didam 2-7-1943 Sobibor 69 veehandelaar
Lövenstein Straus Therese Carolina Eusebiusbuitensingel 46 21-08-1881 Wisch 2-7-1943 Sobibor 61
Löwenhardt Sally Van Lawick van Pabststraat 183 15-1-1908 Sterkrade 11-6-1943 Sobibor 35 koopman
Löwenhardt Elly Van Lawick van Pabststraat 183 30-6-1942 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 0
Löwenhardt Koppelen, van  Jeanne Van Lawick van Pabststraat 183 15-9-1911 Rotterdam 11-6-1943 Sobibor 31
Lowenstein Salomon Johann de Wittlaan 173 22-6-1918 Didam 13-5-1940 Rhenen 21
Löwenstein Salomon Johan de Wittlaan 173 22-6-1918 Didam 13-5-1940 Rhenen 21
Löwenstein Simon Johan de Wittlaan 173 18-11-1877 Didam 21-1-1943 Auschwitz 65
Löwenstein Gans Paulina Johan de Wittlaan 173 09-05-1887 Zevenaar 21-1-1943 Auschwitz 55
Manasse Eduard Louis Dijkstraat 13 14-10-1895 Renkum 19-10-1942 onbekend 47 boekhouder
Manasse Kaufman Sophia Dijkstraat 13 28-7-1900 Arnhem onbekend onbekend
Marcus Weinberg Magarethe Amsterdamseweg 1 01-08-1875 Krefeld 23-4-1943 Sobibor 67
Marcus Daniel Alma Distellaan 18 27-08-1869 Elberfeld 21-1-1943 Auschwitz 73
Marcus Louis Frombergstraat 31 22-03-1890 Rees 29-10-1942 Auschwitz 52 Efma, groothandel afvalprod.
Marcus Gwirzmann Esther Frombergstraat 31 27-05-1894 Ruszany 27-10-1942 Auschwitz 48
Marcus Rebecca Leoninusstraat 41 30-11-1915 Arnhem 26-3-1943 Sobibor 27 naaister
Marcus Eijsman Dora  Leoninusstraat 41 15-02-1891 Arnhem 26-3-1943 Sobibor 52
Marcus Doris Debora Marktstraat 5 24-03-1898 Frankfurt am Main 21-1-1943 Auschwitz 44
Marcuse Peter Sidney Amsterdamseweg 1 29-1-1923 Berlijn 30-11-1943 Dorohucza 20
Markus Judith De Wetstraat 4 03-07-1875 Leeuwarden 14-1-1943 Auschwitz 67
Markus Philip Carel  Sickeszplein 3 15-05-1877 Leeuwarden 9-4-1943 Sobibor 65
Markus Hartog Berta  Sickeszplein 3 12-07-1879 Oss 9-4-1943 Sobibor 63
Markus Edith Gerda Zijpendaalseweg 53 a 26-6-1932 Teplitz 12-2-1943 Auschwitz 10
Markus Jacob Zijpendaalseweg 53 a 17-12-1898 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 44 fotograaf
Markus Geiger Elsa Zijpendaalseweg 53 a 31-7-1907 Oberldorf 12-2-1943 Auschwitz 35
Matteman Roosje Koningstraat 53 8-6-1907 Arnhem 28-2-1945 Midden-Europa 37 vader: metaalhandel
Mayer Max Koningstraat 22 02-03-1873 Mayen 21-5-1943 Sobibor 70
Mayer Alfred Van Pallandtstraat 8 15-3-1914 Londen 13-5-1944 Auschwitz 30 koopman
Meijer Duren, van  Helena Akkerstraat 17 5-8-1923 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 19
Meijer Menco Erna Apeldoornseweg 172 11-05-1899 Winterswijk 9-7-1943 Sobibor 44
Meijer Samuel Dijkstraat 18 29-3-1911 Assen 28-2-1943 Auschwitz 31 handelsreiziger
Meijer Isidoor G. Borgesiusplein 13 18-3-1925 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 17
Meijer Lya Cato G. Borgesiusplein 13 24-6-1927 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 15
Meijer Louis G. Borgesiusplein 13 18-04-1895 Groningen 13-3-1943 Sobibor 47 reiziger
Meijer Pool Keetje G. Borgesiusplein 13 12-03-1891 Amsterdam 13-3-1943 Sobibor 52
Meijer Leo Laan van Angerenstein 1 29-08-1873 Körlin 11-2-1944 Auschwitz 70
Meijer Albert Markt 5 07-02-1863 Hamburg 21-1-1943 Auschwitz 79
Meijer Nathan Markt 5 01-09-1866 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 76
Meijer Grietje Markt 5 06-02-1868 Groningen 5-12-1942 Westerbork 74
Meijer Lonnestädter Deila Thekla Markt 5 05-05-1867 Hamburg 31-10-1941 Arnhem 74
Meijer Salomon  Statenlaan 77 25-04-1885 Hamburg 17-10-1944 Bergen-Belsen 59 handelsagent in chemicaliën
Meijer Schloss Rosalie Tuinstraat 2 30-01-1894 Marktbreit 12-10-1942 Auschwitz 48
Meijer Goldstein Irma Van Lawick van Pabststraat 129 11-02-1885 Beuthen 19-2-1943 Auschwitz 58
Meijers Bella Amsterdamseweg 1 17-07-1867 Almelo 16-4-1943 Sobibor 75
Meijers Mariana Gerhard Voethstraat 10 2-11-1923 Brummen 14-5-1943 Sobibor 19
Meijers Emiel Mauvestraat 15 10-5-1907 Doetinchem 31-3-1944 Midden-Europa 36 metaalhandelaar
Meijers Lena Mauvestraat 15 4-12-1933 Doetinchem 2-11-1942 Auschwitz 8
Meijers Johanna Aleida Mauvestraat 15 8-5-1935 Doetinchem 2-11-1942 Auschwitz 7
Meijers Robbie Mauvestraat 15 21-3-1938 Nijmegen 2-11-1942 Auschwitz 4
Meijers Wilhelmina Mauvestraat 15 19-9-1940 Arnhem 2-11-1942 Auschwitz 2
Meijers Godschalk Willemina Matje Mauvestraat 15 11-2-1911 Ommen 2-11-1942 Auschwitz 31
Meijers Arnold  Roermondsplein 15 30-11-1923 Enschede 16-4-1943 Sobibor 19 inpakker in broodfabriek
Menassen Jozef Markt 5 03-03-1861 Druten 17-11-1942 Auschwitz 81
Menassen Winter, de Lientje Markt 5 04-07-1870 Lith 23-9-1942 Arnhem 72
Mendels Elie Ranonkelstraat 17 5-4-1915 Arnhem 24-2-1944 Auschwitz 28 elektricien
Mendels Adolf Van Hasseltstraat 44 07-11-1876 Arnhem 3-9-1943 Auschwitz 66 handelsreiziger
Mendels Gotschalk Bertha Van Hasseltstraat 44 27-05-1878 Heusden 3-9-1943 Auschwitz 65
Mendels, de Bruin, de Rosetta Rodenburgstraat 20 11-4-1872 Arnhem 8-11-1943 Westerbork 70
Menkes Hildesheim Klaartje Geitenkamp 98 02-12-1861 Arnhem 6-5-1942 Arnhem 80
Menko Siegfried Bernard Amsterdamseweg 1 23-3-1932 Hengelo 23-7-1943 Sobibor 11
Menko Franken Rozetta Amsterdamseweg 1 20-1-1901 Borne 23-7-1943 Sobibor 42
Menko Rosa A. Kerkstraat 7 28-2-1940 Winterswijk 10-9-1943 Auschwitz 3
Menko Izak Kerkstraat 7 10-02-1878 Arnhem 18-1-1941 Arnhem 62
Menko Jacob Kerkstraat 7 02-04-1879 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 64 koopman
Menko Zoete, de  Jettje Kerkstraat 7 07-01-1879 Amersfoort 7-5-1943 Sobibor 64
Menko Fuld Johanna Kerkstraat 7 30-07-1879 Den Haag 14-1-1943 Auschwitz 63
Menko Gelder, van Amalia Kerkstraat 7 01-01-1886 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 57
Menko Betsie Ruiterstraat 31 6-12-1916 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 26 naaister
Menko Nico Ruiterstraat 31 1-6-1918 Arnhem 2-7-1943 Sobibor 25 schoenmaker
Menko Salomon Ruiterstraat 31 1-6-1918 Arnhem 14-10-1941 Mauthausen 23 arbeider
Menko Herschel Gesina Ruiterstraat 31 20-08-1885 Goor 27-11-1942 Auschwitz 57 koopvrouw
Mesritz Emil Adolf Lorentzlaan 3 27-6-1900 Amsterdam 23-4-1943 Sobibor 42 reiziger
Mesritz Louis Lorentzlaan 3 16-6-1931 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 11
Mesritz Gazan Clara Lorentzlaan 3 24-06-1896 Doesburg 23-4-1943 Sobibor 46
Metz Eduard de Van Heemstralaan 90 23-04-1882 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 60
Metz, de Bever, van  Fronika Van Heemstralaan 90 29-12-1878 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 63
Metzger Hermann  Rietgrachtstraat 68 14-2-1907 Höchheim 30-4-1943 Auschwitz 36 grossier vleeswaren
Metzger Lieselotte Rietgrachtstraat 68 11-12-1939 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 3
Metzger Kellermann Margritha  Rietgrachtstraat 68 18-11-1915 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 27
Metzger Julius Turfstraat 8 a 30-11-1900 Höchheim 31-3-1944 Auschwitz 43 slager
Metzger Ernst Bernd Turfstraat 8 a 27-2-1936 Dortmund 10-9-1943 Auschwitz 7
Metzger Sali Turfstraat 8 a 04-05-1873 Höchheim 21-5-1943 Sobibor 70
Metzger Jacob Turfstraat 8 a 18-01-1899 Alsfeld 11-6-1943 Sobibor 44
Metzger Haas Johanna Turfstraat 8 a 3-2-1900 Castrop-Rauxel 10-9-1943 Auschwitz 43
Metzger Rulf Guste Turfstraat 8 a 22-03-1873 Holzhausen 9-7-1943 Sobibor 70
Modijefsky Harriet Boulevard Heuvelink 56 27-9-1924 Arnhem 30-3-1943 Sobibor 18
Modijefsky Iman Isaak Boulevard Heuvelink 56 02-08-1890 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 52
Modijefsky Sanders Jikke Boulevard Heuvelink 56 30-03-1889 Leeuwarden 23-7-1943 Sobibor 54
Modijefsky Meijer Marktstraat 5 5-1-1918 Arnhem 30-11-1943 Dorohucza 25 huisknecht
Mogendorff Coevorden, van  Sophia Amsterdamseweg 17 c 10-07-1882 Coevorden 13-3-1943 Sobibor 60
Mogendorff Pruikemaker Rachel Apeldoornseweg 146 29-11-1879 Amsterdam 5-2-1943 Auschwitz 63
Mogendorff Michael Frombergdwarsstraat 13 30-7-1901 Arnhem 28-2-1945 Midden-Europa 43 papierhandelaar
Mogendorff Leeuw, de Susanna Frombergdwarsstraat 13 7-6-1902 Arnhem 25-10-1944 Auschwitz 42
Mogendorff Israël Levie  Kastanjelaan 42 20-08-1875 Borne 11-1-1942 Arnhem 66
Mogendorff Max Koningsplein 9 10-11-1906 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 36 koopman
Mogendorff Nathan Koningsplein 9 02-05-1880 Deventer 21-5-1943 Sobibor 63 grossierderij in papierwaren
Mogendorff Hirsch Selma Koningsplein 9 18-02-1871 Burgsteinfurt 21-5-1943 Sobibor 72
Mogendorff Maurits Markt 5 01-01-1868 Groenlo 27-8-1941 Arnhem 73
Mogendorff Joachim Rijnkade 56 9-7-1900 Arnhem 5-7-1943 Westerbork 42 reclameartikelen, papierwaren
Mogendorff Jeannette Engelina  Rijnkade 56 13-2-1915 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 28 huishoudelijke hulp
Mogendorff Rachel  Rijnkade 56 4-10-1924 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 19
Mogendorff Lena Rijnkade 56 30-11-1928 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 14
Mogendorff Arthur Max Rijnkade 56 29-7-1931 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 11
Mogendorff Jacobs Eva Rijnkade 56 20-3-1900 Delden 11-6-1943 Sobibor 43
Mogendorff Salomon Israel  Stationsplein 21 10-7-1904 Arnhem 13-12-1942 Auschwitz 38 fabrikant
Mogendorff Sarah Stationsplein 21 25-3-1929 Arnhem 26-2-1943 Auschwitz 13
Mogendorff Bernard Stationsplein 21 4-6-1932 Arnhem 26-2-1943 Auschwitz 10
Mogendorff Jozef  Stationsplein 21 10-03-1873 Almelo 16-7-1944 Bergen-Belsen 71 papierhandelaar
Mogendorff Meijer Grietje Stationsplein 21 21-7-1906 Groningen 26-2-1943 Auschwitz 36
Mogendorff Mogendorff Sara Antoinette  Stationsplein 21 28-07-1873 Borne 22-7-1942 Arnhem 68
Mok Joseph Machiel Amsterdamseweg 1 21-07-1864 Haarlem 16-4-1943 Sobibor 78
Mok Max Frans Van Lawick van Pabststraat 137 17-2-1928 Arnhem 11-10-1942 Auschwitz 14
Mok Salomon Van Lawick van Pabststraat 137 10-04-1895 Haarlem 31-1-1943 Auschwitz 47 handelsreiziger
Mok Sternfeld Clara Van Lawick van Pabststraat 137 07-03-1897 Enschede 12-10-1942 Auschwitz 45
Mouwes Joachim  Johan de Wittlaan 113 14-4-1923 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 19 schoenmaker
Mouwes Carl Isidore  Johan de Wittlaan 113 2-5-1930 Maastricht 11-6-1943 Sobibor 13
Mouwes Elias Johan de Wittlaan 113 22-03-1897 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 46 inkoper
Mouwes Vries, de  Selma  Johan de Wittlaan 113 24-08-1898 Maastricht 11-6-1943 Sobibor 44
Mozes Charles Geitenkamp 66 14-10-1919 Arnhem 25-10-1944 Arnhem 25
Mozes Henri Geitenkamp 66 06-08-1893 Arnhem 19-8-1942 Arnhem 49
Mozes Herman Markt 5 08-06-1871 Arnhem 5-2-1943 Auschwitz 71
Mozes Bremer Klaartje Markt 5 14-04-1869 Hoorn 5-2-1943 Auschwitz 73
Mozes Isidoor Van Oldenbarneveldtstraat 38 10-02-1885 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 57 incasseerder
Nathan Wolf Nieuwstad 28 2-8-1905 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 37 handel in rijwielen en onderd.
Nathan Meijers Johanna Nieuwstad 28 1-4-1919 Doetinchem 11-6-1943 Sobibor 24
Nathan Karl Ridderstraat 27 18-10-1902 Emmerich 31-12-1942 Auschwitz 40 slager
Nathans Simon Amsterdamseweg 1 5-4-1911 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 32
Nathans Israëls Lore Louise Amsterdamseweg 1 10-12-1925 Weener 16-7-1943 Sobibor 17
Nathans Nathan Amsterdamseweg 20 30-4-1938 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 5
Nathans Nathan Amsterdamseweg 20 04-03-1873 Arnhem 9-12-1940 Arnhem 67
Nathans Marcus Amsterdamseweg 20 31-05-1896 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 46 koopman
Nathans Schloss Berna Amsterdamseweg 20 2-3-1909 Leiwen 30-4-1943 Sobibor 34
Nathans Salomon Boulevard Heuvelink 171 10-08-1899 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 43 koopman
Nathans Israël Saartje Groen van Prinstererstraat 14 1-5-1909 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 34
Nathans Nathan Hommelseweg 41 21-3-1931 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 11
Nathans Herman Hommelseweg 41 25-06-1898 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 44 slagerij
Nathans Schloss Mathilde Hommelseweg 41 4-8-1905 Leiwen 12-10-1942 Auschwitz 37
Nathans Benjamin Markt 5 1-1-1935 Arnhem 17-9-1944 Arnhem 9
Nathans Herman Markt 5 08-02-1879 Arnhem 28-1-1942 Arnhem 62
Nathans Bernard Markt 5 12-12-1879 Arnhem 3-5-1941 Arnhem 61
Nathans Katz Jetje Markt 5 02-06-1879 Doesburg 14-1-1943 Auschwitz 63
Nathans Marcus  Nieuwstad 22 12-10-1878 Arnhem 22-4-1942 Arnhem 63 slager
Nathans  Duren, van Elisabeth Nieuwstad 22 07-09-1887 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 55
Nathans Jacob Nieuwstad 24 21-6-1909 Arnhem 30-11-1943 Dorohucza 34 reiziger
Nathans Leeuw, de Hendrika Nieuwstad 24 26-10-1909 Alphen a.d.Rijn 14-5-1943 Sobibor 33 kantoorbediende
Nathans Maurits Oeverstraat 82 a 7-12-1918 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 24 slager
Nathans Alexander Oeverstraat 82 a 17-4-1943 Westerbork 28-5-1943 Sobibor 0
Nathans Sander Oeverstraat 82 a 09-08-1874 Arnhem 7-12-1942 Apeldoorn 68
Nathans Jongh, de  Regina  Oeverstraat 82 a 16-08-1877 Groningen 26-2-1943 Auschwitz 65
Nathans Horst, van der  Annie Oeverstraat 82 a 4-3-1921 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 22
Nathans Bernard Parkstraat 16 12-12-1880 Arnhem 3-5-1941 Arnhem 60 veehandelaar
Nathans Joseph Patersstraat 1 19-02-1876 Arnhem 14-6-1943 Auschwitz 67
Nathans Gans Selma Patersstraat 1 28-02-1883 Zevenaar 14-1-1943 Auschwitz 59
Nathans Jacob Joseph  Sweerts de Landasstraat 49 04-12-1877 Arnhem 11-2-1943 Auschwitz 65
Nathans Gans Sophia  Sweerts de Landasstraat 49 11-01-1874 Zevenaar 11-2-1943 Auschwitz 69
Natt Artur Meinhard Amsterdamseweg 1 9-3-1923 Berlijn 21-4-1941 Arnhem 18
Neuberger Abraham Dullertstraat 21 9-6-1920 Wiesent 4-2-1945 Bergen-Belsen 24
Neumark Hans Adolf Amsterdamseweg 1 2-6-1922 Dresden 17-9-1943 Auschwitz 21
Noach Israël Abraham Nieuwstad 7 08-01-1881 Deventer 26-1-1943 Auschwitz 62
Noach Noach Betje Nieuwstad 7 25-02-1883 Zutphen 26-1-1943 Auschwitz 59
Norden Marcus  Prins Hendrikstraat 16 13-8-1920 Dordrecht 31-1-1943 Auschwitz 22
Norden David  Prins Hendrikstraat 16 07-08-1884 Amsterdam 12-10-1942 Auschwitz 58 loterij agent
Norden Wimpfheimer Henriëtte  Prins Hendrikstraat 16 26-01-1881 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 61
Nort Adolf Izak  Rijnkade 34 21-9-1916 Culemborg 15-3-1945 Midden-Europa 28 vertegenwoordiger
Nort Salomon Izak  Rijnkade 34 21-07-1886 Gorinchem 6-9-1944 Auschwitz 58 meubelmaker
Nort Gans Blüme Betty Rijnkade 34 13-05-1876 Frankfurt am Main 14-1-1943 Auschwitz 66
Nova Samkalden Hanna  Van Lawick van Pabststraat 129 23-03-1866 Den Haag 15-10-1942 Arnhem 76
Oberländer Gerty Ada Amsterdamseweg 1 21-12-1924 Wenen 31-7-1944 Auschwitz 19
Odewald Henderina Markt 5 10-01-1853 Appingedam 28-3-1941 Arnhem 88
Okladek Elias Jettel Marktstraat 5 22-01-1865 Bernstadt 16-7-1943 Sobibor 78
Oosten, van Abraham Utrechtsestraat 15 26-11-1898 Assen 24-1-1943 Auschwitz 44
Oppenheimer Elie Koningstraat 55 23-07-1879 Woerden 2-7-1943 Sobibor 63 poelier
Oppenheimer Levy Rosa Koningstraat 55 17-04-1876 Krefeld 2-7-1943 Sobibor 67
Os, van Elize Alexandra Dijkstraat 18 29-12-1914 Arnhem 31-1-1944 Auschwitz 29
Os, van Alexander Dijkstraat 18 29-03-1879 Amsterdam 5-3-1943 Sobibor 63 elektromonteur
Os, van Israël Geertruida Dijkstraat 18 09-02-1884 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 59
Ossedrijver Abraham Hommelstraat 46 7-1-1932 Rotterdam 1-8-1942 Auschwitz 10
Ossedrijver Hartog Levie Hommelstraat 46 15-1-1933 Rotterdam 1-8-1942 Auschwitz 9
Overste Marcus Mozes Utrechtseweg 152 a 22-02-1871 Haarlem 27-11-1942 Auschwitz 71 tekenaar
Overste Gelder, van Johanna Utrechtseweg 152 a 15-02-1875 Rotterdam 27-11-1942 Auschwitz 67
Pachter Linda, van  Sara Amsterdamseweg 1 6-2-1916 Amsterdam 19-11-1943 Auschwitz 27
Pagrach Emma Kerkstraat 18 11-8-1917 Rijssen 12-10-1942 Auschwitz 25 facturiste
Pagrach Samuel Kerkstraat 18 15-11-1920 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 22 coupeur
Pagrach Hartog Kerkstraat 18 27-12-1881 Rijssen 12-10-1942 Auschwitz 60 controleur Joodse Gemeente
Pagrach Frankenhuis Heintje Kerkstraat 18 09-10-1880 Oldenzaal 12-10-1942 Auschwitz 62
Passmann Os Rika Amsterdamseweg 1 19-12-1897 Zwolle 11-6-1943 Sobibor 45
Pels Jacob Driekoningenstraat 6 15-02-1884 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 58
Pels Philip Hommelstraat 48 9-4-1902 Arnhem 24-8-1943 Bobrek 41 groente-fruithandel/markt 30-31
Pels Leizer Hommelstraat 48 18-12-1904 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 38 groente-fruithandel/markt 30-31
Pels Salomon Hommelstraat 48 26-10-1879 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 63 groothandel in groente-fruit
Pels Schoonhoed Sientje Hommelstraat 48 20-11-1881 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 61
Pels Lazarus Kerkstraat 2 5-11-1905 Delfzijl 28-2-1943 Auschwitz 37 handelsreiziger
Pels Levie Sophia Kerkstraat 2 30-11-1911 Arnhem 7-12-1942 Auschwitz 31
Pels Blumendal Julia  Markt 5 14-10-1881 Groningen 27-11-1942 Auschwitz 61
Pels Levie Jetje Spijkerlaan 40 31-7-1912 Arnhem 21-9-1942 Auschwitz 30
Pels Isaac Weverstraat 32 22-07-1874 Delfzijl 27-11-1942 Auschwitz 68 koopman & pensionhouder
Pels Kaufman Sebilla Weverstraat 32 14-02-1874 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 68
Perl Edith Amsterdamseweg 1 21-9-1925 Berlijn 11-2-1944 Auschwitz 18
Perlstein, van Philip Joseph Adolf Turfstraat 7 30-04-1880 Arnhem 10-9-1943 Auschwitz 63 ijzerhandel
Perlstein, van Gompertz Rosa Johanna Turfstraat 7 03-09-1893 Arnhem 10-9-1943 Auschwitz 50
Pezon Anna Pastoorstraat 18 11-06-1881 Hannover 4-6-1943 Sobibor 61
Philips Jeannette Susanne Amsterdamseweg 1 20-10-1905 Ruurlo 30-4-1943 Sobibor 37
Philips Philip Wijnand Amsterdamseweg 1 16-01-1863 Hengelo 30-4-1943 Sobibor 80
Philips Rebekka Markt 5 15-05-1868 Hengelo 27-11-1942 Auschwitz 74
Philips Karel Samuel  Spoorwegstraat 35 b 22-4-1923 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 20
Philips Bertha  Spoorwegstraat 35 b 18-1-1927 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 16
Philips Leo  Spoorwegstraat 35 b 11-04-1894 Zutphen 11-6-1943 Sobibor 48 veehandelaar
Philips Dormits Sientje  Spoorwegstraat 35 b 01-08-1895 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 47
Philipse Samuel Jacob Amsterdamseweg 1 17-5-1933 Rotterdam 19-11-1943 Auschwitz 10
Pinto Salomon Parkstraat 72 19-11-1920 Arnhem 8-1-1944 Auschwitz 23 student
Pinto Roosje Parkstraat 72 30-10-1923 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 19 steno-typiste
Pinto Duifje Parkstraat 72 11-3-1925 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 18
Pinto Helena Rachel Parkstraat 72 10-1-1927 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 16
Pinto Machiel Parkstraat 72 10-07-1886 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 56 leraar joodse gem.
Pinto Eliaser Parkstraat 72 15-03-1893 Oude Pekela 19-10-1943 Auschwitz 50 landarbeider
Pinto Hamel Jansje Parkstraat 72 16-07-1887 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 55
Pinto Dina Ruth Sweerts de Landasstraat 63 29-3-1925 Schott 22-10-1943 Auschwitz 18
Pinto Bernard Sweerts de Landasstraat 63 19-9-1931 Schott 22-10-1943 Auschwitz 12
Pinto Schönthal Sophie Sweerts de Landasstraat 63 21-11-1898 Schott 22-10-1943 Auschwitz 44
Pinto Gerda Renée Utrechtseweg 60 7-12-1923 Offenbach am Main 10-6-1943 Veenendaal 19
Pinto Bernard Utrechtseweg 60 15-03-1886 Groningen 21-5-1943 Sobibor 57 bretelfabriek
Pinto Grünewald Mathilda Utrechtseweg 60 06-07-1890 Offenbach am Main 21-5-1943 Sobibor 52
Platvoet Gans Jeanette Agnietenstraat 2 01-12-1895 Woerden 1-2-1943 Auschwitz 47
Polack Marianna Markt 5 08-07-1872 Gorinchem 27-11-1942 Auschwitz 70
Polak Hartog Steenstraat 9 12-03-1894 Groningen 28-1-1944 Auschwitz 49 groothandel in schoenwerk
Polak Cutzien Hanna  Steenstraat 9 31-10-1890 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 53 winkel in dameshandwerken/wol
Pool Rachel Markt 5 01-01-1869 Rotterdam 31-1-1941 Arnhem 72
Poortje Ewald Broerenstraat 27 21-9-1903 Brambauer 30-6-1943 Midden-Europa 39 slager
Poortje Margot Ruth Broerenstraat 27 7-4-1936 Keulen 19-10-1942 Auschwitz 6
Poortje Rosenbaum Meta Broerenstraat 27 24-8-1905 Keulen 19-10-1942 Auschwitz 37
Praag, van Kruijer Betsie Thomas a Kempislaan 14 7-10-1910 Arnhem 22-10-1943 Auschwitz 33
Presser Abraham Beaulieustraat 8 21-11-1899 Amsterdam 18-1-1945 Midden-Europa 45 kantoorbediende
Presser Dobraszycki Dora Beaulieustraat 8 25-08-1895 Rotterdam 27-11-1942 Auschwitz 47
Prins Maurits Dijkstraat 6 5-8-1921 Hoorn 15-2-1942 onbekend 20
Prins Liepman Dijkstraat 6 01-06-1890 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 52 bakker
Prins  Aalst, van Cato Dijkstraat 6 15-06-1894 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 48
Prins Mozes Liepman Gasthuisstraat 4 12-07-1862 Arnhem 1942-00-00 Arnhem 79
Prins Waas Rebecca Gasthuisstraat 4 03-02-1867 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 75
Prins Carolina Verlengde Prümelaan 71 19-8-1927 Dinxperlo 26-10-1942 Auschwitz 15
Prins Marcus Simon Wielakkerstraat 13 13-11-1927 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 16
Prins Maurits Wielakkerstraat 13 21-4-1931 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 11
Prins Simon Emanuel Wielakkerstraat 13 19-09-1893 Arnhem 29-4-1943 Bobrek 49 brood- en banketbakker
Prins Deen Dina Wielakkerstraat 13 4-4-1900 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 42
Radlowski Hirsch Lina Rijnstraat 78 02-02-1867 Burgsteinfurt 14-5-1943 Sobibor 76
Reens Alexander Herman Rijnstraat 18 17-10-1911 Arnhem 14-1-1945 Velp 33 juwelier
Rees, van Roosje De Wiltstraat 80 07-03-1872 Amersfoort onbekend Sobibor 71
Rees, van Hester Hermina Markt 5 01-01-1862 Geldermalsen 24-8-1944 Arnhem 82
Reichenberger Maurits Lodewijk Cronjéstraat 4/4a 14-10-1898 Doetinchem 24-4-1945 Tröbitz 46 Maison Spier/handel- fabricage damesconfecie
Reichenberger Pinto Geziene Cronjéstraat 4 25-9-1903 Groningen 25-5-1945 Riesa 41
Reijzer Israëls Betsy Sophia Markt 5 08-03-1869 Groningen 14-1-1943 Auschwitz 73
Reindorp Samuel Van Lawick van Pabststraat 183 1-4-1909 Sneek 14-1-1945 Bergen-Belsen 35 reiziger schrijfmachines
Reinheimer Salomon Walter Amsterdamseweg 1 27-9-1925 Beerfelden 31-5-1945 Midden-Europa 19
Rood Mozes Salomon Amsterdamseweg 1 28-4-1916 Boskoop 11-6-1943 Sobibor 27
Roos Moses Ernst Casimirlaan 19 07-07-1896 Arnhem 14-8-1942 Auschwitz 46 damesconfectiefabriek hertogstr.2
Roos Schöneberg Bella Ernst Casimirlaan 19 13-03-1872 Brackwede 25-2-1942 Arnhem 69
Roos Simons Emma Ernst Casimirlaan 19 22-12-1904 Hoogezand 6-3-1944 Auschwitz 39
Roozendaal Johanna Aleida Bouwmeesterstraat 32 26-10-1917 Hengelo 8-10-1942 Auschwitz 24 verkoopster
Roozendaal Ephraïm Hommelstraat 68 20-4-1907 Borculo 28-2-1943 Auschwitz 35 manufacturist
Rosenbaum Kurt  Amsterdamseweg 1 2-4-1927 Berlijn 9-4-1945 Bergen-Belsen 18
Rosenbaum Winter Elisabeth  Emmastraat 36 1-2-1919 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 23
Rosenbaum Levie Markt 5 27-02-1872 Zevenaar 7-8-1942 Arnhem 70
Rosenbaum Vries, de  Betje Van Oldenbarneveldtstraat 63 22-06-1866 Schagen 14-1-1942 Arnhem 75
Rosenberg Dientje Apeldoornseweg 38 20-01-1870 Zevenaar 27-11-1942 Auschwitz 72
Rosendahl Liselotte  Sint Antonielaan 131 2-4-1907 Keulen 30-4-1943 Sobibor 36 huishoudster
Rosendahl Louis  Sint Antonielaan 131 27-09-1876 Barmen 12-2-1943 Auschwitz 66
Rosendahl Levy Jenny  Sint Antonielaan 131 22-01-1887 Opladen 12-2-1943 Auschwitz 56
Rosenfeld Franz Ulrich Amsterdamseweg 1 1-12-1924 Berlijn 30-9-1942 Auschwitz 17
Rosenthal Haurwitz Erna Van Lawick van Pabststraat 129 13-12-1908 Liegnitz 31-5-1945 Tröbitz 36
Rosenthal Loeb Minna Van Lawick van Pabststraat 129 01-12-1856 Ilvesheim 23-7-1943 Sobibor 86
Rosenthal Isaäc Van Lawick van Pabststraat 137 11-07-1868 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 74
Rothschild Helga Amsterdamseweg 1 6-7-1923 Barmen 31-10-1944 Auschwitz 21
Rothschild Klein Bella Amsterdamseweg 1 18-04-1883 Borbeck 16-7-1943 Sobibor 60
Rothschild Hedwig Markt 5 16-07-1877 Mainz 27-11-1942 Auschwitz 65
Rothschild Therese Markt 5 30-12-1882 Mainz 27-11-1942 Auschwitz 59
Rothschild Wolff Henriëtte Markt 5 23-06-1848 Wallerstein 9-4-1941 onbekend 92
Rothschild Erna  Steijnstraat 27 29-6-1910 Borbeck 13-3-1943 Sobibor 32
Rothschild Leopold Steijnstraat 27 19-01-1882 Goddelsheim 25-2-1942 Arnhem 60
Rozendaal Meijers Antjen Markt 5 25-09-1869 Borculo 27-11-1942 Auschwitz 73
Rozendal Markus Sweerts de Landasstraat 109 a 05-05-1869 Borculo 16-6-1940 Arnhem 71
Rozendal Frank Marianne  Sweerts de Landasstraat 109 a 17-03-1874 Hilversum 10-10-1942 Arnhem 68
Rudolf Pupale Ettla Marktstraat 5 23-10-1874 Radzieckow 27-11-1942 Auschwitz 68
Ruppel Ludwig Bakenbergscheweg 218 14-12-1876 Gotha 16-7-1943 Sobibor 66
Ruppel Seckendorf Hedwich Sofie Bakenbergscheweg 218 13-09-1884 Nürnberg 16-7-1943 Sobibor 58
Salinger Siegmund Samuel Frans Halslaan 42 01-06-1858 Marienwerder 15-10-1942 Arnhem 84
Salinger Menke Antonia Frans Halslaan 42 10-06-1870 Münster 15-10-1942 Arnhem 72
Salinger Heinz Gerhard Jacob Marislaan 45 26-1-1916 Berlijn 27-1-1944 Bernhausen 28 importeur
Salinger Adolf Josef Israelslaan 111 22-11-1900 Berlijn 24-1-1945 Oranienburg 44 fabrikant
Salinger George Josef Israelslaan 111 28-5-1938 Arnhem 6-10-1944 Auschwitz 6
Salinger Hertzmann Helene  Josef Israelslaan 111 29-11-1904 Krefeld 6-10-1944 Auschwitz 39
Salomons Meijer Bakkerstraat 60 b 13-12-1916 Arnhem 31-8-1944 Midden-Europa 27 kantoorbediende
Salomons Heijden, van der  Catharine S. Bakkerstraat 60 b 24-4-1924 Arnhem 31-8-1944 Auschwitz 20
Salomons Aron Bakkerstraat 66 31-1-1917 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 26 vertegenwoordiger
Salomons Salomon Jacob Cremerstraat 63 08-04-1876 Arnhem 15-12-1942 Auschwitz 66
Salomons Bielstein Henriette Jacob Cremerstraat 63 13-02-1874 Soest 1-2-1942 onbekend 67
Salomons Salomon Klarestraat 4 09-02-1876 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 66 veehandel en slagerij 
Salomons Klestadt Erna Klarestraat 4 17-03-1877 Oestereiden 21-1-1943 Auschwitz 65
Salomons Abraham Markt 5 26-08-1877 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 65 slagerij Oeverstraat 103
Salomons Sophia Nieuwstad 43 16-01-1874 Arnhem 24-8-1941 Arnhem 67 winkelier
Salomons Jetje Nieuwstad 43 16-09-1879 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 63 winkelier
Salomons Aaltje Nieuwstad 43 25-06-1888 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 54 winkelier
Salomons Salomon Nieuwstad 7 10-12-1878 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 64 slager
Salomons Noach Leentje Nieuwstad 7 23-12-1877 Deventer 14-1-1943 Auschwitz 65
Salomons Abraham Utrechtsestraat 8 f 11-09-1883 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 59 koopman
Salomons Dormits Jansje Utrechtsestraat 8 f 26-11-1888 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 54 naaister
Samson Bella Amsterdamseweg 1 18-1-1918 Enschede 9-4-1943 Sobibor 25
Sanders Modijefsky Sara Rebecca Boulevard Heuvelink 56 13-7-1915 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 28
Saxen Wilhelmina van Zijpendaalseweg 53 a 09-09-1858 Maastricht 9-5-1942 Arnhem 83
Saxen Henriëtte van Zijpendaalseweg 53 a 27-02-1863 Maastricht 1-3-1942 Arnhem 79
Schaap Kaatje Sara  Spijkerstraat 138 b 6-12-1909 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 32 fabrieksarbeidster
Schaap Elias  Spijkerstraat 138 b 16-09-1884 Hilversum 15-10-1942 Auschwitz 58 brievenbesteller
SchaapMenco Modijefsky Julia  Spijkerstraat 138 b 03-10-1884 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 58
Schachner Salomon Van Lawick van Pabststraat 129 23-12-1913 Jaslo 31-1-1944 Auschwitz 30
Schaffit Jakob Pels Rijckenstraat 24 26-03-1885 Kobren 9-10-1944 Arnhem 59 ingenieur
Scheuer Simon Schoolstraat 70 09-08-1863 Laasphe 15-10-1942 Auschwitz 79
Schiff Albert Markt 5 08-06-1884 Bad Homburg 16-7-1943 Arnhem 59 directeur
Schlicher Olga Markt 5 14-10-1860 Keulen 27-11-1942 Auschwitz 82
Schlochauer Herrmann Sweerts de Landasstraat 63 03-12-1873 Nakel 21-5-1943 Sobibor 69
Schlochauer Silberberg Pauline Sweerts de Landasstraat 63 19-06-1880 Grätz 21-5-1943 Sobibor 62
Schloss Salomon Hommelseweg 41 15-02-1878 Leiwen 22-10-1942 Auschwitz 64 koopman
Schloss Bärman Louise  Hommelseweg 41 22-09-1883 Dörrebach 7-5-1943 Sobibor 59
Schoenlapper Elisebeth Noordelijke Parallelweg 64 25-05-1875 Rijssen 13-11-1942 Auschwitz 67
Schoenlapper Sara  Roermondsplein 18 25-5-1912 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 30
Schoenlapper Jacob Roermondsplein 18 27-08-1872 Rijssen 14-1-1943 Auschwitz 70 koopman
Schoenlapper Mendels Carolina  Roermondsplein 18 13-07-1867 Huissen 16-4-1943 Sobibor 75
Schönfeld Eva Passavantlaan 48 30-11-1870 Frimmersdorf 27-11-1942 Auschwitz 71
Schreiber Berthold Josef Israelslaan 111 26-04-1892 Berlijn 20-9-1944 Bergen-Belsen 52 bankier
Schrijver Frits Dullertstraat 6 14-5-1900 Maastricht 14-1-1945 Velp 44
Schrijver Boers Jeannette Dullertstraat 6 10-12-1911 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 31
Schwartz Amalie Sweerts de Landasstraat 101 a 14-03-1863 Zutphen 10-6-1942 onbekend 79
Schwarz Francisca Markt 5 14-04-1871 Zutphen 18-6-1941 Arnhem 70
Seligmann Kahn Emilie Passavantlaan 42 15-05-1877 Grossbockenheim 15-12-1942 Auschwitz 65
Silber Eduard Amsterdamseweg 1 18-7-1923 Ulanow 20-5-1945 Dachau 21
Silberberg Ludwig Bovenbrugstraat 9 05-11-1886 Grätz 3-1-1945 Bergen-Belsen 58 ingenieur
Silberberg Plaut Emma Ilse Bovenbrugstraat 9 03-05-1895 Siegen 6-5-1945 Tröbitz 50
Simon Karl Amsterdamseweg 1 05-07-1884 Werlte 21-5-1943 Sobibor 58
Simon Eichengrün Bertha  Emmastraat 36 15-09-1878 Beringhausen 26-10-1942 Auschwitz 64
Simon Mozes Gerhard Voethstraat 10 55-07-1877 Thalfang 16-7-1942 Assen 65
Simon Hirsch Ida Gerhard Voethstraat 10 14-04-1878 Burgsteinfurt 2-7-1943 Sobibor 65
Simon Ilse  Prins Hendrikstraat 6 8-3-1928 Quakenbrück 21-5-1943 Sobibor 15
Simon Katz Selma Prins Hendrikstraat 6 27-12-1894 Arolsen 21-5-1943 Sobibor 48
Simon Günther Hermann Trans 12 24-4-1923 Berlijn 28-2-1943 Auschwitz 19 leerverver
Simon Eva Philippine Trans 12 4-5-1926 Koburg 27-11-1942 Auschwitz 16 naaister
Simon Hans Heinrich Trans 12 10-06-1888 Koburg 27-11-1942 Auschwitz 54 koopman
Simon Fürst Hertha Trans 12 22-5-1900 Danzig 27-11-1942 Auschwitz 42
Simon Heinrich Utrechtseweg 155 9-10-1908 Arnhem 16-2-1943 Warschau 34 olie- en benzinehandel/driekoningendwarsstr.69
Simon Braaf Sylvia Edith Utrechtseweg 155 16-1-1916 Winschoten 16-2-1943 Auschwitz 27
Simons Willi Schelmseweg 93 24-5-1924 Keulen onbekend Frankrijk
Sister, van Duifje Dijkstraat 18 30-6-1925 Amsterdam 28-5-1943 Sobibor 17 bontwerkster
Sister, van Samuel Dijkstraat 18 24-8-1926 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 16 metaalbewerker
Smit Hermanus Amsterdamseweg 92 a 24-12-1903 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 39
Smit Alfred Amsterdamseweg 92 a 3-2-1933 Amsterdam 26-3-1944 Auschwitz 11
Smit Binder Maria Amsterdamseweg 92 a 20-1-1911 Gwozdiec 26-3-1944 Auschwitz 33
Snoek Elisabeth Markt 5 27-12-1870 Winschoten 27-11-1942 Auschwitz 71
Spanjar Pels Aaltje Hommelstraat 48 20-11-1910 Arnhem 26-1-1943 Auschwitz 32
Spier Leo Bakenbergscheweg 129 17-6-1937 Parijs 25-10-1944 Auschwitz 7
Spier Roosje Bakenbergscheweg 129 21-11-1857 Avereest 25-1-1943 Auschwitz 85
Spier Susanne Bakenbergscheweg 129 09-02-1875 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 67
Spier Joël Bakenbergscheweg 129 12-09-1895 Avereest 20-3-1943 Sobibor 47 koopman
Spier Mogendorff Hanna  Bakenbergscheweg 129 26-03-1899 Arnhem 10-3-1943 Sobibor 43
Spier Elias Markt 5 26-08-1873 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 69
Spittel Heinrich Max Mesdaglaan 64 27-2-1918 Berlijn 30-12-1943 Auschwitz 25
Steinberg Helene Amsterdamseweg 1 11-7-1928 Altena 6-10-1944 Auschwitz 16
Steinberg Lore Henriette Amsterdamseweg 1 5-10-1929 Altena 6-10-1944 Auschwitz 15
Steinberg Walter Amsterdamseweg 1 27-02-1896 Altena 30-9-1944 Auschwitz 48 koopman
Steinberg Hess Ella Amsterdamseweg 1 14-01-1897 Hörde 6-10-1944 Auschwitz 47
Steinmann Hirsch Jettchen Amsterdamseweg 1 05-07-1873 Burgsteinfurt 27-8-1943 Auschwitz 70
Sterke Elias Sara de Utrechtsestraat 49 23-12-1871 Strijp 7-4-1943 Arnhem 71
Stern Gerard Marcus Bakkerstraat 63 2-12-1923 Assen 31-3-1944 Auschwitz 20
Stern Amalia Elizabeth Bakkerstraat 63 12-4-1925 Voorburg 16-7-1943 Sobibor 18 verpleegster
Stern Joseph Godschalk Bakkerstraat 63 25-03-1882 Alblasserdam 16-7-1943 Sobibor 61 controleur Joodse Raad
Stern Laan, van der  Betje Bakkerstraat 63 28-20-1883 Assen 16-7-1943 Sobibor 59
Stern Jozef Nieuwstad 34 22-12-1860 Beddelhausen 20-4-1942 Arnhem 81
Stern Bernhard Prins Hendrikstraat 6 18-04-1873 Soest 25-1-1943 Auschwitz 69
Stern Lippmann Johanna Margarethe Vijzelstraat 4 06-01-1874 Berlijn 22-5-1944 Auschwitz 70
Sternberg Ingeborg Eusebiusplein 4 23-4-1922 Duisburg 17-9-1943 Auschwitz 21 hulp in de huishouding
Sterner van Os Sientje Markt 5 29-03-1858 IJsselstein 2-5-1943 Auschwitz 84
Sternfeld Bertha Eva Amsterdamseweg 94 14-2-1924 Arnhem 31-10-1944 Auschwitz 20
Sternfeld Mozes Samuel Paul Krugerstraat 10 19-3-1917 Renkum 28-2-1943 Auschwitz 25
Sternfeld Karel Utrechtseweg 155 29-12-1934 Amsterdam 2-7-1943 Sobibor 8
Sternfeld Izaak Utrechtseweg 155 28-04-1894 Arnhem 2-7-1943 Sobibor 49 musicus
Sternfeld Drukker Jansje Utrechtseweg 155 09-08-1897 Amsterdam 2-7-1943 Sobibor 45
Stibbe Rosenbaum Grietje Van Oldenbarneveldtstraat 63 10-11-1900 Zevenaar 19-11-1942 Auschwitz 42
Stokvis Julius Raphaël  Stationsplein 21 25-12-1891 Oss 24-5-1940 Arnhem 48 directeur oliehandel
Stokvis Cohen Rosalie  Stationsplein 21 24-07-1892 Amsterdam 5-10-1943 Arnhem 51
Stokvis Willem Weverstraat 9 14-12-1903 Arnhem 31-8-1943 onbekend 39 musicus
Strauss Hans Helmut Amsterdamseweg 1 23-10-1922 Bielefeld 24-4-1945 Dachau 22
Strauss Werner Meier Amsterdamseweg 1 10-5-1923 Minden 28-5-1943 Sobibor 20
Strauss Josef Betuwestraat 12 a 08-07-1890 Wachenbuchen 29-10-1942 Auschwitz 52 dassenfabriek
Strauss Klonower Margarethe Julie Betuwestraat 12 a 15-05-1891 Berlijn 29-10-1942 Auschwitz 51
Strauss Bernhard Broerenstraat 27 13-8-1922 Zülpich onbekend onbekend
Stroom, van Elisabeth Helena Markt 5 26-03-1881 Rotterdam 14-1-1943 Auschwitz 61
Stuwer Regina Markt 5 01-09-1873 Amsterdam 27-7-1940 Arnhem 66
Swaalep Salomon Beaulieustraat 8 9-5-1916 Amsterdam 30-11-1943 Sobibor 27 handelscorrespondent
Swaalep Gerritse Rebecca Beaulieustraat 8 23-8-1916 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 26
Swarte, de Andries  Sonsbeeksingel 51 15-4-1903 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 40 musicus, cellist
Swarte, de Louis Sonsbeeksingel 51 12-7-1936 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 6
Swarte, de Vrouwtje Geertje Sonsbeeksingel 51 12-9-1941 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 1
Swarte, de Leeuwe, de Marianne Sonsbeeksingel 51 22-8-1907 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 35
Swartenberg Marcus Sebille Bosboomstraat 6 03-11-1898 Groningen 28-1-1944 Auschwitz 45
Szmulowicz David  Emmastraat 24 3-10-1923 Frankfurt am Main 30-4-1943 Auschwitz 19
Szmulowicz Löb  Emmastraat 24 10-3-1926 Frankfurt am Main 19-2-1943 Auschwitz 16
Szmulowicz Oszer Ancel  Emmastraat 24 01-01-1893 Lübesse 12-2-1943 Auschwitz 50 poelier
Szmulowicz Pejsachowicz Zlata  Emmastraat 24 10-01-1895 Kopil 19-2-1943 Auschwitz 48
Tewel Baruch  Sonsbeeksingel 116 18-06-1889 Dynow 28-1-1944 Auschwitz 54 schoenwinkelier
Tewel Spiegel Chane Sonsbeeksingel 116 16-06-1897 Rosniatow 28-1-1944 Auschwitz 46
Themans Betsy Antonette Wagnerlaan 55 17-9-1905 Almelo 31-10-1944 Auschwitz 39 huishoudster
Thijn, van Abraham Amsterdamseweg 74 16-05-1870 Zaandam 9-10-1943 Auschwitz 72
Thijn, van Eduard Amsterdamseweg 74 29-06-1899 Zaandam 28-2-1943 Auschwitz 43 kantoorbediende
Thijn, van Gelderen, van  Dina Amsterdamseweg 74 24-12-1894 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 47
Trief Genzer Sosi Markt 5 05-10-1863 Trembowla 26-1-1943 Auschwitz 79
Trief Aron B. Marktstraat 5 23-04-1862 Mikulince 26-1-1943 Auschwitz 80
Troostwijk Abraham Broerenstraat 36 19-9-1919 Zwolle 28-3-1945 onbekend 25 winkelier
Troostwijk Ivor Arnold Broerenstraat 36 13-11-1943 Den Bosch 28-1-1944 Auschwitz 0
Troostwijk Samuel Annie Broerenstraat 36 16-11-1916 Deventer 28-1-1944 Auschwitz 27
Troostwijk Jeannette Selma Sweerts de Landasstraat 63 22-6-1926 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 17 kantoorbediende
Troostwijk Edith Sweerts de Landasstraat 63 31-7-1929 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 14
Troostwijk Herman Sweerts de Landasstraat 63 11-03-1899 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 44
Troostwijk Danneboom Antoinette Sweerts de Landasstraat 63 24-4-1903 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 40
Turksma Mozes Amsterdamseweg 1 18-08-1890 Den Haag 17-9-1943 Auschwitz 53 handelsvertegenwoordiger
Turksma Cohen Saartje Amsterdamseweg 1 04-06-1898 Doesburg 17-9-1943 Auschwitz 45
Turksma Johanna Esther Van Lawick van Pabststraat 11 10-5-1926 Vianen 9-7-1943 Sobibor 17
Turksma Bertha Davine Erica Van Lawick van Pabststraat 11 17-10-1932 Den Haag 17-9-1943 Auschwitz 10
Turksma Cohen Clara Van Lawick van Pabststraat 11 5-9-1900 Den Haag 23-4-1943 Sobibor 42
Ullmann Edith Burgemeester Weertsstraat 93 1-10-1925 Düren 29-1-1945 Midden-Europa 19
Ullmann Inge Burgemeester Weertsstraat 93 1-10-1925 Düren 29-1-1945 Midden-Europa 19
Ullmann Betty Burgemeester Weertsstraat 93 12-01-1872 Düren 26-2-1943 Auschwitz 71
Ullmann Alphons Burgemeester Weertsstraat 93 19-10-1874 Düren 2-4-1943 Sobibor 68
Ullmann Cohnen Julie Burgemeester Weertsstraat 93 19-11-1890 Grevenbroich 2-4-1943 Sobibor 52
Velleman Jongh, de  Sellina Amsterdamseweg 1 09-12-1883 Den Haag 14-5-1943 Sobibor 59
Verkozen Kaas Vogeltje Gabriëlstraat 43 24-10-1878 Amsterdam 3-9-1943 Auschwitz 64
Vos Maurits Bovenbrugstraat 24 20-04-1882 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 59 makelaarskantoor/jansbuitensingel 20
Vredenburg Joël Eusebiusplein 4 24-07-1866 Amsterdam 16-3-1943 Amsterdam 76
Vries, de Jacob Hartog Akkerstraat 17 11-05-1866 Weesp 19-10-1942 Auschwitz 76
Vries, de Vries, de  Franziska  Emmastraat 56 10-05-1874 Frankfurt am Main 26-2-1943 Auschwitz 68
Vries, de Pagrach Helena Kerkstraat 18 11-11-1911 Rijssen 29-10-1942 Auschwitz 30
Vries, de Abraham Koningstraat 16 17-2-1915 Usquert 1944 febr. Birkenau 29 apotheker
Vries, de David Markt 5 17-08-1844 Spijkenisse 22-11-1940 Arnhem 96
Vries, de Jozeph Markt 5 28-03-1848 Voorst 26-1-1943 Auschwitz 94
Vries, de Izaäk Markt 5 23-12-1866 Harlingen 27-11-1942 Auschwitz 75 koopman
Vries, de Alida Markt 5 31-07-1876 Groningen 27-11-1942 Auschwitz 66
Vries, de Carolina Constance  Parkstraat 71 23-6-1927 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 15 dagdienstbode
Vries, de Bos Elisabeth Parkstraat 71 15-03-1885 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 57
Vries, de Isidoor Rijnstraat 78 15-3-1928 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 15
Vries, de Selma Rijnstraat 78 4-11-1929 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 13
Vries, de Jacob Rijnstraat 78 22-06-1894 Arnhem 31-3-1944 onbekend 49 kleermaker
Vries, de Mogendorff Sanetta Rijnstraat 78 27-5-1903 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 40
Vries, de Sara Sint Peterlaan 105 02-11-1869 Haarlem 27-11-1942 Auschwitz 73 huishoudster
Vries, de  Grünberg Henriëtte Amsterdamseweg 14 30-03-1875 Lingen 7-7-1944 Auschwitz 69
Vries, van de Manassen Esther Markt 5 21-02-1864 Druten 27-11-1942 Auschwitz 78 kruidenierster
Wald Mariem Markt 5 5-6-1902 Warschau 23-7-1943 Sobibor 41 keukenjuffrouw
Wallach Richard  Spijkerstraat 227 06-02-1895 Oberembt 30-9-1944 Auschwitz 49 koopman
Wallenstein Alfred Amsterdamseweg 1 9-11-1923 Grossen-Buseck 31-7-1944 Midden-Europa 20
Walvisch Jacobus Karthuizerstraat 54 19-06-1890 Amsterdam 26-10-1942 Auschwitz 52 koopman
Warburg Betty Amsterdamseweg 1 27-09-1881 Altona 16-4-1943 Sobibor 61
Warburg Rindskopf Gertrude Margaretha Utrechtsestraat 51 23-11-1856 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 86
Weichselbaum Kurt Alexander De Wetstraat 4 7-1-1924 Berlijn 1-4-1943 Auschwitz 19 19
Weichselbaum Ilse Babette De Wetstraat 4 31-8-1925 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 17
Weichselbaum Max Ernst De Wetstraat 4 19-4-1928 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 14
Weichselbaum Hans Jakob De Wetstraat 4 3-8-1930 Berlijn 11-2-1944 Auschwitz 13
Weichselbaum Alexander Ruth Sara De Wetstraat 4 22-4-1901 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 41
Weijand Michael Betuwestraat 13 8-5-1910 Rheden 30-4-1945 Vaihingen  34 koopman
Weijel Abraham De Wetstraat 6 30-4-1919 Enschede 28-2-1943 Auschwitz 23
Weijel Catherina Zijpendaalseweg 53 9-6-1917 Zutphen 27-11-1942 Auschwitz 25
Weil Jacob Frans Halslaan 42 19-06-1857 Frankfurt am Main 15-3-1941 Arnhem 83
Weil David Marktstraat 5 08-07-1857 Frankfurt am Main 15-3-1941 Arnhem 83
Weil Mainz Julie Marktstraat 5 17-02-1872 Frankfurt am Main 7-12-1942 Auschwitz 70
Weiler Gertrud Sweerts de Landasstraat 64 14-7-1914 Gudensberg 30-9-1942 Auschwitz 28
Weiler Israël Mina  Wagnerlaan 55 22-04-1895 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 47
Weinberg Gerd Amsterdamseweg 1 16-12-1924 Bad Sassendorf 2-7-1943 Sobibor 18
Weinberg Gerson Ida Amsterdamseweg 1 11-02-1875 Kirchberg 3-3-1945 Bergen-Belsen 70
Weinberg Jacobs Mathilde Amsterdamseweg 1 09-12-1851 Kleef 1-4-1943 Arnhem 91
Weinberg Grünewald Margot Helga Utrechtseweg 60 9-11-1924 Dresden 23-7-1943 Sobibor 18
Weiner Edith Amsterdamseweg 1 23-3-1923 Wenen 31-7-1944 Auschwitz 21
Weingarten Bella Markt 5 01-01-1865 Felsberg 18-11-1940 Arnhem 75
Weinstein Max Amsterdamseweg 1 23-8-1920 Felsberg 31-3-1944 Auschwitz 23
Weissberg Isak Marktstraat 5 02-08-1874 Rzeszow 17-2-1945 Bergen-Belsen 70
Weissberg Hendrik Samuel Van Lawick van Pabststraat 14 1-5-1941 Arnhem 2-8-1942 Arnhem 1
Wertheim Jacob Frederik Bakenbergscheweg 260 10-12-1898 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 44
Wertheim Albert Roermondsplein 23 09-07-1872 Essen 2-3-1942 Arnhem 69
Wertheim Bender Clara Roermondsplein 23 29-04-1875 Koblenz 2-3-1942 Arnhem 66
Wertheim Erich Van Pallandtstraat 11 19-12-1906 Bentheim 31-10-1944 Auschwitz 37 leerverver
Wessel Wessel Gabriëlstraat 11 18-06-1877 Rotterdam 13-4-1944 Bergen-Belsen 66
West, van Abraham Burgemeester Weertsstraat 139 18-2-1914 Nijmegen 31-3-1944 Auschwitz 30 vertegenwoordiger
West, van Eva Irene Burgemeester Weertsstraat 139 18-9-1940 Arnhem 10-9-1943 Auschwitz 2
West, van Menko Johanna Burgemeester Weertsstraat 139 23-3-1918 Amersfoort 10-9-1943 Auschwitz 25
Wied, de Louwie Stadhoudersstraat 8 13-02-1869 Smilde 27-11-1942 Auschwitz 73
Wied, de Betje Stadhoudersstraat 8 01-07-1894 Rotterdam 22-10-1943 Auschwitz 49
Wied, de Gelder, de Saartje Stadhoudersstraat 8 19-09-1867 Leeuwarden 27-11-1942 Auschwitz 75
Wijnberg Isidor Roëllstraat 11 18-4-1905 Leer 28-2-1943 Auschwitz 37 handelsvertegenwoordiger
Wijnberg Overste Elisabeth Evalina Utrechtseweg 152 a 23-4-1900 Schiedam 7-5-1943 Sobibor 43
Wimpfheimer Saartje Prins Hendrikstraat 16 21-01-1876 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 66
Wimpfheimer Johanna Prins Hendrikstraat 16 30-05-1877 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 65
Wimpfheimer Simon Prins Hendrikstraat 16 06-12-1895 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 48
Wimpfheimer Mendels Cecile Marcelle  Prins Hendrikstraat 16 29-9-1905 Amsterdam 9-11-1942 Auschwitz 37
Wind, de Kellerman Johanna De Wetstraat 4 07-02-1867 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 76
Winter Alexander Markt 5 08-03-1872 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 70
Winter Leeuw, de  Mietje Markt 5 12-01-1871 Arnhem 31-10-1942 Arnhem 71
Winter André Rosendaalsestraat 308 22-12-1914 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 28 koopman
Winter Gottfried Rosendaalsestraat 308 01-11-1879 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 63 koopman
Winter Meer, van  Lea Rosendaalsestraat 308 13-07-1877 Den Bosch 14-1-1943 Auschwitz 65
Winter, de Simon Amsterdamseweg 80 28-8-1904 Enschede 31-3-1944 onbekend 39 handelsreiziger
Winter, de Zilverberg Betje Amsterdamseweg 80 25-2-1909 Zwolle 3-9-1943 Auschwitz 34
Winter, de Samuel Bovenbrugstraat 19 20-05-1868 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 75 kleermaker
Winter, de Leeuw, de Sophia Francisca Bovenbrugstraat 19 18-06-1883 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 60
Winter, de Wijnbergen Ida Josef Israelslaan 103 01-01-1865 Eindhoven 23-7-1943 Sobibor 78
Winter, de Hermanus Kerkstraat 24 25-01-1875 Druten 2-4-1943 Sobibor 68 controleur Joodse Gemeente
Winter, de Cohen Roosje Kerkstraat 24 24-6-1909 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 34
Winter, de Haas Emma Kerkstraat 24 27-11-1882 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 60 badjuffrouw
Winter, de Emanuel Lazarus B. Van Wageningenstraat 46 6-11-1906 Oss 2-4-1943 Sobibor 36 kleermaker
Winterberger Emanuel Markt 5 21-02-1861 Winterberg 7-12-1940 Arnhem 79
Witsen, van Hofstede Judica Markt 5 17-04-1855 Rotterdam 3-12-1942 Arnhem 87
Witteboon Gorter, de Sara Hommelseweg 55 02-12-1885 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 57
Wittmann Emil Marktstraat 5 24-05-1868 Wenen 27-11-1942 Auschwitz 74
Wittmann Stein Sofie Marktstraat 5 28-04-1881 Odessa 27-11-1942 Auschwitz 61
Wolf Karl Albert Peter Amsterdamseweg 1 7-5-1923 Speyer onbekend onbekend
Wolf Elfriede Amsterdamseweg 1 18-4-1925 Wenen 21-10-1944 Auschwitz 19
Wolff Siegfried Amsterdamseweg 1 22-01-1888 Gnesen onbekend Auschwitz kinderarts
Wolff Alfred Amsterdamseweg 1 15-05-1898 Sittard 11-6-1943 Sobibor 45
Wolff Kaufmann Regina Apeldoornseweg 67 19-07-1893 Keulen 10-9-1942 Auschwitz 49
Wolff Eduard Isaac Emanuel Bakkerstraat 4 29-09-1881 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 61 effecten- en wisselbank
Wolff Meijer Eusebiusbuitensingel 37 a 29-8-1917 Amsterdam onbekend onbekend scheepsagent 
Wolff Paul Otto Izaak Evertslaan 17 6-9-1931 Beuel 11-6-1943 Sobibor 11
Wolff Alfred Izaak Evertslaan 17 15-05-1898 Sittard 11-6-1943 Sobibor 45 koopman
Wolff Cahn Jetta Izaak Evertslaan 17 17-10-1865 Niederkassel 16-7-1943 Sobibor 77
Wolff Gans Meta Izaak Evertslaan 17 28-6-1901 Borken 11-6-1943 Sobibor 41 kokkin gemeenteziekenhuis
Wolff Sophia Rebecca Klarestraat 3 18-3-1910 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 33 pianiste
Wolff Spier Johanna Klarestraat 3 14-06-1864 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 78
Wolff Mathilda Carolina  Sonsbeeksingel 41 07-09-1895 Den Haag 27-11-1942 Auschwitz 47 adjunct-commies belastingen
Wolff Cato Sweerts de Landasstraat 11 23-9-1919 Arnhem 14-11-1942 Auschwitz 23
Wolff Rebekka Josephina Van der Helllaan 9 04-05-1894 Meppel 26-3-1944 Auschwitz 49 lerares M.O.
Wolff Josephina Adelgonde Van der Helllaan 9 19-06-1896 Meppel 11-6-1943 Sobibor 46 correspondent
Wolff Stibbe Estrina Regina Van der Helllaan 9 15-05-1870 Meppel 11-6-1943 Sobibor 73
Wollf, de Bertha Sweerts de Landasstraat 63 18-9-1943 Arnhem 16-4-1945 Tröbitz 2
Worms Marcus  Oeverstraat 34 1-5-1903 Amsterdam 31-3-1944 Midden-Europa 40 groothandel in electr. Artikelen
Worms Katan Elisabeth Oeverstraat 34 03-01-1868 Maassluis 14-1-1943 Auschwitz 75
Zeckendorff David Zacherius Markt 5 01-01-1863 Amsterdam 27-3-1942 Arnhem 79
Zeldenrust Samuel Markt 5 01-01-1880 Amsterdam 28-3-1942 Arnhem 62
Zilverberg Johanna Cronjéstraat 6 1-8-1913 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 29 dienstbode
Zilverberg Mietje Nieuwstad 11 2-4-1918 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 25
Zilverberg Hendrika Nieuwstad 11 22-4-1919 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 24
Zilverberg Sander Nieuwstad 11 07-09-1883 Zwolle 25-1-1943 Auschwitz 59
Zilverberg Cohen Mina Nieuwstad 11 14-01-1888 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 55
Zilversmit Cohn Rosa Amsterdamseweg 1 02-05-1891 Neuteich 16-4-1943 Sobibor 51
Zodij Joseph Samuel Amsterdamseweg 1 14-9-1914 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 28
Zodij Speijer Sophia Amsterdamseweg 1 14-8-1911 Den Haag 9-7-1943 Sobibor 31
Zoete, de Carsch Helene Van Huevenstraat 62 13-02-1872 Emmerich 3-12-1942 Auschwitz 70
Zuiden, van Henri Jansplaats 8 8-9-1907 Hoogeveen 9-5-1945 Midden-Europa 37 horlogemaker
Zuiden, van Margaretha Maria Jansplaats 8 8-5-1940 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 3
Zuiden, van Marcus Jansplaats 8 31-03-1879 Hoogeveen 21-11-1942 Arnhem 63
Zuiden, van Manheim Grietje Jansplaats 8 08-06-1880 Alkmaar 15-8-1942 Arnhem 62
Zuiden, van Adelsbergen, van  Marianna Jansplaats 8 11-6-1906 Amsterdam 11-6-1943 Sobibor 37
Zwaab Marcus Johanna Markt 5 31-12-1857 Castrop-Rauxel 19-2-1943 Auschwitz 85