Om verschillende redenen werden tussen maart en juli 1943 de deportaties vanuit West-Europese landen naar Auschwitz tijdelijk gestaakt. De transporten vanuit Nederland gingen echter door.
De bestemming was in die periode Sobibor. Dit is duidelijk te zien in de lijst die op 'datum van overlijden' is samengesteld.

Achternaam Voornamen Adres Geboren plaats geboorte Overleden plaats overlijden lftd beroep
Löwenstein Salomon Johan de Wittlaan 173 22-6-1918 Didam 13-5-1940 Rhenen 21
Lowenstein Salomon Johann de Wittlaan 173 22-6-1918 Didam 13-5-1940 Rhenen 21
Stokvis Julius Raphaël  Stationsplein 21 25-12-1891 Oss 24-5-1940 Arnhem 48 directeur oliehandel
Leverpoll Gerson Jansbinnensingel 2 14-09-1875 Borculo 29-5-1940 Arnhem 64
Rozendal Markus Sweerts de Landasstraat 109 a 05-05-1869 Borculo 16-6-1940 Arnhem 71
Berg, ter Frouwkje Klara Markt 5 05-02-1861 Winschoten 17-7-1940 Arnhem 79
Frenkel Recha Markt 5 01-01-1858 Kolberg 20-7-1940 Arnhem 82
Stuwer Regina Markt 5 01-09-1873 Amsterdam 27-7-1940 Arnhem 66
Heijmans van der Douwer Louisa Markt 5 01-01-1854 Groenlo 31-7-1940 Arnhem 86
Frankenberg Abraham Markt 5 09-02-1867 Nieheim 10-8-1940 Arnhem 73
Leeuwe, de Israël Geertruida Bakkerstraat 60 b 04-12-1869 Arnhem 3-9-1940 Arnhem 70
Leeraar Isaac Apeldoornseweg 24 13-03-1885 Zutphen 19-9-1940 Arnhem 55
Weingarten Bella Markt 5 01-01-1865 Felsberg 18-11-1940 Arnhem 75
Vries, de David Markt 5 17-08-1844 Spijkenisse 22-11-1940 Arnhem 96
Winterberger Emanuel Markt 5 21-02-1861 Winterberg 7-12-1940 Arnhem 79
Nathans Nathan Amsterdamseweg 20 04-03-1873 Arnhem 9-12-1940 Arnhem 67
Heijmans Broekman Hanna  Beekstraat 26 24-05-1888 Arnhem 13-1-1941 Arnhem 52
Menko Izak Kerkstraat 7 10-02-1878 Arnhem 18-1-1941 Arnhem 62
Pool Rachel Markt 5 01-01-1869 Rotterdam 31-1-1941 Arnhem 72
Katz Pool Rachel onbekend  18-03-1869 Rotterdam 31-1-1941 Arnhem 71
Gelber Sperling Ernestine Parkstraat 62 25-02-1860 Tarnopol 17-2-1941 Arnhem 80
Heijden, van der Kan Carolina Henriëtte  Rijnstraat 28 15-02-1899 Arnhem 18-2-1941 Arnhem 42
Gottschalk Max  Markt 5 01-01-1874 Hamburg 6-3-1941 Arnhem 67
Dormits Eleonore Ida Apeldoornseweg 172 16-4-1931 Arnhem 10-3-1941 Arnhem 9
Aptroot Saartje Markt 5 01-01-1858 Leek 12-3-1941 Arnhem 82
Weil Jacob Frans Halslaan 42 19-06-1857 Frankfurt am Main 15-3-1941 Arnhem 83
Weil David Marktstraat 5 08-07-1857 Frankfurt am Main 15-3-1941 Arnhem 83
Katz Johanna Velperweg 59 26-06-1859 Arnhem 17-3-1941 Arnhem 81
Katz Louis Paul Krugerstraat 10 24-08-1876 Arnhem 18-3-1941 Arnhem 64
Cohen Joseph Parkstraat 14 25-12-1879 Hoorn 26-3-1941 Arnhem 61
Odewald Henderina Markt 5 10-01-1853 Appingedam 28-3-1941 Arnhem 88
Dijk, van Bernard Markt 5 03-06-1857 Geffen 4-4-1941 Arnhem 83
Rothschild Wolff Henriëtte Markt 5 23-06-1848 Wallerstein 9-4-1941 onbekend 92
Natt Artur Meinhard Amsterdamseweg 1 9-3-1923 Berlijn 21-4-1941 Arnhem 18
Nathans Bernard Markt 5 12-12-1879 Arnhem 3-5-1941 Arnhem 61
Buuren, van Benjamin Nieuwstraat 25 21-8-1915 Wageningen 3-5-1941 Amsterdam 25 koopman
Nathans Bernard Parkstraat 16 12-12-1880 Arnhem 3-5-1941 Arnhem 60 veehandelaar
Borchardt Rosa Sara Markt 5 01-01-1869 Pinne 28-5-1941 Arnhem 72
Kan Herman Sander Velperweg 143 b 06-04-1862 Assen 2-6-1941 Arnhem 79
Kellerman Klestadt Bella Rietgrachtstraat 68 07-05-1880 Geseke 12-6-1941 Arnhem 61
Fuldauer Levie Markt 5 01-01-1883 Dinxperlo 16-6-1941 Arnhem 58
Schwarz Francisca Markt 5 14-04-1871 Zutphen 18-6-1941 Arnhem 70
Freund Mauritius Hermann Velperweg 55 20-9-1919 Borgerhout 27-6-1941 Mauthausen 28 tandarts
Lebenstein Sara Markt 5 01-01-1853 Lembeek Dld 12-7-1941 Arnhem 88
Frank Aron Koningstraat 70-72 a 19-09-1882 Groningen 23-7-1941 Arnhem 58 manufacturenhandel
Hertz Marx Therese Bovenbrugstraat 12 03-07-1874 Sankt Johann 7-8-1941 Arnhem 67
Frank Salomon Groen van Prinstererstraat 42 19-08-1868 Lienden 21-8-1941 Arnhem 72
Salomons Sophia Nieuwstad 43 16-01-1874 Arnhem 24-8-1941 Arnhem 67 winkelier
Mogendorff Maurits Markt 5 01-01-1868 Groenlo 27-8-1941 Arnhem 73
Godschalk Abraham Van Heemstralaan 47 15-12-1880 Roden 6-9-1941 Amsterdam 60
Cohen Gerard Alexander Karthuizerstraat 41 31-8-1915 Arnhem 13-10-1941 Mauthausen 26 koopman
Menko Salomon Ruiterstraat 31 1-6-1918 Arnhem 14-10-1941 Mauthausen 23 arbeider
Leeraar Philip Koningstraat 58 01-08-1898 Zutphen 18-10-1941 Mauthausen 43 koopman
Eijsman Hartog Bouwmeesterstraat 5 18-09-1896 Arnhem 20-10-1941 Mauthausen 45 lompenhandelaar
Cohen Fronika Markt 5 04-08-1875 Doesburg 20-10-1941 Arnhem 66
Gelder, van Edwin Van Oldenbarneveldtstraat 3 4-3-1917 Penang 22-10-1941 Mauthausen 24 bedrijfsleider
Leer, van Benjamin Rijnstraat 12 31-3-1909 Arnhem 24-10-1941 Mauthausen 32 kantoorbediende
Meijer Lonnestädter Deila Thekla Markt 5 05-05-1867 Hamburg 31-10-1941 Arnhem 74
Fabisch Heinrich Heilmann Burgemeester Weertsstraat 93 04-06-1866 Frankfurt am Main 5-11-1941 Arnhem 75
Heijmans Meijer Max  Korenstraat 2 a 30-4-1912 Arnhem 13-11-1941 Mauthausen 29
Gomperts Jacques Amsterdamseweg 14 5-7-1922 Zandvoort 14-11-1941 Arnhem 19
Cohen Vries, de Saartje Utrechtseweg 58 25-05-1861 Harlingen 12-12-1941 Arnhem 80
Levisohn Richard Markt 5 01-01-1882 Bochum 19-12-1941 Arnhem 59
Lamed Rosenbach Susanna Markt 5 01-02-1863 Rotterdam 6-1-1942 Arnhem 78
Mogendorff Israël Levie  Kastanjelaan 42 20-08-1875 Borne 11-1-1942 Arnhem 66
Rosenbaum Vries, de  Betje Van Oldenbarneveldtstraat 63 22-06-1866 Schagen 14-1-1942 Arnhem 75
Franken Franken Johanna Markt 5 14-06-1859 Emmerich 24-1-1942 Arnhem 82
Nathans Herman Markt 5 08-02-1879 Arnhem 28-1-1942 Arnhem 62
Salomons Bielstein Henriette Jacob Cremerstraat 63 13-02-1874 Soest 1-2-1942 onbekend 67
Cohen Jozef  Markt 5 13-06-1882 Zetten 2-2-1942 Arnhem 59
Bachrach Nathan Kerkstraat 36 20-01-1878 Arnhem 6-2-1942 Arnhem 64
Prins Maurits Dijkstraat 6 5-8-1921 Hoorn 15-2-1942 onbekend 20
Cohen Jacob Casper  Statenlaan 109 04-09-1867 Doesburg 15-2-1942 Arnhem 74
Levita Seligmann Markt 5 01-01-1867 Cranberg 19-2-1942 Arnhem 75
Bachrach Levie Van de Spieghelstraat 5 16-05-1894 Arnhem 20-2-1942 Arnhem 47 handelsreiziger
Roos Schöneberg Bella Ernst Casimirlaan 19 13-03-1872 Brackwede 25-2-1942 Arnhem 69
Rothschild Leopold Steijnstraat 27 19-01-1882 Goddelsheim 25-2-1942 Arnhem 60
Saxen Henriëtte van Zijpendaalseweg 53 a 27-02-1863 Maastricht 1-3-1942 Arnhem 79
Wertheim Albert Roermondsplein 23 09-07-1872 Essen 2-3-1942 Arnhem 69
Wertheim Bender Clara Roermondsplein 23 29-04-1875 Koblenz 2-3-1942 Arnhem 66
Heijmanns Betje Markt 5 14-09-1864 Groenlo 17-3-1942 Arnhem 77
Koster Leon Rijnkade 5 11-03-1881 Zaandam 26-3-1942 Rotterdam 61
Zeckendorff David Zacherius Markt 5 01-01-1863 Amsterdam 27-3-1942 Arnhem 79
Zeldenrust Samuel Markt 5 01-01-1880 Amsterdam 28-3-1942 Arnhem 62
Hirsch Amschel Auguste Sara Gabriëlstraat 22 28-02-1857 Frankfurt am Main 1-4-1942 Arnhem 84
Heijmans Simons Helene Van Goghstraat 14 14-12-1871 Essen 2-4-1942 Arnhem 70
Katz Nathan Gravenstraat 1 01-03-1871 Arnhem 13-4-1942 Arnhem 71
Stern Jozef Nieuwstad 34 22-12-1860 Beddelhausen 20-4-1942 Arnhem 81
Nathans Marcus  Nieuwstad 22 12-10-1878 Arnhem 22-4-1942 Arnhem 63 slager
Menkes Hildesheim Klaartje Geitenkamp 98 02-12-1861 Arnhem 6-5-1942 Arnhem 80
Saxen Wilhelmina van Zijpendaalseweg 53 a 09-09-1858 Maastricht 9-5-1942 Arnhem 83
Schwartz Amalie Sweerts de Landasstraat 101 a 14-03-1863 Zutphen 10-6-1942 onbekend 79
Broekman Elias Paul Gravenstraat 5 11-8-1903 Arnhem 29-6-1942 Mauthausen 38
Simon Mozes Gerhard Voethstraat 10 55-07-1877 Thalfang 16-7-1942 Assen 65
Mogendorff Mogendorff Sara Antoinette  Stationsplein 21 28-07-1873 Borne 22-7-1942 Arnhem 68
Broekman Aron Gravenstraat 5 14-10-1879 Arnhem 25-7-1942 Mauthausen 62 koopman
Frank Hartog Jeannette Groen van Prinstererstraat 42 14-08-1871 Arnhem 25-7-1942 Arnhem 70
Ossedrijver Abraham Hommelstraat 46 7-1-1932 Rotterdam 1-8-1942 Auschwitz 10
Ossedrijver Hartog Levie Hommelstraat 46 15-1-1933 Rotterdam 1-8-1942 Auschwitz 9
Weissberg Hendrik Samuel Van Lawick van Pabststraat 14 1-5-1941 Arnhem 2-8-1942 Arnhem 1
Rosenbaum Levie Markt 5 27-02-1872 Zevenaar 7-8-1942 Arnhem 70
Bruch Arthur Van Goyenstraat 10 19-12-1882 Boisheim 9-8-1942 Auschwitz 59 fabrikant
Katz Jong, de Vrouwtje G.A. van Nispenstraat 5 23-01-1899 Groningen 10-8-1942 Auschwitz 43
Cohen Max Kastanjelaan 34 24-03-1893 Arnhem 10-8-1942 Auschwitz 49 bedrijfsleider
Klestadt Kurt Iwan Spijkerstraat 47 16-4-1918 Dortmund 10-8-1942 Auschwitz 24
Heijman Simons Bertha Sweerts de Landasstraat 68 24-04-1870 Altenessen 11-8-1942 Arnhem 72
Hoop, de Claire Willy Plein 1813 6 11-2-1934 Arnhem 12-8-1942 Auschwitz 8
Hoop, de Emrik Claire Elizabeth Plein 1813 6 05-06-1898 Haarlem 12-8-1942 Auschwitz 44
Roos Moses Ernst Casimirlaan 19 07-07-1896 Arnhem 14-8-1942 Auschwitz 46 damesconfectiefabriek hertogstr.2
Zuiden, van Manheim Grietje Jansplaats 8 08-06-1880 Alkmaar 15-8-1942 Arnhem 62
Erwteman Isidoor Voermanstraat 56 11-8-1915 Amsterdam 17-8-1942 Auschwitz 27 plasticus
Mozes Henri Geitenkamp 66 06-08-1893 Arnhem 19-8-1942 Arnhem 49
Goldschmidt Walter Van Lawick van Pabststraat 11 21-2-1921 Verden 19-8-1942 Auschwitz 21
Eisendrath Jüchemheim Sortine Selma Markt 5 09-04-1887 Vlotho 27-8-1942 Auschwitz 56
Kronheimer Paul Peter Gabriëlstraat 22 17-4-1922 Nürnberg 31-8-1942 Auschwitz 20
Hoop, de Willem Plein 1813 6 11-07-1899 Rotterdam 31-8-1942 Mauthausen 43
Cohen Meijer Pastoorstraat 1 a 16-01-1885 Amsterdam 3-9-1942 Auschwitz 57
Frankfort Rosita  Steijnstraat 6 12-3-1924 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 18
Leeuw, de Herman Sweerts de Landasstraat 64 24-3-1929 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 13
Leeuw, de Elisabeth Sweerts de Landasstraat 64 21-1-1931 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 11
Leeuw, de Lodewijk Sweerts de Landasstraat 64 22-11-1878 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 63 koopman
Leeuw, de Mansfeld Johanna Sweerts de Landasstraat 64 25-06-1886 Brummen 7-9-1942 Auschwitz 56
Cohen Vos Reinette Tuinstraat 2 14-08-1883 Arnhem 7-9-1942 Auschwitz 59
Wolff Kaufmann Regina Apeldoornseweg 67 19-07-1893 Keulen 10-9-1942 Auschwitz 49
Cohen Abraham Salomon Markt 5 25-07-1870 Haarlem 14-9-1942 Auschwitz 72 makelaar
Druijf Cohen Henriette Bakenbergscheweg 70 05-10-1864 Arnhem 17-9-1942 Auschwitz 77
Kuschela Wallagh Betsy Parkstraat 62 11-10-1876 Den Haag 17-9-1942 Auschwitz 65
Goldsmit Grietje Eusebiusbuitensingel 21 18-5-1923 Arnhem 21-9-1942 Auschwitz 19
Goldsmit Louis  Eusebiusbuitensingel 21 09-02-1885 Rotterdam 21-9-1942 Auschwitz 57 winkelier
Goldsmit Dormits Roosje  Eusebiusbuitensingel 21 18-05-1895 Arnhem 21-9-1942 Auschwitz 47
Pels Levie Jetje Spijkerlaan 40 31-7-1912 Arnhem 21-9-1942 Auschwitz 30
Bauernfreund Isaak  Statenlaan 77 11-11-1869 Tarnow 21-9-1942 Apeldoorn 72
Menassen Winter, de Lientje Markt 5 04-07-1870 Lith 23-9-1942 Arnhem 72
Eltes Fanny Amsterdamseweg 17 c 10-2-1915 Vascauti 24-9-1942 Auschwitz 27
Druijf Isaac Bakenbergscheweg 70 22-07-1867 Amsterdam 24-9-1942 Auschwitz 75
Levy Samuel Markt 5 27-02-1872 Arnhem 24-9-1942 Auschwitz 70 handelsreiziger
Rosenfeld Franz Ulrich Amsterdamseweg 1 1-12-1924 Berlijn 30-9-1942 Auschwitz 17
Dam, van Dam, van Rebecca Bovenbeekstraat 4 4-3-1916 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 26
Coevorden, van Henny Bovenbrugstraat 44 10-12-1924 Berlijn 30-9-1942 Auschwitz 17 leerling-knipster
Broekman Nathan Selma Gravenstraat 5 15-01-1879 Emmerich 30-9-1942 Amsterdam 63
Baumann Lothar Izaak Evertslaan 17 24-4-1926 Baden 30-9-1942 Auschwitz 16
Baumann Steffi Ida Izaak Evertslaan 17 20-7-1926 Berlijn 30-9-1942 Auschwitz 16 naaister
Jong, de Philip Samuel Josef Israelslaan 42 4-12-1918 Amsterdam 30-9-1942 Auschwitz 23
Bos Mina Klarendalseweg 6 a 4-12-1922 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 19 verkoopster
Cavaljé Barend Nieuwstad 9 24-1-1919 Amsterdam 30-9-1942 Auschwitz 23
Kellerman Israël Rudolf  Rietgrachtstraat 68 31-8-1909 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 33
Leeuw, de Jacob Sweerts de Landasstraat 64 23-6-1924 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 18
Leeuw, de Arnold Sweerts de Landasstraat 64 5-3-1926 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 16
Weiler Gertrud Sweerts de Landasstraat 64 14-7-1914 Gudensberg 30-9-1942 Auschwitz 28
Mozes Isidoor Van Oldenbarneveldtstraat 38 10-02-1885 Arnhem 30-9-1942 Auschwitz 57 incasseerder
Franken Elisabeth Bloemiststraat 1 c 04-07-1888 Arnhem 5-10-1942 Auschwitz 54
Kellerman Liepman Bakkerstraat 60 b 01-02-1883 Arnhem 8-10-1942 Auschwitz 59
Roozendaal Johanna Aleida Bouwmeesterstraat 32 26-10-1917 Hengelo 8-10-1942 Auschwitz 24 verkoopster
Cohen Johanna Broerenstraat 21 a 25-8-1922 Arnhem 8-10-1942 Auschwitz 20
Hess Max  Parkstraat 120 30-3-1905 Hörde 8-10-1942 Arnhem 37 schoenmaker
Bruch Gerda Van Goyenstraat 10 11-12-1922 Keulen 8-10-1942 Auschwitz 19
Bruch Ellen Van Goyenstraat 10 7-9-1926 Keulen 8-10-1942 Auschwitz 16
Bruch David Elize Van Goyenstraat 10 08-04-1888 Duisburg 8-10-1942 Auschwitz 54
Rozendal Frank Marianne  Sweerts de Landasstraat 109 a 17-03-1874 Hilversum 10-10-1942 Arnhem 68
Kloots Sem Jacques Karthuizerstraat 24 26-12-1928 Amsterdam 11-10-1942 Monowitz 13
Kloots Isabella  Karthuizerstraat 24 1-11-1931 Amsterdam 11-10-1942 Monowitz 10
Mok Max Frans Van Lawick van Pabststraat 137 17-2-1928 Arnhem 11-10-1942 Auschwitz 14
Looper Simon Julius Alexanderstraat 73 31-3-1931 Arnhem 12-10-1942 Birkenau 11
Looper Julius Reindert Alexanderstraat 73 14-3-1933 Arnhem 12-10-1942 Birkenau 9
Looper Emanuel Alexanderstraat 73 11-8-1934 Arnhem 12-10-1942 Monowitz 8
Looper Cohen Susanne Sofie Alexanderstraat 73 15-04-1895 Goch 12-10-1942 Auschwitz 47
Bos Simon Arke Noachstraat 3 a 04-03-1891 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 51
Bos Schoonhoed Lena Arke Noachstraat 3 a 07-02-1888 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 54
Glaser Rosetta Regina Bergstraat 2 29-1-1928 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 14
Glaser Regina Rosetta Bergstraat 2 25-12-1931 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 10
Glaser Kan Sophia Bergstraat 2 1-11-1901 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 40
Franken Philippine De Wetstraat 6 27-11-1884 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 57 zanglerares
Engers Velde, van der Betje Gerhard Voethstraat 14 03-03-1864 Wijhe 12-10-1942 Auschwitz 78
Nathans Nathan Hommelseweg 41 21-3-1931 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 11
Nathans Schloss Mathilde Hommelseweg 41 4-8-1905 Leiwen 12-10-1942 Auschwitz 37
Cohen Benjamins Henriëtte Céleste Karthuizerstraat 24 4-6-1903 Parijs 12-10-1942 Auschwitz 39
Cohen Cohen Veronica Karthuizerstraat 24 06-02-1876 Haarlem 12-10-1942 Auschwitz 66
Pagrach Emma Kerkstraat 18 11-8-1917 Rijssen 12-10-1942 Auschwitz 25 facturiste
Pagrach Hartog Kerkstraat 18 27-12-1881 Rijssen 12-10-1942 Auschwitz 60 controleur Joodse Gemeente
Pagrach Frankenhuis Heintje Kerkstraat 18 09-10-1880 Oldenzaal 12-10-1942 Auschwitz 62
Lange, de Evalina Margaretha Nieuwstraat 34 1-7-1930 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 12
Lange, de Eduard Nieuwstraat 34 31-10-1887 Deventer 12-10-1942 Auschwitz 54 koopman
Lange, de Wolf, de  Elisabeth Nieuwstraat 34 21-03-1889 Amsterdam 12-10-1942 Auschwitz 53
Kloot, van der Sebilla Oeverstraat 65 16-12-1930 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 11
Kloot, van der Aaltje Oeverstraat 65 7-5-1932 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 10
Kloot, van der Bruin, de Sara Oeverstraat 65 3-9-1902 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 40
Norden David  Prins Hendrikstraat 16 07-08-1884 Amsterdam 12-10-1942 Auschwitz 58 loterij agent
Norden Wimpfheimer Henriëtte  Prins Hendrikstraat 16 26-01-1881 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 61
Wimpfheimer Saartje Prins Hendrikstraat 16 21-01-1876 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 66
Wimpfheimer Johanna Prins Hendrikstraat 16 30-05-1877 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 65
Heijman Clara Henriëtte  Sonsbeeksingel 44 17-4-1923 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 19
Heijman Siegfried  Sonsbeeksingel 44 13-4-1929 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 13
Heijman Boers Sara  Sonsbeeksingel 44 03-01-1888 Oud-Beijerland 12-10-1942 Auschwitz 54
Cohen Israël Tuinstraat 2 18-11-1885 Amsterdam 12-10-1942 Auschwitz 56 textielhandelaar
Cohen Denneboom Vogelina Henriëtta Tuinstraat 2 25-07-1885 Smilde 12-10-1942 Auschwitz 57
Meijer Schloss Rosalie Tuinstraat 2 30-01-1894 Marktbreit 12-10-1942 Auschwitz 48
Cohen Simon Van Lawick van Pabststraat 107 04-02-1877 Doesburg 12-10-1942 Auschwitz 65 goud, zilver, ongeregeld goed
Cohen Nihom Mietje Van Lawick van Pabststraat 107 24-03-1882 Meppel 12-10-1942 Auschwitz 60
Cohen Pagrach Johanna Hendrina Van Lawick van Pabststraat 107 23-6-1916 Rijssen 12-10-1942 Auschwitz 26
Mok Sternfeld Clara Van Lawick van Pabststraat 137 07-03-1897 Enschede 12-10-1942 Auschwitz 45
Bachrach Nathan Van Spaenstraat 2 6-4-1931 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 11
Bachrach Cohen Sophia Van Spaenstraat 2 14-4-1904 Doesburg 12-10-1942 Auschwitz 38
Bachrach Martha Van Spaenstraat 2 15-5-1933 Arnhem 12-10-1942 Auschwitz 9
Bruin, de Bachrach Sybilla Oeverstraat 64 29-01-1873 Arnhem 13-10-1942 Arnhem 69
Thijn, van Gelderen, van  Dina Amsterdamseweg 74 24-12-1894 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 47
Dam, van Celina Bovenbeekstraat 4 29-5-1924 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 18
Dam, van Isaak Bovenbeekstraat 4 20-05-1890 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 52 koopman flessen
Dam, van Overste Mietje Bovenbeekstraat 4 20-06-1890 Amsterdam 15-10-1942 Auschwitz 52
Hiegenlich Abraham Jacques Dullertstraat 11 15-12-1931 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 10
Hiegenlich Jakob  Dullertstraat 11 28-10-1888 Assen 15-10-1942 Auschwitz 53 koopman
Hiegenlich Vries, de  Elisabeth  Dullertstraat 11 03-06-1888 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 54
Salinger Siegmund Samuel Frans Halslaan 42 01-06-1858 Marienwerder 15-10-1942 Arnhem 84
Salinger Menke Antonia Frans Halslaan 42 10-06-1870 Münster 15-10-1942 Arnhem 72
Looper Victor Paulus Potterstraat 12 24-01-1889 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 53 handelsreiziger
Looper Stibbe Dina Paulus Potterstraat 12 29-11-1893 Amsterdam 15-10-1942 Auschwitz 48
Koster Gabrielle  Schoolstraat 70 3-11-1929 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 12
Koster Hans  Schoolstraat 70 5-5-1935 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 7
Koster Scheuer Helene  Schoolstraat 70 18-7-1903 Lemförde, 15-10-1942 Auschwitz 39
Scheuer Simon Schoolstraat 70 09-08-1863 Laasphe 15-10-1942 Auschwitz 79
Eijsman Jacob Singelsteeg 13 29-03-1889 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 53 drukker
Schaap Kaatje Sara  Spijkerstraat 138 b 6-12-1909 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 32 fabrieksarbeidster
Schaap Elias  Spijkerstraat 138 b 16-09-1884 Hilversum 15-10-1942 Auschwitz 58 brievenbesteller
SchaapMenco Modijefsky Julia  Spijkerstraat 138 b 03-10-1884 Arnhem 15-10-1942 Auschwitz 58
Nova Samkalden Hanna  Van Lawick van Pabststraat 129 23-03-1866 Den Haag 15-10-1942 Arnhem 76
Vries, de Jacob Hartog Akkerstraat 17 11-05-1866 Weesp 19-10-1942 Auschwitz 76
Poortje Margot Ruth Broerenstraat 27 7-4-1936 Keulen 19-10-1942 Auschwitz 6
Poortje Rosenbaum Meta Broerenstraat 27 24-8-1905 Keulen 19-10-1942 Auschwitz 37
Manasse Eduard Louis Dijkstraat 13 14-10-1895 Renkum 19-10-1942 onbekend 47 boekhouder
Pels Jacob Driekoningenstraat 6 15-02-1884 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 58
Rosenbaum Winter Elisabeth  Emmastraat 36 1-2-1919 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 23
Boers, de Henri Graslaan 29 15-1-1939 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 3
Boers, de Blom Celina Graslaan 29 16-2-1909 Amsterdam 19-10-1942 Auschwitz 33
Cohen Izak Pastoorstraat 18 30-10-1934 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 7
Cohen Kaatje  Pastoorstraat 18 22-6-1938 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 4
Cohen Cohen Johanna Pastoorstraat 18 15-2-1914 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 28
Beer, de Nathans Leentje Patersstraat 1 12-3-1919 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 23
Groot, de Grietje Singelstraat 12 28-7-1939 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 3
Groot, de Vrouwtje Singelstraat 12 20-9-1941 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 1
Groot, de Cohen Rosette Singelstraat 12 2-5-1915 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 27
Frank, van  Elsje Wilgenlaan 20 27-7-1939 Arnhem 19-10-1942 Auschwitz 3
Frank, van  Boers, de Gonda Wilgenlaan 20 17-2-1913 Duisburg 19-10-1942 Auschwitz 29
Duren, van Rebecca Akkerstraat 17 27-2-1926 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 16
Duren, van Jacob Hartog Akkerstraat 17 22-9-1934 Arnhem 22-10-1942 Auschwitz 8
Duren, van Frederica Akkerstraat 17 28-3-1941 Arnhem 22-10-1942 Auschwitz 1
Duren, van Vries, de Sara Akkerstraat 17 30-10-1897 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 44
Meijer Duren, van  Helena Akkerstraat 17 5-8-1923 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 19
Schloss Salomon Hommelseweg 41 15-02-1878 Leiwen 22-10-1942 Auschwitz 64 koopman
Nathans  Duren, van Elisabeth Nieuwstad 22 07-09-1887 Amsterdam 22-10-1942 Auschwitz 55
Harfon Aäron Novalaan 9 10-08-1890 Den Haag 22-10-1942 Auschwitz 52 monteur
Duren, van Winter, de Eva Roosje Weerdjesstraat 109 a 19-5-1905 Oss 22-10-1942 Auschwitz 37
Duren, van Mendels Frederica Weerdjesstraat 109 a 06-11-1864 Huissen 22-10-1942 Auschwitz 77
Jacob Philip Jacob Bentinckstraat 20a 15-12-1884 Zelhem 26-10-1942 Auschwitz 57
Cohen Kaatje  Broerenstraat 21 a 26-11-1927 Arnhem 26-10-1942 Auschwitz 14
Cohen Sarina Broerenstraat 21 a 18-7-1930 Arnhem 26-10-1942 Auschwitz 12
Cohen Mozes Broerenstraat 21 a 22-1-1933 Arnhem 26-10-1942 Auschwitz 9
Cohen Cohen Sara Broerenstraat 21 a 31-3-1905 Wageningen 26-10-1942 Auschwitz 37
Simon Eichengrün Bertha  Emmastraat 36 15-09-1878 Beringhausen 26-10-1942 Auschwitz 64
Walvisch Jacobus Karthuizerstraat 54 19-06-1890 Amsterdam 26-10-1942 Auschwitz 52 koopman
Prins Carolina Verlengde Prümelaan 71 19-8-1927 Dinxperlo 26-10-1942 Auschwitz 15
Marcus Gwirzmann Esther Frombergstraat 31 27-05-1894 Ruszany 27-10-1942 Auschwitz 48
Strauss Josef Betuwestraat 12 a 08-07-1890 Wachenbuchen 29-10-1942 Auschwitz 52 dassenfabriek
Strauss Klonower Margarethe Julie Betuwestraat 12 a 15-05-1891 Berlijn 29-10-1942 Auschwitz 51
Gompertz Mouritz Louis De la Reijstraat 1 16-09-1886 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 56
Marcus Louis Frombergstraat 31 22-03-1890 Rees 29-10-1942 Auschwitz 52 Efma, groothandel afvalprod.
Amerongen,  van Paula Anna Gravenstraat 1 24-5-1930 Groningen 29-10-1942 Auschwitz 12
Amerongen,  van Katz Hendrina  Gravenstraat 1 22-3-1900 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 42
Vries, de Pagrach Helena Kerkstraat 18 11-11-1911 Rijssen 29-10-1942 Auschwitz 30
Koster Nenk Anna Paulina  Rijnkade 5 09-07-1878 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 64
Koppel Louis  Sonsbeeksingel 15 15-12-1900 Arnhem 29-10-1942 Auschwitz 41 vertegenwoordiger stofzuigers
Winter Leeuw, de  Mietje Markt 5 12-01-1871 Arnhem 31-10-1942 Arnhem 71
Leeuw, de Hartog Carolina Dullertstraat 11 05-10-1888 Gorinchem 2-11-1942 Auschwitz 54
Klipstein Simon Selma  Emmastraat 36 29-11-1901 Oeventrop 2-11-1942 Auschwitz 40 grossier in bretelles etc.
Meijers Lena Mauvestraat 15 4-12-1933 Doetinchem 2-11-1942 Auschwitz 8
Meijers Johanna Aleida Mauvestraat 15 8-5-1935 Doetinchem 2-11-1942 Auschwitz 7
Meijers Robbie Mauvestraat 15 21-3-1938 Nijmegen 2-11-1942 Auschwitz 4
Meijers Wilhelmina Mauvestraat 15 19-9-1940 Arnhem 2-11-1942 Auschwitz 2
Meijers Godschalk Willemina Matje Mauvestraat 15 11-2-1911 Ommen 2-11-1942 Auschwitz 31
Wimpfheimer Mendels Cecile Marcelle  Prins Hendrikstraat 16 29-9-1905 Amsterdam 9-11-1942 Auschwitz 37
Grootkerk Judith Vijzelstraat 20 27-9-1924 Arnhem 9-11-1942 Auschwitz 18
Grootkerk Heiman Vijzelstraat 20 13-11-1883 Leeuwarden 9-11-1942 Auschwitz 58
Grootkerk Aalten, van  Helena Vijzelstraat 20 11-05-1887 Arnhem 9-11-1942 Auschwitz 55 dameshoedenmagazijn
Cohen Simon De Wetstraat 6 23-6-1933 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 9
Cohen Brink, van Margritha  De Wetstraat 6 14-8-1905 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 37
Schoenlapper Elisebeth Noordelijke Parallelweg 64 25-05-1875 Rijssen 13-11-1942 Auschwitz 67
Leer, van Clara Gretha  Paulus Potterstraat 12 7-8-1921 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 21 verkoopster
Leeser Alfred Paulus Potterstraat 12 20-8-1905 Aalten 13-11-1942 Auschwitz 37
Leeser Johanna Hetty Paulus Potterstraat 12 25-5-1929 Aalten 13-11-1942 Auschwitz 13
Coeverden, van Leeuw, de Henny Rembrandtlaan 18 2-7-1918 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 24
Metz Eduard de Van Heemstralaan 90 23-04-1882 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 60
Metz, de Bever, van  Fronika Van Heemstralaan 90 29-12-1878 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 63
Rosenthal Isaäc Van Lawick van Pabststraat 137 11-07-1868 Arnhem 13-11-1942 Auschwitz 74
Leer, van Hekster Marianna Van Ruisdaelstraat 5 08-03-1892 Amsterdam 13-11-1942 Auschwitz 50
Wolff Cato Sweerts de Landasstraat 11 23-9-1919 Arnhem 14-11-1942 Auschwitz 23
Kanstein Siegfried  Van Heemstralaan 73 18-5-1908 Passau 14-11-1942 Auschwitz 34 commissiehandelaar
Kanstein Winter, de Elisabeth Van Heemstralaan 73 27-7-1915 Arnhem 14-11-1942 Auschwitz 27
Menassen Jozef Markt 5 03-03-1861 Druten 17-11-1942 Auschwitz 81
Koster Adolf Emanuel Amsterdamseweg 130 24-10-1912 Arnhem 19-11-1942 Kamp Amersfoort 30
Stibbe Rosenbaum Grietje Van Oldenbarneveldtstraat 63 10-11-1900 Zevenaar 19-11-1942 Auschwitz 42
Zuiden, van Marcus Jansplaats 8 31-03-1879 Hoogeveen 21-11-1942 Arnhem 63
Gomperts Solla, de  Bernardina Amsterdamseweg 14 05-08-1888 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 54
Rosenberg Dientje Apeldoornseweg 38 20-01-1870 Zevenaar 27-11-1942 Auschwitz 72
Spier Susanne Bakenbergscheweg 129 09-02-1875 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 67
Presser Dobraszycki Dora Beaulieustraat 8 25-08-1895 Rotterdam 27-11-1942 Auschwitz 47
Zilverberg Johanna Cronjéstraat 6 1-8-1913 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 29 dienstbode
Birkenstein Reinhard Maria De Wetstraat 4 23-02-1874 Frankfurt am Main 27-11-1942 Auschwitz 68
Israël Benjamin Dijkstraat 18 01-06-1876 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 66 koopman
Israël Betje Dijkstraat 18 01-06-1881 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 61 verpleegster
Klein Marcus Eusebiusbuitensingel 37 a 26-09-1865 Oss 27-11-1942 Auschwitz 77 handel in leder en aanverw.art.
Klein Blom Henriëtte Helena  Eusebiusbuitensingel 37 a 27-09-1899 Giessen Nieuwkerk 27-11-1942 Auschwitz 43
Lime, de Jenny Jansstraat 15 1-12-1926 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 15
Lime, de Alexander Louis Jansstraat 15 5-5-1931 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 11
Lime, de Abraham Jansstraat 15 25-10-1889 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 53 banketbakkerij
Lime, de Gans Henriëtte Jansstraat 15 22-08-1893 Wisch 27-11-1942 Auschwitz 49
Cohen Carolina Kastanjelaan 27 8-7-1900 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 42 winkeljuffrouw
Cohen Louis Simon Kastanjelaan 27 16-11-1875 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 67
Cohen Dessau Louise Kastanjelaan 27 25-04-1876 Hamburg 27-11-1942 Auschwitz 66
Bos Schoonhoed Saartje Klarendalseweg 6 a 11-07-1893 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 49
Dormits Philip Klarendalseweg 6 a 01-12-1887 Hoogeveen 27-11-1942 Auschwitz 54 slagerij
Dormits Schoonhoed Mientje  Klarendalseweg 6 a 14-05-1889 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 53
Kellerman Bernard Leoninusstraat 4 21-04-1873 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 69
Kellerman Samson Henriëtte Leoninusstraat 4 20-09-1879 Harderwijk 27-11-1942 Auschwitz 63
Bremer Saartje Markt 5 26-01-1877 Hoorn 27-11-1942 Auschwitz 65 huishoudster
Buuren, van Joseph Samuel Markt 5 16-02-1868 Buurmalsen 27-11-1942 Auschwitz 74
Cohen Asser Markt 5 23-09-1862 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 80 smid
Cohen Sara Rachel Markt 5 13-12-1868 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 73
Cohen Jans Markt 5 19-04-1870 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 72
Cohen Hoeden, van der  Sara Markt 5 13-07-1874 Nijkerk 27-11-1942 Auschwitz 68
Dijk, van Jansen Juliee Markt 5 17-05-1863 Geldern 27-11-1942 Auschwitz 79
Elias Stein Rebekka Markt 5 16-07-1879 Wloclawek 27-11-1942 Auschwitz 63
Frank Hoek Jeannette Henriette Markt 5 17-07-1870 Goor 27-11-1942 Auschwitz 72
Gelderen, van Philip Markt 5 09-11-1873 Renkum 27-11-1942 Auschwitz 69 poelier
Hamburg Rosenberg Henrietta Markt 5 02-01-1856 Zevenaar 27-11-1942 Auschwitz 86
Hemelrijk Marcus Markt 5 02-11-1858 Winterswijk 27-11-1942 Auschwitz 84
Klipstein Bacherach Sientje Markt 5 21-05-1874 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 68
Koppel Jacob Markt 5 03-08-1868 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 74 koopman
Kuijk Passman Bertha Markt 5 12-08-1866 Geldern 27-11-1942 Auschwitz 76
Leer, van Godschalk Schoontje Markt 5 05-02-1868 Assen 27-11-1942 Auschwitz 74
Levie Rosenbaum Betje Markt 5 09-03-1868 Zevenaar 27-11-1942 Auschwitz 74
Pels Blumendal Julia  Markt 5 14-10-1881 Groningen 27-11-1942 Auschwitz 61
Philips Rebekka Markt 5 15-05-1868 Hengelo 27-11-1942 Auschwitz 74
Polack Marianna Markt 5 08-07-1872 Gorinchem 27-11-1942 Auschwitz 70
Rothschild Hedwig Markt 5 16-07-1877 Mainz 27-11-1942 Auschwitz 65
Rothschild Therese Markt 5 30-12-1882 Mainz 27-11-1942 Auschwitz 59
Rozendaal Meijers Antjen Markt 5 25-09-1869 Borculo 27-11-1942 Auschwitz 73
Schlicher Olga Markt 5 14-10-1860 Keulen 27-11-1942 Auschwitz 82
Snoek Elisabeth Markt 5 27-12-1870 Winschoten 27-11-1942 Auschwitz 71
Spier Elias Markt 5 26-08-1873 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 69
Vries, de Izaäk Markt 5 23-12-1866 Harlingen 27-11-1942 Auschwitz 75 koopman
Vries, de Alida Markt 5 31-07-1876 Groningen 27-11-1942 Auschwitz 66
Vries, van de Manassen Esther Markt 5 21-02-1864 Druten 27-11-1942 Auschwitz 78 kruidenierster
Winter Alexander Markt 5 08-03-1872 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 70
Behrendt Bernhard Marktstraat 5 17-05-1870 Kolberg 27-11-1942 Auschwitz 72
Behrendt Kramatschinsky Ernestine Marktstraat 5 15-12-1876 Reigroden 27-11-1942 Auschwitz 65
Gumperz Felds Henriette Marktstraat 5 29-10-1857 Einbeck 27-11-1942 Auschwitz 85
Katzman Katz Rosa Marktstraat 5 22-01-1879 Schelchof 27-11-1942 Auschwitz 63
Liefges Charlotte Marktstraat 5 13-06-1864 Viersen 27-11-1942 Auschwitz 78
Rudolf Pupale Ettla Marktstraat 5 23-10-1874 Radzieckow 27-11-1942 Auschwitz 68
Wittmann Emil Marktstraat 5 24-05-1868 Wenen 27-11-1942 Auschwitz 74
Wittmann Stein Sofie Marktstraat 5 28-04-1881 Odessa 27-11-1942 Auschwitz 61
Salomons Jetje Nieuwstad 43 16-09-1879 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 63 winkelier
Salomons Aaltje Nieuwstad 43 25-06-1888 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 54 winkelier
Vries, de Carolina Constance  Parkstraat 71 23-6-1927 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 15 dagdienstbode
Vries, de Bos Elisabeth Parkstraat 71 15-03-1885 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 57
Schönfeld Eva Passavantlaan 48 30-11-1870 Frimmersdorf 27-11-1942 Auschwitz 71
Huiden, van der Marianne Poggenbeekstraat 15 13-05-1877 Oude Pekela 27-11-1942 Auschwitz 65
Klein Cornelia Eva Prinsessestraat 23 7-6-1905 Oss 27-11-1942 Auschwitz 37
Klein Eva Prinsessestraat 23 12-7-1912 Oss 27-11-1942 Auschwitz 30 huishoudelijke hulp
Klein David  Prinsessestraat 23 23-11-1868 Bergeijk 27-11-1942 Auschwitz 74
Klein Bromet Sientje Prinsessestraat 23 25-09-1871 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 71
Menko Herschel Gesina Ruiterstraat 31 20-08-1885 Goor 27-11-1942 Auschwitz 57 koopvrouw
Cohen Philip  Ruiterstraat 39 04-04-1864 Zutphen 27-11-1942 Auschwitz 78 koopman
Cohen Bruin, de Janette Ruiterstraat 39 01-01-1873 Wisch 27-11-1942 Auschwitz 69
Groonheim Sophia  Ruiterstraat 39 29-01-1876 Dinxperlo 27-11-1942 Auschwitz 66 breister
Vries, de Sara Sint Peterlaan 105 02-11-1869 Haarlem 27-11-1942 Auschwitz 73 huishoudster
Heijman Samson  Sonsbeeksingel 41 30-08-1867 Groenlo 27-11-1942 Auschwitz 75
Wolff Mathilda Carolina  Sonsbeeksingel 41 07-09-1895 Den Haag 27-11-1942 Auschwitz 47 adjunct-commies belastingen
Brink, van Bromet Cornelia  Spijkerstraat 114 10-01-1867 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 75
Wied, de Louwie Stadhoudersstraat 8 13-02-1869 Smilde 27-11-1942 Auschwitz 73
Wied, de Gelder, de Saartje Stadhoudersstraat 8 19-09-1867 Leeuwarden 27-11-1942 Auschwitz 75
Cohen Levie Benjamin  Statenlaan 61 13-12-1878 Hoorn 27-11-1942 Auschwitz 63
Cohen Lopes Cardozo Sara  Statenlaan 61 10-03-1879 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 63
Kamp, van de Meijer Louis Statenlaan 61 9-9-1938 Zutphen 27-11-1942 Auschwitz 4
Kamp, van de Benno Jacob  Statenlaan 61 9-2-1942 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 0
Kamp, van de Cohen Anna Statenlaan 61 15-3-1910 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 32
Aals,  van Jacob Steenstraat 6 02-05-1873 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 69
Franken Aals, van Jetta Henriëtte  Steenstraat 6 23-02-1880 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 62 huishoudster
Franken Jozef  Steenstraat 6 04-04-1872 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 70
Franken Samuel Sweerts de Landasstraat 15 25-01-1880 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 62 kantoorbediende
Amram Max Israël Sweerts de Landasstraat 68 20-11-1872 Echte 27-11-1942 Auschwitz 70
Simon Eva Philippine Trans 12 4-5-1926 Koburg 27-11-1942 Auschwitz 16 naaister
Simon Hans Heinrich Trans 12 10-06-1888 Koburg 27-11-1942 Auschwitz 54 koopman
Simon Fürst Hertha Trans 12 22-5-1900 Danzig 27-11-1942 Auschwitz 42
Overste Marcus Mozes Utrechtseweg 152 a 22-02-1871 Haarlem 27-11-1942 Auschwitz 71 tekenaar
Overste Gelder, van Johanna Utrechtseweg 152 a 15-02-1875 Rotterdam 27-11-1942 Auschwitz 67
Bokke, van der Susanna Van Pallandtstraat 59 05-10-1899 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 43 reizigster
Klein Isidor W. Barendszstraat 18 13-7-1929 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 13
Klein Estella Aletta W. Barendszstraat 18 29-12-1937 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 4
Klein Italië Roosje W. Barendszstraat 18 6-5-1900 Haarlem 27-11-1942 Auschwitz 42
Borstel Hester Alexandrina W. Barendszstraat 24 25-4-1914 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 28 kantoorbediende
Borstel Gelder, van Clara W. Barendszstraat 24 30-01-1885 Utrecht 27-11-1942 Auschwitz 57 pensionhoudster
Weiler Israël Mina  Wagnerlaan 55 22-04-1895 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 47
Pels Isaac Weverstraat 32 22-07-1874 Delfzijl 27-11-1942 Auschwitz 68 koopman & pensionhouder
Pels Kaufman Sebilla Weverstraat 32 14-02-1874 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 68
Prins Maurits Wielakkerstraat 13 21-4-1931 Arnhem 27-11-1942 Auschwitz 11
Prins Deen Dina Wielakkerstraat 13 4-4-1900 Amsterdam 27-11-1942 Auschwitz 42
Blijdenstijn, van Antje Jeannette  Zijpendaalseweg 1 d 02-04-1887 Ophemert 27-11-1942 Auschwitz 55 huishoudster
Weijel Catherina Zijpendaalseweg 53 9-6-1917 Zutphen 27-11-1942 Auschwitz 25
Bever, van Bendien Betje Van Heemstralaan 90 08-05-1851 Amsterdam 28-11-1942 Amsterdam 91
Bettelheim Kreiter Antonia Driekoningenstraat 16 27-4-1903 Lemberg 3-12-1942 Auschwitz 39 pianiste
Lewy Tobias Isaac Markt 5 25-10-1858 Rhenen 3-12-1942 Auschwitz 84
Witsen, van Hofstede Judica Markt 5 17-04-1855 Rotterdam 3-12-1942 Arnhem 87
Zoete, de Carsch Helene Van Huevenstraat 62 13-02-1872 Emmerich 3-12-1942 Auschwitz 70
Jong, de Lizette Eusebiusbuitensingel 37 a 24-12-1854 Naaldwijk 5-12-1942 Arnhem 87
Meijer Grietje Markt 5 06-02-1868 Groningen 5-12-1942 Westerbork 74
Pels Levie Sophia Kerkstraat 2 30-11-1911 Arnhem 7-12-1942 Auschwitz 31
Levie Salie Klarestraat 10 29-11-1877 Rheden 7-12-1942 Auschwitz 65 slager
Levie Salomons Sophia Klarestraat 10 13-03-1881 Arnhem 7-12-1942 Auschwitz 61
Levie Leeuwen, van Marie Leoninusstraat 65 20-9-1910 Oss 7-12-1942 Auschwitz 32
Weil Mainz Julie Marktstraat 5 17-02-1872 Frankfurt am Main 7-12-1942 Auschwitz 70
Nathans Sander Oeverstraat 82 a 09-08-1874 Arnhem 7-12-1942 Apeldoorn 68
Goldlust Samuel Zijpendaalseweg 53 a 10-03-1872 Kaschau 7-12-1942 Auschwitz 69
Denneboom Hendrina Johanna Broerenstraat 33 21-12-1918 Arnhem 11-12-1942 Auschwitz 23
Denneboom Bertha Broerenstraat 33 2-1-1921 Arnhem 11-12-1942 Auschwitz 21
Berets Willstaedt Helene  Mesdaglaan 54 01-10-1887 Lüdenscheid 11-12-1942 Auschwitz 55
Bruin, de Boas Sara Oeverstraat 64 21-6-1904 Amsterdam 11-12-1942 Auschwitz 38
Cohen Nort Emma Betcij  Poggenbeekstraat 15 24-03-1873 Groningen 11-12-1942 Auschwitz 69
Hirschel Antje Rietgrachtstraat 70 20-03-1872 Coevorden 11-12-1942 Auschwitz 70
Horst, van der Mozes Van Lawick van Pabststraat 11 08-12-1899 Wageningen 11-12-1942 Auschwitz 43 magazijnbediende
Horst, van der Romann Rosi Van Lawick van Pabststraat 11 27-1-1907 Hamburg 11-12-1942 Auschwitz 35
Broekman Klestadt Johanna Wielakkerstraat 40 a 07-11-1878 Geseke 11-12-1942 Auschwitz 64
Mogendorff Salomon Israel  Stationsplein 21 10-7-1904 Arnhem 13-12-1942 Auschwitz 38 fabrikant
Israel Heuvel, van den Elizabeth Antoinet Markt 5 04-06-1869 Zutphen 14-12-1942 Westerbork 73
Salomons Salomon Jacob Cremerstraat 63 08-04-1876 Arnhem 15-12-1942 Auschwitz 66
Seligmann Kahn Emilie Passavantlaan 42 15-05-1877 Grossbockenheim 15-12-1942 Auschwitz 65
Amerongen,  van Sally Gravenstraat 1 1-9-1900 Groningen 19-12-1942 Auschwitz 42 handelsagent
Lievendag Maas Frederieke Bovenbrugstraat 42 19-06-1873 Hattingen 28-12-1942 onbekend 69
Gossels Stein Therese Van Lawick van Pabststraat 129 27-02-1854 Emden 30-12-1942 Amsterdam 88
Nathan Karl Ridderstraat 27 18-10-1902 Emmerich 31-12-1942 Auschwitz 40 slager
Kruijer Elisabeth Johannastraat 106 8-1-1921 Arnhem 9-1-1943 Arnhem 22
Duren, van Fortuin Dina Zijpendaalseweg 1 c 28-05-1867 Hengelo 11-1-1943 Arnhem 75
Wolff Eduard Isaac Emanuel Bakkerstraat 4 29-09-1881 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 61 effecten- en wisselbank
Heijmans Joseph Meijer Bakkerstraat 60 05-07-1880 Groenlo 14-1-1943 Auschwitz 62 koopman
Heijmans Bloemendal Henriette Bakkerstraat 60 08-01-1887 Groningen 14-1-1943 Auschwitz 56
Glaser Sanders Reintje Bergstraat 2 11-05-1879 Leeuwarden 14-1-1943 Auschwitz 63
Goldsmit Jacob Boulevard Heuvelink 163 05-05-1871 Heteren 14-1-1943 Auschwitz 71 manufacturen en textiel
Horst, van der Sara  Brantsenstraat 2 24-2-1904 Wageningen 14-1-1943 Auschwitz 38
Alexander Weichselbaum Ida De Wetstraat 4 29-06-1874 Geldersheim 14-1-1943 Auschwitz 68
Markus Judith De Wetstraat 4 03-07-1875 Leeuwarden 14-1-1943 Auschwitz 67
Weichselbaum Ilse Babette De Wetstraat 4 31-8-1925 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 17
Weichselbaum Max Ernst De Wetstraat 4 19-4-1928 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 14
Weichselbaum Alexander Ruth Sara De Wetstraat 4 22-4-1901 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 41
Aalst,  van Mozes Dijkstraat 6 11-09-1867 Oudshoorn 14-1-1943 Auschwitz 75
Prins  Aalst, van Cato Dijkstraat 6 15-06-1894 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 48
Prins Waas Rebecca Gasthuisstraat 4 03-02-1867 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 75
Alter Rebecca Jacob Cremerstraat 90 30-04-1896 Den Haag 14-1-1943 Auschwitz 46 verkoopster
Kruijer Izak Johannastraat 106 16-05-1889 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 53 koopman
Kruijer Eijsman Johanna Johannastraat 106 09-02-1895 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 47
Goldsmit Jacobs Martha Karel van Gelderstraat 2 25-02-1898 Utrecht 14-1-1943 Auschwitz 44
Bachrach Schoonhoed Rachel  Kerkstraat 36 30-11-1884 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 58
Menko Fuld Johanna Kerkstraat 7 30-07-1879 Den Haag 14-1-1943 Auschwitz 63
Wolff Spier Johanna Klarestraat 3 14-06-1864 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 78
Blankenstein Maximilian Langstraat 10 26-01-1867 Aken 14-1-1943 Auschwitz 75
Blankenstein Jacoby Gertrud  Langstraat 10 28-10-1872 Berlijn 14-1-1943 Auschwitz 70
Cohen Sientje Markt 5 05-10-1864 Tiel 14-1-1943 Auschwitz 78 directrice oudeliedentehuis
Cohen Izak Casper Markt 5 07-11-1868 Doesburg 14-1-1943 Auschwitz 74
Cohen Levie Vrouwtje Markt 5 24-03-1870 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 72
Deen Kreveld, van Vrouwtje Meijer Markt 5 03-09-1867 Hoorn 14-1-1943 Auschwitz 75
Friedenberg Josef Markt 5 18-06-1868 Altena 14-1-1943 Auschwitz 74
Friedenberg Rosenbaum Julia Markt 5 27-02-1874 Dorstfeld 14-1-1943 Auschwitz 68
Geens, van Vrouwtje Markt 5 16-10-1873 Meppel 14-1-1943 Auschwitz 69
Heijden, van der Markus Schoontje  Markt 5 09-07-1871 Leeuwarden 14-1-1943 Auschwitz 71
Hurwitz Cohen Johanna Markt 5 26-06-1868 Tiel 14-1-1943 Auschwitz 74
Israel Gottfriedt Sibbe Markt 5 08-06-1864 Borger 14-1-1943 Auschwitz 78
Nathans Katz Jetje Markt 5 02-06-1879 Doesburg 14-1-1943 Auschwitz 63
Reijzer Israëls Betsy Sophia Markt 5 08-03-1869 Groningen 14-1-1943 Auschwitz 73
Salomons Abraham Markt 5 26-08-1877 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 65 slagerij Oeverstraat 103
Stroom, van Elisabeth Helena Markt 5 26-03-1881 Rotterdam 14-1-1943 Auschwitz 61
Levie Hein Nieuwstad 20 21-10-1875 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 76 lamsslager
Levie Nathan Rosalie Nieuwstad 20 17-09-1883 Elten 14-1-1943 Auschwitz 59
Duren, van Nathan Marianna Nieuwstad 37 01-09-1859 Den Bosch 14-1-1943 Auschwitz 83
Salomons Salomon Nieuwstad 7 10-12-1878 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 64 slager
Salomons Noach Leentje Nieuwstad 7 23-12-1877 Deventer 14-1-1943 Auschwitz 65
Grün Prins Sophia Noordelijke Parallelweg 69 14-1-1906 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 37
Worms Katan Elisabeth Oeverstraat 34 03-01-1868 Maassluis 14-1-1943 Auschwitz 75
Heijmans Isidoor Meijer Oeverstraat 52 14-10-1885 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 57 koopman
Heijmans Elisabetha Oeverstraat 52 21-11-1888 Zevenaar 14-1-1943 Auschwitz 54
Nathans Gans Selma Patersstraat 1 28-02-1883 Zevenaar 14-1-1943 Auschwitz 59
Kellerman Salomon Rietgrachtstraat 68 14-08-1881 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 61 koopman
Frohmann Gans Julie Rijnkade 34 07-01-1871 Frankfurt am Main 14-1-1943 Auschwitz 72
Nort Gans Blüme Betty Rijnkade 34 13-05-1876 Frankfurt am Main 14-1-1943 Auschwitz 66
Jacobs Levie Rodenburgstraat 31 24-09-1876 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 66 koopman
Schoenlapper Jacob Roermondsplein 18 27-08-1872 Rijssen 14-1-1943 Auschwitz 70 koopman
Winter Gottfried Rosendaalsestraat 308 01-11-1879 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 63 koopman
Winter Meer, van  Lea Rosendaalsestraat 308 13-07-1877 Den Bosch 14-1-1943 Auschwitz 65
Broekman Mozes  Ruiterstraat 8 29-08-1885 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 57 koopman
Broekman Speijer Rachel  Ruiterstraat 8 02-07-1886 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 56
Kruijer Levie Thomas a Kempislaan 14 30-03-1869 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 73
Kruijer Praag, van  Klaartje Thomas a Kempislaan 14 15-09-1872 Amsterdam 14-1-1943 Auschwitz 70
Frank Bronkhorst Alida Helena Veerpolderstraat 46 08-04-1876 Rotterdam 14-1-1943 Auschwitz 60
Aalten,  van Henriëtte Verlengde Rijnkade 119 21-11-1905 Antwerpen 14-1-1943 Auschwitz 37
Aalten,  van Carl Verlengde Rijnkade 119 29-8-1936 Utrecht 14-1-1943 Auschwitz 6
Aalten,  van Bacherach Roosje Verlengde Rijnkade 119 31-05-1868 Arnhem 14-1-1943 Auschwitz 74
Kromme, de Isidor Spijkerstraat 114 29-5-1917 Arnhem 15-1-1943 Mauthausen 25 verkoper
Bruin, de Rosetta Markt 5 01-04-1872 Arnhem 18-1-1943 Westerbork 70
Arons Moritz Israel Marktstraat 5 12-09-1864 Weener-Ems 20-1-1943 Westerbork 78
Jacobs Seelig Levie Beekstraat 92 4-11-1908 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 34 fruithandelaar
Marcus Daniel Alma Distellaan 18 27-08-1869 Elberfeld 21-1-1943 Auschwitz 73
Leverpoll Meijer Johanna Jansbinnensingel 2 31-08-1875 Middelburg 21-1-1943 Auschwitz 67
Löwenstein Simon Johan de Wittlaan 173 18-11-1877 Didam 21-1-1943 Auschwitz 65
Löwenstein Gans Paulina Johan de Wittlaan 173 09-05-1887 Zevenaar 21-1-1943 Auschwitz 55
Cohen Alexander Karthuizerstraat 41 26-10-1873 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 69 zeilmakerij
Cohen Horst, van der  Henriette Margaretha J. Karthuizerstraat 41 07-05-1887 Apeldoorn 21-1-1943 Auschwitz 55
Salomons Salomon Klarestraat 4 09-02-1876 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 66 veehandel en slagerij 
Salomons Klestadt Erna Klarestraat 4 17-03-1877 Oestereiden 21-1-1943 Auschwitz 65
Leeuw, de Jozefh Kortestraat 20 28-03-1873 Delden 21-1-1943 Auschwitz 69 slagerij
Leeuw, de Davidson Henriëtte Kortestraat 20 01-06-1873 Zwolle 21-1-1943 Auschwitz 69
Bamberg Carolina Markt 5 14-11-1887 Wisch 21-1-1943 Auschwitz 55
Bogen Ferdinand Markt 5 28-11-1872 Wenen 21-1-1943 Auschwitz 70 koopman
Bogen Bonwitt Johanne Markt 5 28-11-1874 Rodenberg 21-1-1943 Auschwitz 68
Fortuin Salomon Markt 5 12-01-1865 Hengelo 21-1-1943 Auschwitz 78
Leeuw, de Jozeph Markt 5 28-03-1873 Delden 21-1-1943 Auschwitz 69
Meijer Albert Markt 5 07-02-1863 Hamburg 21-1-1943 Auschwitz 79
Marcus Doris Debora Marktstraat 5 24-03-1898 Frankfurt am Main 21-1-1943 Auschwitz 44
Cohen Wolf Sophia Prümelaan 5 22-03-1867 Harderwijk 21-1-1943 Auschwitz 75 pensionhoudster
Gobetz Cohen Pauline Rijnkade 25 24-01-1874 Enschede 21-1-1943 Auschwitz 68
Jacobs Jacob Alexander  Rijnkade 34 22-07-1874 Blokzijl 21-1-1943 Auschwitz 68
Jacobs Horst, van der  Naatje Rijnkade 34 12-11-1870 Steenwijk 21-1-1943 Auschwitz 72
Leeuw, de Betsy Rodenburgstraat 86 21-5-1901 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 41
Cohen Bertha Wielakkerstraat 36 5-6-1924 Arnhem  21-1-1943 Auschwitz 18
Cohen Philip Wielakkerstraat 36 3-4-1926 Arnhem  21-1-1943 Auschwitz 16
Cohen Asser Wielakkerstraat 36 21-8-1929 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 13
Cohen Ida Wielakkerstraat 36 23-11-1932 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 10
Cohen Jacob Wielakkerstraat 36 4-12-1933 Arnhem  21-1-1943 Auschwitz 9
Cohen Karel Wielakkerstraat 36 18-5-1935 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 7
Cohen Abraham à Wielakkerstraat 36 25-05-1899 Arnhem 21-1-1943 Auschwitz 43 koopman
Cohen Tobias Toni Wielakkerstraat 36 22-12-1899 Wisch  21-1-1943 Auschwitz 43
Groot, de Siegfried Boulevard Heuvelink 179 13-03-1884 Steenwijk 22-1-1943 Arnhem 58
Oosten, van Abraham Utrechtsestraat 15 26-11-1898 Assen 24-1-1943 Auschwitz 44
Spier Roosje Bakenbergscheweg 129 21-11-1857 Avereest 25-1-1943 Auschwitz 85
Heijmans Henri Meyer Beekstraat 26 15-03-1882 Zevenaar 25-1-1943 Auschwitz 60 vertegenwoordiger
Caro Hermann Bovenbrugstraat 9 17-2-1915 Keulen 25-1-1943 Auschwitz 27
Engers Jeanette Dijkstraat 18 23-6-1927 Amsterdam 25-1-1943 Auschwitz 15
Bruinvels Isaac Kerkstraat 24 25-7-1921 Rotterdam 25-1-1943 Auschwitz 21
Israel Philip Markt 5 18-05-1867 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 75
Meijer Nathan Markt 5 01-09-1866 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 76
Berg, van Hanna Marktstraat 5 15-03-1896 Winschoten 25-1-1943 Auschwitz 46
Zilverberg Sander Nieuwstad 11 07-09-1883 Zwolle 25-1-1943 Auschwitz 59
Stern Bernhard Prins Hendrikstraat 6 18-04-1873 Soest 25-1-1943 Auschwitz 69
Cohen Simon Jonas Prümelaan 5 02-05-1897 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 45
Cohen Marianne Rosalie  Statenlaan 109 17-9-1927 Arnhem 25-1-1943 Auschwitz 15
Spanjar Pels Aaltje Hommelstraat 48 20-11-1910 Arnhem 26-1-1943 Auschwitz 32
Engers Prag Rosa Markt 5 02-09-1861 Ankum 26-1-1943 Westerbork 81
Trief Genzer Sosi Markt 5 05-10-1863 Trembowla 26-1-1943 Auschwitz 79
Vries, de Jozeph Markt 5 28-03-1848 Voorst 26-1-1943 Auschwitz 94
Danziger Arnold Marktstraat 5 12-11-1859 Neustadt 26-1-1943 Auschwitz 83
Trief Aron B. Marktstraat 5 23-04-1862 Mikulince 26-1-1943 Auschwitz 80
Noach Israël Abraham Nieuwstad 7 08-01-1881 Deventer 26-1-1943 Auschwitz 62
Noach Noach Betje Nieuwstad 7 25-02-1883 Zutphen 26-1-1943 Auschwitz 59
Bruin, de Nathan Oeverstraat 37 a 30-09-1899 Arnhem 29-1-1943 Ludwigsdorf 43 koopman
Looper Gabriël Alexanderstraat 73 30-03-1895 Arnhem 31-1-1943 Monowitz 47 kramer
Bos Salomon Arke Noachstraat 3 a 19-1-1920 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 22 koopman
Glaser Siegmund Bergstraat 2 19-05-1896 Nijmegen 31-1-1943 Auschwitz 46 koopman
Nathans Herman Hommelseweg 41 25-06-1898 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 44 slagerij
Cohen Willem Leopold Karthuizerstraat 24 10-8-1903 Amsterdam 31-1-1943 Auschwitz 39 handelsagent
Pagrach Samuel Kerkstraat 18 15-11-1920 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 22 coupeur
Kellerman Jeanette Novalaan 57 25-12-1908 Wageningen 31-1-1943 Auschwitz 34 fabrieksarbeidster
Kloot, van der Abraham Oeverstraat 65 08-09-1895 Den Haag 31-1-1943 Auschwitz 47 koopman
Norden Marcus  Prins Hendrikstraat 16 13-8-1920 Dordrecht 31-1-1943 Auschwitz 22
Bamberg Jacob Prins Hendrikstraat 35 13-9-1920 Gendringen 31-1-1943 Auschwitz 22 handelsagent
Menko Betsie Ruiterstraat 31 6-12-1916 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 26 naaister
Heijman Henry  Sonsbeeksingel 44 26-8-1924 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 18
Heijman Mourits  Sonsbeeksingel 44 30-11-1893 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 49 slager
Cohen Abraham Van Lawick van Pabststraat 107 23-5-1917 Deventer 31-1-1943 Auschwitz 25
Cohen Alex Van Lawick van Pabststraat 107 23-9-1924 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 18
Mok Salomon Van Lawick van Pabststraat 137 10-04-1895 Haarlem 31-1-1943 Auschwitz 47 handelsreiziger
Bachrach Eliaser Van Spaenstraat 2 7-2-1909 Arnhem 31-1-1943 Auschwitz 33
Platvoet Gans Jeanette Agnietenstraat 2 01-12-1895 Woerden 1-2-1943 Auschwitz 47
Katz Käthe  Johan de Wittlaan 27 30-5-1900 Beverungen 1-2-1943 Auschwitz 42 dienstbode
Frankenhuis Israël  Steijnstraat 11 14-07-1878 Enschede 1-2-1943 Auschwitz 64 vethandelaar
Frankenhuis Rozendal Henriette  Steijnstraat 11 16-03-1898 Borculo 2-2-1943 Auschwitz 44
Mogendorff Pruikemaker Rachel Apeldoornseweg 146 29-11-1879 Amsterdam 5-2-1943 Auschwitz 63
Laar Menassen Rosa van Bakkerstraat 66 05-10-1862 Druten 5-2-1943 Auschwitz 80
Mozes Herman Markt 5 08-06-1871 Arnhem 5-2-1943 Auschwitz 71
Mozes Bremer Klaartje Markt 5 14-04-1869 Hoorn 5-2-1943 Auschwitz 73
Ehlbaum Engelberg Reisel Parkstraat 62 28-01-1862 Lezajsk 5-2-1943 Auschwitz 81
Berg, ter Benjamin Parkstraat 84 05-08-1862 Noordhoek 5-2-1943 Auschwitz 80
Berg, ter Jacobson Rosina Parkstraat 84 27-07-1868 Alkmaar 5-2-1943 Auschwitz 74
Hahn Henle Rijnkade 34 13-01-1863 Rhina 5-2-1943 Auschwitz 80
Hahn Berlin Bertha Rijnkade 34 16-04-1873 Grossen-Buseck 5-2-1943 Auschwitz 69
Danneboom Löwenstein Regina Markt 5 29-11-1868 Verlar 6-2-1943 Westerbork 73
Nathans Jacob Joseph  Sweerts de Landasstraat 49 04-12-1877 Arnhem 11-2-1943 Auschwitz 65
Nathans Gans Sophia  Sweerts de Landasstraat 49 11-01-1874 Zevenaar 11-2-1943 Auschwitz 69
Dormits Kleerkoper Elisabeth Apeldoornseweg  38 05-08-1881 Amsterdam 12-2-1943 Auschwitz 61
Szmulowicz Oszer Ancel  Emmastraat 24 01-01-1893 Lübesse 12-2-1943 Auschwitz 50 poelier
Cohen Louise Eva Markt 5 01-10-1872 Middelburg 12-2-1943 Auschwitz 71 huishoudster
Groenewoudt Cohen Louise Eva Markt 5 01-10-1872 Middelburg 12-2-1943 Auschwitz 70
Heym, van der Hester Carolina Markt 5 18-12-1869 Lekkerkerk 12-2-1943 Arnhem 73
Arons Rosenberg Leah Sara Marktstraat 5 05-04-1875 Cösfeld 12-2-1943 Auschwitz 67
Kaufmann Emil Mauvestraat 40 25-11-1875 Krefeld 12-2-1943 Auschwitz 67 assurrantie-bezorger
Kaufmann Lewinsohn Flora Mauvestraat 40 03-04-1885 Warmditt 12-2-1943 Auschwitz 57
Hal, van der Levie Pels Rijckenstraat 11 05-12-1875 Usquert 12-2-1943 Auschwitz 67 pensionhouder
Hal, van der Hak, van der Caroline Pels Rijckenstraat 11 10-11-1888 Weener 12-2-1943 Auschwitz 54
Leeuw, de Hartog Salomon Rodenburgstraat 86 24-10-1865 Arnhem 12-2-1943 Auschwitz 77 slager
Leeuw, de Heijm, van der  Hester Carolina Rodenburgstraat 86 28-12-1864 Lekkerkerk 12-2-1943 Auschwitz 78
Rosendahl Louis  Sint Antonielaan 131 27-09-1876 Barmen 12-2-1943 Auschwitz 66
Rosendahl Levy Jenny  Sint Antonielaan 131 22-01-1887 Opladen 12-2-1943 Auschwitz 56
Frank Bernardus Abraham Velperbinnensingel 4 14-03-1869 Zierikzee 12-2-1943 Auschwitz 73
Frank Kaufmann Minna Velperbinnensingel 4 05-04-1874 Krefeld 12-2-1943 Auschwitz 68
Markus Edith Gerda Zijpendaalseweg 53 a 26-6-1932 Teplitz 12-2-1943 Auschwitz 10
Markus Geiger Elsa Zijpendaalseweg 53 a 31-7-1907 Oberldorf 12-2-1943 Auschwitz 35
Simon Heinrich Utrechtseweg 155 9-10-1908 Arnhem 16-2-1943 Warschau 34 olie- en benzinehandel/driekoningendwarsstr.69
Simon Braaf Sylvia Edith Utrechtseweg 155 16-1-1916 Winschoten 16-2-1943 Auschwitz 27
Bromet Levie Bakkerstraat 60 b 07-11-1877 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 65
Bromet Kaufman Frederika Bakkerstraat 60 b 07-02-1880 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 63
Szmulowicz Löb  Emmastraat 24 10-3-1926 Frankfurt am Main 19-2-1943 Auschwitz 16
Szmulowicz Pejsachowicz Zlata  Emmastraat 24 10-01-1895 Kopil 19-2-1943 Auschwitz 48
Blankenstein Ernst Eusebiusbuitensingel 55 28-09-1868 Krefeld 19-2-1943 Auschwitz 74 onderwijzer
Blankenstein Stroheim Betty Eusebiusbuitensingel 55 13-01-1874 Landeshut 19-2-1943 Auschwitz 69
Meijer Isidoor G. Borgesiusplein 13 18-3-1925 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 17
Hoffmann Friedmann Chane Grote Oord 3 15-07-1899 Dorhobuicka 19-2-1943 Auschwitz 43
Blankenstein  Alfred  Langstraat 10 11-5-1901 Aken 19-2-1943 Auschwitz 41
Blankenstein  Erna  Langstraat 10 09-05-1897 Aken 19-2-1943 Auschwitz 45
Klonower Doctor Helena Markt 5 04-07-1861 Friedland 19-2-1943 Auschwitz 81
Zwaab Marcus Johanna Markt 5 31-12-1857 Castrop-Rauxel 19-2-1943 Auschwitz 85
Kroonenberg Levie Nijhoffstraat 68 14-09-1880 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 62
Kruijer Isaac Nijhoffstraat 68 6-8-1916 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 26
Metzger Lieselotte Rietgrachtstraat 68 11-12-1939 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 3
Metzger Kellermann Margritha  Rietgrachtstraat 68 18-11-1915 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 27
Berets Marianna Sibylla  Spijkerstraat 237 25-10-1908 Gelsenkirchen 19-2-1943 Auschwitz 34
Cohen Meijer Utrechtseweg 58 14-04-1888 Renkum 19-2-1943 Auschwitz 54 vertegenwoordiger
Cohen Cohen Susanna Gezina Utrechtseweg 58 21-08-1891 Arnhem 19-2-1943 Auschwitz 51
Gossels Rosa Van Lawick van Pabststraat 129 01-10-1888 Emden 19-2-1943 Auschwitz 54 pensionhoudster
Meijer Goldstein Irma Van Lawick van Pabststraat 129 11-02-1885 Beuthen 19-2-1943 Auschwitz 58
Goldschmidt Guggenheim Regina Marktstraat 5 26-07-1870 Worms 24-2-1943 Westerbork 72
Fabisch Suerth Emma Burgemeester Weertsstraat 93 23-07-1892 Düsseldorf 26-2-1943 Auschwitz 50
Ullmann Betty Burgemeester Weertsstraat 93 12-01-1872 Düren 26-2-1943 Auschwitz 71
Vries, de Vries, de  Franziska  Emmastraat 56 10-05-1874 Frankfurt am Main 26-2-1943 Auschwitz 68
Amram Moritz Johan de Wittlaan 27 22-02-1862 Echte 26-2-1943 Auschwitz 81
Amram Weiler Sophie  Johan de Wittlaan 27 28-12-1870 Scherfede 26-2-1943 Auschwitz 72
Amerikaner Olga Markt 5 22-10-1878 Windesheim 26-2-1943 Auschwitz 55
Amerikaner Maier Sara Markt 5 19-09-1858 Fischbach 26-2-1943 Auschwitz 84
Nathans Jongh, de  Regina  Oeverstraat 82 a 16-08-1877 Groningen 26-2-1943 Auschwitz 65
Levie Sternfeld Betje Paul Krugerstraat 10 02-08-1874 Renkum 26-2-1943 Auschwitz 68
Mogendorff Sarah Stationsplein 21 25-3-1929 Arnhem 26-2-1943 Auschwitz 13
Mogendorff Bernard Stationsplein 21 4-6-1932 Arnhem 26-2-1943 Auschwitz 10
Mogendorff Meijer Grietje Stationsplein 21 21-7-1906 Groningen 26-2-1943 Auschwitz 36
Duren, van Abraham Akkerstraat 17 9-8-1927 Amsterdam 28-2-1943 Auschwitz 15
Duren, van Salomon Akkerstraat 17 16-05-1897 Rhenen 28-2-1943 Auschwitz 45 reiziger
Thijn, van Eduard Amsterdamseweg 74 29-06-1899 Zaandam 28-2-1943 Auschwitz 43 kantoorbediende
Dam, van Leendert Bovenbeekstraat 4 3-6-1921 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 21
Weijel Abraham De Wetstraat 6 30-4-1919 Enschede 28-2-1943 Auschwitz 23
Meijer Samuel Dijkstraat 18 29-3-1911 Assen 28-2-1943 Auschwitz 31 handelsreiziger
Bettelheim Heinrich Driekoningenstraat 16 19-8-1924 Wenen 28-2-1943 Auschwitz 18
Hiegenlich David Abraham Dullertstraat 11 30-11-1925 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 17
Roozendaal Ephraïm Hommelstraat 68 20-4-1907 Borculo 28-2-1943 Auschwitz 35 manufacturist
Pels Lazarus Kerkstraat 2 5-11-1905 Delfzijl 28-2-1943 Auschwitz 37 handelsreiziger
Levie Max Izaak Leoninusstraat 65 26-2-1916 Rheden 28-2-1943 Auschwitz 27 broodbakker
Sternfeld Mozes Samuel Paul Krugerstraat 10 19-3-1917 Renkum 28-2-1943 Auschwitz 25
Kellerman Marcus  Rietgrachtstraat 68 12-4-1917 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 25 arbeider
Wijnberg Isidor Roëllstraat 11 18-4-1905 Leer 28-2-1943 Auschwitz 37 handelsvertegenwoordiger
Koster Jozef Philippus  Schoolstraat 70 24-9-1901 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 41 reiziger
Simon Günther Hermann Trans 12 24-4-1923 Berlijn 28-2-1943 Auschwitz 19 leerverver
Duren, van Maurits Weerdjesstraat 109 a 1-5-1905 Rotterdam 28-2-1943 Auschwitz 37 kleermaker
Markus Jacob Zijpendaalseweg 53 a 17-12-1898 Arnhem 28-2-1943 Auschwitz 44 fotograaf
Bachrach Sallie Markt 5 01-01-1879 Rheden 1-3-1943 Arnhem 64
Wind, de Kellerman Johanna De Wetstraat 4 07-02-1867 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 76
Engers Mozes Dijkstraat 18 16-5-1929 Amsterdam 5-3-1943 Sobibor 13
Jong, de Jacob Dijkstraat 18 5-11-1928 Amsterdam 5-3-1943 Sobibor 14
Os, van Alexander Dijkstraat 18 29-03-1879 Amsterdam 5-3-1943 Sobibor 63 elektromonteur
Os, van Israël Geertruida Dijkstraat 18 09-02-1884 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 59
Cohen Maurits Kastanjelaan 34 31-03-1887 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 55 reiziger
Cohen Constant Kastanjelaan 34 07-09-1889 Arnhem 5-3-1943 Sobibor 53 kantoorbediende
Spier Mogendorff Hanna  Bakenbergscheweg 129 26-03-1899 Arnhem 10-3-1943 Sobibor 43
Gans Bärmann Helena Johan de Wittlaan 173 18-06-1858 Dörrebach 10-3-1943 Arnhem 85
Mogendorff Coevorden, van  Sophia Amsterdamseweg 17 c 10-07-1882 Coevorden 13-3-1943 Sobibor 60
Dormits Sophia Apeldoornseweg 164 15-12-1910 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 32 huishoudster
Meijer Lya Cato G. Borgesiusplein 13 24-6-1927 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 15
Meijer Louis G. Borgesiusplein 13 18-04-1895 Groningen 13-3-1943 Sobibor 47 reiziger
Meijer Pool Keetje G. Borgesiusplein 13 12-03-1891 Amsterdam 13-3-1943 Sobibor 52
Hellmann Moritz Markt 5 19-07-1877 Marktbreit 13-3-1943 Sobibor 65
Hellmann Bamberger Rachel Markt 5 28-08-1880 Frankfurt am Main 13-3-1943 Sobibor 62
Hirsch Rothschild Margareta  Steijnstraat 27 7-5-1912 Borbeck 13-3-1943 Sobibor 30 naaister
Rothschild Erna  Steijnstraat 27 29-6-1910 Borbeck 13-3-1943 Sobibor 32
Dormits Edith Van Lawick van Pabststraat 137 17-4-1931 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 11
Dormits Meijer Van Lawick van Pabststraat 137 22-08-1892 Arnhem 13-3-1943 Sobibor 50 slager
Vredenburg Joël Eusebiusplein 4 24-07-1866 Amsterdam 16-3-1943 Amsterdam 76
Spier Joël Bakenbergscheweg 129 12-09-1895 Avereest 20-3-1943 Sobibor 47 koopman
Vos Maurits Bovenbrugstraat 24 20-04-1882 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 59 makelaarskantoor/jansbuitensingel 20
Denneboom Eva Broerenstraat 33 10-1-1927 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 16
Denneboom Regina  Broerenstraat 33 29-4-1930 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 12
Denneboom Flory Broerenstraat 33 8-3-1934 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 9
Denneboom Benjamin Jacob  Broerenstraat 33 26-03-1882 Smilde 20-3-1943 Sobibor 60 wafelbakker
Denneboom Bronkhorst Mietje Broerenstraat 33 29-02-1896 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 47
Sister, van Samuel Dijkstraat 18 24-8-1926 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 16 metaalbewerker
Koppel Josina Emmastraat 64 18-10-1930 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 12
Koppel Rosenboom Regina  Emmastraat 64 22-7-1901 Zevenaar 20-3-1943 Sobibor 41
Buuren, van Mozes Nieuwstraat 25 31-03-1874 Geldermalsen 20-3-1943 Sobibor 68 koopman
Buuren, van Haas Sara Nieuwstraat 25 20-01-1872 Almelo 20-3-1943 Sobibor 71
Cohen Anna Parkstraat 14 25-8-1910 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 32 telefoniste
Cohen Mullem Betje Parkstraat 14 27-11-1886 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 56 bedrijfsleider
Koster Isaäc  Rijnstraat 5 09-12-1889 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 53 koopman
Koster Leeuwin Aaltje Rijnstraat 5 10-01-1894 Amsterdam 20-3-1943 Sobibor 49 Leeuwin's bedden- meubels, etc
Beem Markus  Sonsbeeksingel 109 26-12-1902 Arnhem 20-3-1943 Sobibor 40 slagerij Bakkerstraat 28
Leeuw, de Michael Dullertstraat 11 31-07-1887 Almelo 26-3-1943 Sobibor 55 vertegenwoordiger
Baumann Mark Clara Sara Izaak Evertslaan 17 10-10-1869 Fritzlar 26-3-1943 Sobibor 73
Jong, de Aaron Josef Israelslaan 42 04-01-1890 Amsterdam 26-3-1943 Sobibor 53
Jong, de Leliveld Engeltje Josef Israelslaan 42 29-08-1891 Den Haag 26-3-1943 Sobibor 51
Marcus Rebecca Leoninusstraat 41 30-11-1915 Arnhem 26-3-1943 Sobibor 27 naaister
Marcus Eijsman Dora  Leoninusstraat 41 15-02-1891 Arnhem 26-3-1943 Sobibor 52
Abramczijk Eugen Israël Marktstraat 5 30-01-1867 Berlijn 26-3-1943 Sobibor 76
Abramczijk Reinach Helene Marktstraat 5 14-08-1868 Berlijn 26-3-1943 Sobibor 73
Frank Isodoor Pels Rijckenstraat 11 27-11-1874 Veendam 26-3-1943 Sobibor 68 vertegenwoordiger
Buchsbaum Szaja Sweerts de Landasstraat 63 10-06-1887 Chrzanow 26-3-1943 Sobibor 55 koopan
Buchsbaum Triebwasser Regina Rijfka Sweerts de Landasstraat 63 27-10-1889 Gorlice 26-3-1943 Sobibor 53
Modijefsky Harriet Boulevard Heuvelink 56 27-9-1924 Arnhem 30-3-1943 Sobibor 18
Hirschel Jozef Brantsenstraat 2 13-1-1919 Arnhem 30-3-1943 Auschwitz 24 kantoorbediende
Weinberg Jacobs Mathilde Amsterdamseweg 1 09-12-1851 Kleef 1-4-1943 Arnhem 91
Weichselbaum Kurt Alexander De Wetstraat 4 7-1-1924 Berlijn 1-4-1943 Auschwitz 19 19
Bachrach Eijsman Christina Atjehstraat 12 22-07-1884 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 58
Bachrach Hanna Sebilla Atjehstraat 12 18-1-1924 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 19
Salomons Aron Bakkerstraat 66 31-1-1917 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 26 vertegenwoordiger
Ullmann Alphons Burgemeester Weertsstraat 93 19-10-1874 Düren 2-4-1943 Sobibor 68
Ullmann Cohnen Julie Burgemeester Weertsstraat 93 19-11-1890 Grevenbroich 2-4-1943 Sobibor 52
Abas Vierra Lena Emmastraat 65 12-11-1896 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 46
Mouwes Joachim  Johan de Wittlaan 113 14-4-1923 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 19 schoenmaker
Mouwes Elias Johan de Wittlaan 113 22-03-1897 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 46 inkoper
Winter, de Hermanus Kerkstraat 24 25-01-1875 Druten 2-4-1943 Sobibor 68 controleur Joodse Gemeente
Winter, de Haas Emma Kerkstraat 24 27-11-1882 Amsterdam 2-4-1943 Sobibor 60 badjuffrouw
Gelderen, van Jozef Philippus  Marten van Rossumstraat 64 9-8-1921 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 21 fabrieksarbeider
Gelderen, van Eijsman Carolina Marten van Rossumstraat 64 01-12-1886 Arnhem 2-4-1943 Sobibor 56 fabrieksarbeidster
Cohen Lazarus Menthenstraat 13 29-09-1873 Zutphen 2-4-1943 Sobibor 69
Heijmann Emil Rijnkade 34 21-10-1889 Ahrweiler 2-4-1943 Sobibor 53 chemische fabriek Heijmann
Heijmann Hahn Frieda Rijnkade 34 31-01-1896 Kassel 2-4-1943 Sobibor 47
Heijmann Mirjam Rijnkade 34 11-6-1923 Keulen 2-4-1943 Sobibor 19
Heijmann Samuel Simon  Rijnkade 34 15-2-1925 Keulen 2-4-1943 Sobibor 18
Heijmann Ruth Amalie  Rijnkade 34 3-12-1929 Keulen 2-4-1943 Sobibor 13
Levie Lorjé Sophia Amanda  Sint Antonielaan 152 22-04-1879 Brielle 2-4-1943 Sobibor 63
Ermann Alfred Van Oldenbarneveldtstraat 3 08-03-1890 Wittlich 2-4-1943 Sobibor 53
Ermann Amerongen, van  Sibilla Van Oldenbarneveldtstraat 3 20-05-1894 Groningen 2-4-1943 Sobibor 48
Winter, de Emanuel Lazarus B. Van Wageningenstraat 46 6-11-1906 Oss 2-4-1943 Sobibor 36 kleermaker
Leib Frieda Sara Amsterdamseweg 1 5-10-1914 Giessen 6-4-1943 Arnhem 28
Sterke Elias Sara de Utrechtsestraat 49 23-12-1871 Strijp 7-4-1943 Arnhem 71
Samson Bella Amsterdamseweg 1 18-1-1918 Enschede 9-4-1943 Sobibor 25
Leeser Dormits Francisca Beethovenlaan 69 1-11-1904 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 38
Gans Henri Louis Burgemeester Weertsstraat 85 8-12-1927 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 15
Gans Eduard Burgemeester Weertsstraat 85 05-02-1892 Wisch 9-4-1943 Sobibor 51
Gans Mogendorff Jeannette Burgemeester Weertsstraat 85 14-04-1893 Groenlo 9-4-1943 Sobibor 49
Konijn Heijmans Jetta Eusebiusbuitensingel 46 29-05-1861 Eibergen 9-4-1943 Sobibor 81
Pels Salomon Hommelstraat 48 26-10-1879 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 63 groothandel in groente-fruit
Pels Schoonhoed Sientje Hommelstraat 48 20-11-1881 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 61
Kronenberg David Koningstraat 80 7-12-1911 Rotterdam 9-4-1943 Sobibor 31 musicus
Kronenberg Sientje Koningstraat 80 4-2-1934 Den Haag 9-4-1943 Sobibor 9
Kroonenberg Melhado Doortje Koningstraat 80 8-10-1908 Rotterdam 9-4-1943 Sobibor 34
Kaufman Lazarus Rembrandtlaan 31 7-11-1910 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 32 koopman
Kaufman Bernard Rembrandtlaan 31 3-11-1942 Den Haag 9-4-1943 Sobibor 0
Kaufman Molen, van der  Hester Rembrandtlaan 31 7-11-1918 Amsterdam 9-4-1943 Sobibor 24 diamantbewerkster
Schoenlapper Sara  Roermondsplein 18 25-5-1912 Arnhem 9-4-1943 Sobibor 30
Markus Philip Carel  Sickeszplein 3 15-05-1877 Leeuwarden 9-4-1943 Sobibor 65
Markus Hartog Berta  Sickeszplein 3 12-07-1879 Oss 9-4-1943 Sobibor 63
Cohen Elburg Henriëtte Van Wageningenstraat 78 8-5-1913 Zwolle 9-4-1943 Sobibor 29
Cohen Bruin, de Kaatje Pastoorstraat 1 a 18-02-1877 Arnhem 10-4-1943 Westerbork 66
Cohen Leeuwen, van  Anetta Beaulieustraat 22 05-04-1871 Oss 11-4-1943 Arnhem 72
Leeuwen van Anetta Markt 5 01-01-1871 Oss 11-4-1943 Arnhem 72
Boers Abraham Amsterdamseweg 1 07-05-1884 Lith 16-4-1943 Sobibor 58 koopman
Boers Nathans Leentje Amsterdamseweg 1 13-02-1872 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 71
Dentz Erik Theodore Amsterdamseweg 1 25-3-1906 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 37
Dormits Herman Amsterdamseweg 1 07-01-1866 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 77
Kruijer Fröhlich Jenny Amsterdamseweg 1 25-12-1887 Dülken 16-4-1943 Sobibor 55
Loeb Kahn Pauline Amsterdamseweg 1 29-06-1858 Rodalben 16-4-1943 Sobibor 84
Meijers Bella Amsterdamseweg 1 17-07-1867 Almelo 16-4-1943 Sobibor 75
Mok Joseph Machiel Amsterdamseweg 1 21-07-1864 Haarlem 16-4-1943 Sobibor 78
Warburg Betty Amsterdamseweg 1 27-09-1881 Altona 16-4-1943 Sobibor 61
Zilversmit Cohn Rosa Amsterdamseweg 1 02-05-1891 Neuteich 16-4-1943 Sobibor 51
Smit Hermanus Amsterdamseweg 92 a 24-12-1903 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 39
Wertheim Jacob Frederik Bakenbergscheweg 260 10-12-1898 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 44
Heckscher Bella Sophie Bovenbrugstraat 6 16-5-1922 Hamburg 16-4-1943 Sobibor 20
Aalst,  van Wolff Markje Martiena Dijkstraat 6 04-02-1867 Harlingen 16-4-1943 Sobibor 76 fabrieksarbeidster
Prins Liepman Dijkstraat 6 01-06-1890 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 52 bakker
Hartog Philip Emmastraat 28 21-05-1875 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 67 kantoor voor vaste goederen
Hartog Hartog Francisca Emmastraat 28 09-06-1868 Almelo 16-4-1943 Sobibor 74
Alter Israël Jacob Cremerstraat 90 01-08-1867 Den Haag 16-4-1943 Sobibor 75
Alter van Creveld Hendrika  Jacob Cremerstraat 90 16-02-1866 Den Haag 16-4-1943 Sobibor 77
Cohen Jacob Menthenstraat 21 15-12-1881 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 61 antiquair
Cohen Zilverberg Sara  Menthenstraat 21 15-06-1881 Zwolle 16-4-1943 Sobibor 61
Leeuw, de Iwan Leo Parkstraat 70 19-6-1914 Gorinchem 16-4-1943 Sobibor 28 grossier
Leeuw, de Steinmann Edith Parkstraat 70 22-11-1916 Arnsberg 16-4-1943 Sobibor 26
Cohen Mozes  Pastoorstraat 1 a 07-04-1879 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 64 koopman ongeregelde goed.
Gigch, van Rosalie Henriette Pontanuslaan 15 25-08-1865 Den Haag 16-4-1943 Westerbork 77
Meijers Arnold  Roermondsplein 15 30-11-1923 Enschede 16-4-1943 Sobibor 19 inpakker in broodfabriek
Schoenlapper Mendels Carolina  Roermondsplein 18 13-07-1867 Huissen 16-4-1943 Sobibor 75
Heijmann Krotoschiner Franziska  Spijkerstraat 235 27-07-1881 Breslau 16-4-1943 Sobibor 61
Kruijer Michel  Staringstraat 12 12-04-1886 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 57 koopman
Heymann Emil Steijnstraat 25 31-08-1871 Bad Polzin 16-4-1943 Sobibor 71
Warburg Rindskopf Gertrude Margaretha Utrechtsestraat 51 23-11-1856 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 86
Hartog Nathan Herman Van Pallandtstraat 26 15-9-1905 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 37 bediende
Hartog Philip Jacques Van Pallandtstraat 26 10-5-1931 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 11
Hartog Cohen Clara Van Pallandtstraat 26 7-3-1908 Waalwijk 16-4-1943 Sobibor 35
Hijman Bolle Joseph  Wagnerlaan 55 22-12-1881 Amsterdam 16-4-1943 Sobibor 61 schoenstikker
Kan Izak Zijpendaalseweg 1 d 16-03-1865 Winterswijk 16-4-1943 Sobibor 78 grossier in kleermakers fourn.
Bouman Bernard Zijpendaalseweg 53 a 22-2-1921 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 22
Bouman Irene Zijpendaalseweg 53 a 12-4-1924 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 19
Bouman Glaser Francisca Zijpendaalseweg 53 a 09-12-1889 Nijmegen 16-4-1943 Sobibor 53 pensionhoudster
Kahn Fritz Israel Zijpendaalseweg 53 a 7-5-1905 Gleicherwies 16-4-1943 Sobibor 37 magazijnmeester
Kahn Freundenberg Jette Zijpendaalseweg 53 a 02-12-1872 Heidingsfeld 16-4-1943 Sobibor 70
Krant  Bouman Sonja Zijpendaalseweg 53 a 8-12-1922 Arnhem 16-4-1943 Sobibor 20
Dormits Rosenthal Amalie Van Lawick van Pabststraat 137 17-04-1899 Ebbenburen 17-4-1943 Sobibor 44
Cohen Esther Utrechtseweg 58 01-06-1884 Renkum 20-4-1943 Wageningen 58
Cohen Betje Utrechtseweg 58 05-02-1887 Renkum 20-4-1943 Wageningen 56
Gelderen, van Elisabeth Marten van Rossumstraat 64 1-10-1919 Arnhem 22-4-1943 Sobibor 23
Marcus Weinberg Magarethe Amsterdamseweg 1 01-08-1875 Krefeld 23-4-1943 Sobibor 67
Nathans Salomon Boulevard Heuvelink 171 10-08-1899 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 43 koopman
Mesritz Emil Adolf Lorentzlaan 3 27-6-1900 Amsterdam 23-4-1943 Sobibor 42 reiziger
Mesritz Louis Lorentzlaan 3 16-6-1931 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 11
Mesritz Gazan Clara Lorentzlaan 3 24-06-1896 Doesburg 23-4-1943 Sobibor 46
Levy Groen Helena Markt 5 18-11-1877 Amsterdam 23-4-1943 Sobibor 64
Harfon Rosette  Novalaan 9 7-11-1925 Den Haag 23-4-1943 Sobibor 17 kantoorbediende
Harfon Creveld, van  Elsje Novalaan 9 09-12-1891 Den Haag 23-4-1943 Sobibor 51
Horst, van der Groote, de  Caecilia Utrechtseweg 96 06-01-1889 Dinxperlo 23-4-1943 Sobibor 54
Turksma Cohen Clara Van Lawick van Pabststraat 11 5-9-1900 Den Haag 23-4-1943 Sobibor 42
Koppel Louis Wezenstraat 9 28-03-1872 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 71 veedrijver
Koppel Moses Betje Wezenstraat 9 06-03-1870 Arnhem 23-4-1943 Sobibor 73
Prins Simon Emanuel Wielakkerstraat 13 19-09-1893 Arnhem 29-4-1943 Bobrek 49 brood- en banketbakker
Leeuw, de Salomon Bernard Amsterdamseweg 1 30-20-1913 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 29 slachter
Leeuw, de Dreyfuss Lili Marie Sara Amsterdamseweg 1 28-3-1920 Schulzbach 30-4-1943 Sobibor 23 huishoudelijke hulp
Philips Jeannette Susanne Amsterdamseweg 1 20-10-1905 Ruurlo 30-4-1943 Sobibor 37
Philips Philip Wijnand Amsterdamseweg 1 16-01-1863 Hengelo 30-4-1943 Sobibor 80
Nathans Nathan Amsterdamseweg 20 30-4-1938 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 5
Nathans Marcus Amsterdamseweg 20 31-05-1896 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 46 koopman
Nathans Schloss Berna Amsterdamseweg 20 2-3-1909 Leiwen 30-4-1943 Sobibor 34
Goldsmit Mietje Boulevard Heuvelink 163 11-10-1907 Rheden 30-4-1943 Auschwitz 35
Goldsmit Koosje Boulevard Heuvelink 163 27-12-1909 Rheden 30-4-1943 Auschwitz 33
Szmulowicz David  Emmastraat 24 3-10-1923 Frankfurt am Main 30-4-1943 Auschwitz 19
Pels Leizer Hommelstraat 48 18-12-1904 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 38 groente-fruithandel/markt 30-31
Goldsmit Juda Karel van Gelderstraat 2 18-10-1925 Rheden 30-4-1943 Auschwitz 17
Bachrach Aaltje Kerkstraat 36 7-10-1916 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 26
Dormits Wolf Klarestraat 18 10-09-1882 Rotterdam 30-4-1943 Sobibor 60 slagerij, grossier in rundvlees
Wolff Sophia Rebecca Klarestraat 3 18-3-1910 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 33 pianiste
Grün Nathan Dawid Noordelijke Parallelweg 69 10-08-1898 Sniatyn 30-4-1943 Auschwitz 44
Coeverden, van Simson Frederik Rembrandtlaan 18 31-8-1913 Coevorden 30-4-1943 Auschwitz 29
Metzger Hermann  Rietgrachtstraat 68 14-2-1907 Höchheim 30-4-1943 Auschwitz 36 grossier vleeswaren
Rosendahl Liselotte  Sint Antonielaan 131 2-4-1907 Keulen 30-4-1943 Sobibor 36 huishoudster
Kruijer Alexander Thomas a Kempislaan 14 10-11-1911 Arnhem 30-4-1943 Auschwitz 31 boekdrukker
Jong, de Isidore Turfstraat 32-33 30-10-1905 Amsterdam 30-4-1943 Auschwitz 37 De Meubel Centrale
Broekman Isaak Wielakkerstraat 40 a 01-03-1881 Arnhem 30-4-1943 Sobibor 62 motorkleding (mil. en civiel)
Sterner van Os Sientje Markt 5 29-03-1858 IJsselstein 2-5-1943 Auschwitz 84
Leeuw, de Bernard Apeldoornseweg 37 12-04-1880 Hengelo 7-5-1943 Sobibor 63 groothandel in stoffen
Leeuw, de Vries, de  Rosetta Apeldoornseweg 37 06-04-1882 Neede 7-5-1943 Sobibor 61
Goldsmit Levie Kaatje  Boulevard Heuvelink 163 28-04-1873 Rheden 7-5-1943 Sobibor 70
Cohen Bertha Burgemeester Weertsstraat 40 08-08-1859 Smilde 7-5-1943 Sobibor 83
Schloss Bärman Louise  Hommelseweg 41 22-09-1883 Dörrebach 7-5-1943 Sobibor 59
Goldsmit Flora Karel van Gelderstraat 2 18-12-1926 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 16
Goldsmit Philip Karel van Gelderstraat 2 24-08-1899 Rheden 7-5-1943 Sobibor 43 koopman
Menko Jacob Kerkstraat 7 02-04-1879 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 64 koopman
Menko Zoete, de  Jettje Kerkstraat 7 07-01-1879 Amersfoort 7-5-1943 Sobibor 64
Bos Salomon Klarendalseweg 6 a 30-9-1925 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 17
Cavaljé Cohen Carolina Nieuwstad 9 08-12-1885 Arnhem 7-5-1943 Sobibor 57
Frijda Lehmann Emilie Utrechtsestraat 39 24-06-1866 Batmen 7-5-1943 Sobibor 76 kleermakerij
Wijnberg Overste Elisabeth Evalina Utrechtseweg 152 a 23-4-1900 Schiedam 7-5-1943 Sobibor 43
Dornfest Izydor Kamil Frans Halslaan 99 21-10-1940 Arnhem 8-5-1943 Westerbork 2
Kroonenberg Abraham Amsterdamseweg 1 25-9-1932 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 10
Kroonenberg Bruinvelds Sara Amsterdamseweg 1 17-12-1900 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 42
Velleman Jongh, de  Sellina Amsterdamseweg 1 09-12-1883 Den Haag 14-5-1943 Sobibor 59
Lopes Cardozo d'Ancona Milka Amsterdamseweg 34 a 05-10-1879 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 63
Dormits Salomons Heintje Apeldoornseweg  38 28-07-1877 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 65 naaister
Abas Aäron Emmastraat 65 08-01-1882 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 61 koopman
Meijers Mariana Gerhard Voethstraat 10 2-11-1923 Brummen 14-5-1943 Sobibor 19
Frank, van  Elizabeth Rozette Hommelseweg 274 11-10-1928 Den Haag 14-5-1943 Sobibor 14
Frank, van  Hartog Hommelseweg 274 12-05-1895 Leiden 14-5-1943 Sobibor 48 dames- en herenconfectie
Frank, van  Scheffer Rosaline Hommelseweg 274 05-06-1899 Den Haag 14-5-1943 Sobibor 43
Gelderen, van Levie Henriëtte Lea Kerkstraat 24 18-6-1905 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 37 controleur Joodse Gemeente
Menko Gelder, van Amalia Kerkstraat 7 01-01-1886 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 57
Cohen Herman Menthenstraat 21 6-8-1916 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 26 vertegenwoordiger
Nathans Leeuw, de Hendrika Nieuwstad 24 26-10-1909 Alphen a.d.Rijn 14-5-1943 Sobibor 33 kantoorbediende
Bruin, de Nehemia Oeverstraat 64 17-03-1875 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 68 kleinhandelaar
Jongh, de Meijer Oeverstraat 77 a 21-12-1871 Groningen 14-5-1943 Sobibor 71 brood- en banketbakkerij
Jongh, de Frankfort Saartje Oeverstraat 77 a 23-08-1870 Arnhem 14-5-1943 Sobibor 72
Hamel Helena Parkstraat 72 22-12-1885 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 57
Leer, van Levie Paulus Potterstraat 12 11-11-1886 Leeuwarden 14-5-1943 Sobibor 56 handelsreiziger
Radlowski Hirsch Lina Rijnstraat 78 02-02-1867 Burgsteinfurt 14-5-1943 Sobibor 76
Horst, van der Marianne  Statenlaan 29 3-8-1901 Wageningen 14-5-1943 Sobibor 41 huishoudster
Horst, van der Salomon Statenlaan 29 22-7-1913 Wageningen 14-5-1943 Sobibor 29 wiskundeleraar
Horst, van der Amerongen, van  Hester Statenlaan 29 11-9-1914 Haarlem 14-5-1943 Sobibor 28
Godschalk Johan Van Heemstralaan 47 05-10-1872 Roden 14-5-1943 Sobibor 70
Godschalk Jacob Van Heemstralaan 47 12-06-1878 Roden 14-5-1943 Sobibor 64
Lopes Cardozo Isaäc Wagnerlaan 55 11-12-1884 Amsterdam 14-5-1943 Sobibor 58 vertegenwoordiger
Beer, de Rosenthal Amalia Amsterdamseweg 1 10-07-1880 Ibbenbüren 21-5-1943 Sobibor 62
Levi Schönfeld Sophia Amsterdamseweg 1 15-06-1873 Trimmersdorf 21-5-1943 Sobibor 69
Simon Karl Amsterdamseweg 1 05-07-1884 Werlte 21-5-1943 Sobibor 58
Berg, ter Abraham Amsterdamseweg 14 18-3-1907 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 36 koopman
Berg, ter Rosina Henriette Amsterdamseweg 14 16-6-1938 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 4
Berg, ter Nieweg Hanna Amsterdamseweg 14 7-3-1913 Groningen 21-5-1943 Sobibor 30
Swaalep Gerritse Rebecca Beaulieustraat 8 23-8-1916 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 26
Lopes Cardozo Samuel Bothaplein 1 20-4-1911 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 32 winkelier
Lopes Cardozo Norden, van  Johanna Bothaplein 1 15-11-1913 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 29 verpleegster
Nathans Israël Saartje Groen van Prinstererstraat 14 1-5-1909 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 34
Bruinvels Rebecca Kerkstraat 24 1-5-1931 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 12
Mogendorff Nathan Koningsplein 9 02-05-1880 Deventer 21-5-1943 Sobibor 63 grossierderij in papierwaren
Mogendorff Hirsch Selma Koningsplein 9 18-02-1871 Burgsteinfurt 21-5-1943 Sobibor 72
Mayer Max Koningstraat 22 02-03-1873 Mayen 21-5-1943 Sobibor 70
Bielschowsky Nathan Moses Mesdaglaan 39 29-06-1875 Guttentag 21-5-1943 Sobibor 67
Bielschowsky Michels Gertrud Mesdaglaan 39 06-02-1888 Maldewin 21-5-1943 Sobibor 55
Pinto Machiel Parkstraat 72 10-07-1886 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 56 leraar joodse gem.
Pinto Hamel Jansje Parkstraat 72 16-07-1887 Amsterdam 21-5-1943 Sobibor 55
Bachrach Nathan Pastoorstraat 7 2-10-1930 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 12
Simon Ilse  Prins Hendrikstraat 6 8-3-1928 Quakenbrück 21-5-1943 Sobibor 15
Simon Katz Selma Prins Hendrikstraat 6 27-12-1894 Arolsen 21-5-1943 Sobibor 48
Heijmans Jacob  Sint Marten 32 23-04-1869 Groenlo 21-5-1943 Sobibor 74
Heijmans Cohen Clara  Sint Marten 32 22-07-1864 Schiedam 21-5-1943 Sobibor 78
Beer, de Samuel Sweerts de Landasstraat 18 19-10-1880 Borne 21-5-1943 Sobibor 62 paardenhandelaar
Schlochauer Herrmann Sweerts de Landasstraat 63 03-12-1873 Nakel 21-5-1943 Sobibor 69
Schlochauer Silberberg Pauline Sweerts de Landasstraat 63 19-06-1880 Grätz 21-5-1943 Sobibor 62
Metzger Sali Turfstraat 8 a 04-05-1873 Höchheim 21-5-1943 Sobibor 70
Pinto Bernard Utrechtseweg 60 15-03-1886 Groningen 21-5-1943 Sobibor 57 bretelfabriek
Pinto Grünewald Mathilda Utrechtseweg 60 06-07-1890 Offenbach am Main 21-5-1943 Sobibor 52
Kahané Balfour Van Huevenstraat 62 21-5-1923 Ede 21-5-1943 Sobibor 20 werktuigbouwkundige
Beer, de Dormits Sophia Van Lawick van Pabststraat 137 23-4-1923 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 20
Israël Mina Helena Willem van Gulikstraat 18 20-7-1906 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 36 huishoudster
Israël Geertruida Willem van Gulikstraat 18 27-5-1921 Arnhem 21-5-1943 Sobibor 21
Strauss Werner Meier Amsterdamseweg 1 10-5-1923 Minden 28-5-1943 Sobibor 20
Sister, van Duifje Dijkstraat 18 30-6-1925 Amsterdam 28-5-1943 Sobibor 17 bontwerkster
Berg, van den Sophia Esperantolaan 3 27-05-1890 Rotterdam 28-5-1943 Sobibor 53 secretaresse AKU
Gelderen, van Jacob Alexander Marten van Rossumstraat 12 25-3-1918 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 25
Nathans Maurits Oeverstraat 82 a 7-12-1918 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 24 slager
Nathans Alexander Oeverstraat 82 a 17-4-1943 Westerbork 28-5-1943 Sobibor 0
Nathans Horst, van der  Annie Oeverstraat 82 a 4-3-1921 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 22
Hess Max Albert Parkstraat 120 15-12-1942 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 0
Hess Julius Parkstraat 120 29-10-1898 Hörde 28-5-1943 Sobibor 44
Hess Friedenberg Wilhelmina Parkstraat 120 19-12-1898 Altena 28-5-1943 Sobibor 44
Leer, van Zadok Rijnstraat 12 25-04-1881 Assen 28-5-1943 Sobibor 62 Het Parfumerie- en Borstelhuis
Leer, van Vredenburg Betsy Rijnstraat 12 19-12-1879 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 63
Israël Bachrach Sibilla Willem van Gulikstraat 18 07-10-1878 Arnhem 28-5-1943 Sobibor 64
Hal, van der Herman Amsterdamseweg 80 2-4-1915 Usquert 4-6-1943 Sobibor 28 leraar
Hal, van der Pels Heintje Clasina Amsterdamseweg 80 5-1-1915 Rotterdam 4-6-1943 Sobibor 28
Dijk, van Ester Louise Burgemeester Weertsstraat 139 26-8-1906 Heenvliet 4-6-1943 Sobibor 36
Cohen Hartog De Wetstraat 4 18-8-1921 Amsterdam 4-6-1943 Sobibor 21
Cohen Cohen Judith Julia De Wetstraat 4 27-8-1920 Amsterdam 4-6-1943 Sobibor 22
Kellerman Sara  Koningstraat 63 b 30-5-1908 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 35 huishoudster
Pezon Anna Pastoorstraat 18 11-06-1881 Hannover 4-6-1943 Sobibor 61
Jong, de Jan Sweerts de Landasstraat 20 10-2-1916 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 27
Salomons Abraham Utrechtsestraat 8 f 11-09-1883 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 59 koopman
Salomons Dormits Jansje Utrechtsestraat 8 f 26-11-1888 Arnhem 4-6-1943 Sobibor 54 naaister
Frank Abraham Verlengde Rijnkade 119 15-5-1907 Amsterdam 4-6-1943 Sobibor 36 handelsreiziger
Frank Ehrenreich Sybilla Verlengde Rijnkade 119 6-1-1901 Deventer 4-6-1943 Sobibor 42
Pinto Gerda Renée Utrechtseweg 60 7-12-1923 Offenbach am Main 10-6-1943 Veenendaal 19
Passmann Os Rika Amsterdamseweg 1 19-12-1897 Zwolle 11-6-1943 Sobibor 45
Rood Mozes Salomon Amsterdamseweg 1 28-4-1916 Boskoop 11-6-1943 Sobibor 27
Wolff Alfred Amsterdamseweg 1 15-05-1898 Sittard 11-6-1943 Sobibor 45
Cohen Leeuwen, van  Rijntje Amsterdamseweg 15 15-3-1909 Den Haag 11-6-1943 Sobibor 34
Bollegraaf Vogelina Apeldoornseweg 52 14-5-1918 Groningen 11-6-1943 Sobibor 25
Groot, de Carola Boulevard Heuvelink 179 2-10-1919 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 23
Groot, de Weigert Hedwig Boulevard Heuvelink 179 1-10-1900 Arnof 11-6-1943 Sobibor 42
Frankfort Maurits Hartog Bovenbrugstraat 6 24-10-1887 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 55 koopman
Frankfort Cozijn Debora Bovenbrugstraat 6 23-01-1886 Wageningen 11-6-1943 Sobibor 57
Wolff Paul Otto Izaak Evertslaan 17 6-9-1931 Beuel 11-6-1943 Sobibor 11
Wolff Alfred Izaak Evertslaan 17 15-05-1898 Sittard 11-6-1943 Sobibor 45 koopman
Wolff Gans Meta Izaak Evertslaan 17 28-6-1901 Borken 11-6-1943 Sobibor 41 kokkin gemeenteziekenhuis
Zuiden, van Margaretha Maria Jansplaats 8 8-5-1940 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 3
Zuiden, van Adelsbergen, van  Marianna Jansplaats 8 11-6-1906 Amsterdam 11-6-1943 Sobibor 37
Mouwes Carl Isidore  Johan de Wittlaan 113 2-5-1930 Maastricht 11-6-1943 Sobibor 13
Mouwes Vries, de  Selma  Johan de Wittlaan 113 24-08-1898 Maastricht 11-6-1943 Sobibor 44
Cohen Sonja Karthuizerstraat 41 17-5-1917 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 26 kantoorbediende
Cohen Willy Karthuizerstraat 41 17-12-1919 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 23 kinderverzorgster
Cohen Jacques Karthuizerstraat 41 8-2-1927 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 16
Koppel Jacob Koningstraat 63 b 23-11-1928 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 14
Koppel Nathan Carolina Koningstraat 63 b 2-4-1902 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 41
Nathan Wolf Nieuwstad 28 2-8-1905 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 37 handel in rijwielen en onderd.
Nathan Meijers Johanna Nieuwstad 28 1-4-1919 Doetinchem 11-6-1943 Sobibor 24
Buuren, van Samuel Nieuwstraat 25 8-8-1912 Wageningen 11-6-1943 Sobibor 30 lompen en zakkenhandel
Buuren, van Rood Betje Rika Nieuwstraat 25 10-9-1914 Boskoop 11-6-1943 Sobibor 28
Mogendorff Lena Rijnkade 56 30-11-1928 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 14
Mogendorff Arthur Max Rijnkade 56 29-7-1931 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 11
Mogendorff Jacobs Eva Rijnkade 56 20-3-1900 Delden 11-6-1943 Sobibor 43
Vries, de Isidoor Rijnstraat 78 15-3-1928 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 15
Vries, de Selma Rijnstraat 78 4-11-1929 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 13
Vries, de Mogendorff Sanetta Rijnstraat 78 27-5-1903 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 40
Philips Karel Samuel  Spoorwegstraat 35 b 22-4-1923 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 20
Philips Bertha  Spoorwegstraat 35 b 18-1-1927 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 16
Philips Leo  Spoorwegstraat 35 b 11-04-1894 Zutphen 11-6-1943 Sobibor 48 veehandelaar
Philips Dormits Sientje  Spoorwegstraat 35 b 01-08-1895 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 47
Metzger Jacob Turfstraat 8 a 18-01-1899 Alsfeld 11-6-1943 Sobibor 44
Wolff Josephina Adelgonde Van der Helllaan 9 19-06-1896 Meppel 11-6-1943 Sobibor 46 correspondent
Wolff Stibbe Estrina Regina Van der Helllaan 9 15-05-1870 Meppel 11-6-1943 Sobibor 73
Löwenhardt Sally Van Lawick van Pabststraat 183 15-1-1908 Sterkrade 11-6-1943 Sobibor 35 koopman
Löwenhardt Elly Van Lawick van Pabststraat 183 30-6-1942 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 0
Löwenhardt Koppelen, van  Jeanne Van Lawick van Pabststraat 183 15-9-1911 Rotterdam 11-6-1943 Sobibor 31
Drukker Pels Roza Weverstraat 32 25-9-1912 Delfzijl 11-6-1943 Sobibor 30
Kellerman Meijer Wielakkerstraat 34 18-11-1942 Arnhem  11-6-1943 Sobibor 0
Kellerman Santcroos Sara Sophia Wielakkerstraat 34 19-6-1920 Rheden  11-6-1943 Sobibor 22 naaister
Bruin, de Nehemia Wielakkerstraat 44 30-8-1942 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 0
Bruin, de Kellerman Cera Wielakkerstraat 44 5-6-1914 Arnhem 11-6-1943 Sobibor 29 fabrieksarbeidster
Nathans Joseph Patersstraat 1 19-02-1876 Arnhem 14-6-1943 Auschwitz 67
Cohn Ilse Brantsenstraat 2 8-9-1921 Berlijn 16-6-1943 Sobibor 21
Haagens Samuel Van Huevenstraat 60 7-11-1902 Middelharnis 20-6-1943 Arnhem 40
Goldsmit Izaak Boulevard Heuvelink 163 23-6-1913 Rheden 23-6-1943 Sobibor 30
Kan Samuel Johan de Wittlaan 73 10-06-1863 Winterswijk 23-6-1943 Sobibor 80 boekhouder
Edersheim Bernhard Markt 5 22-07-1886 Den Haag 29-6-1943 Arnhem 56
Edersheim Willem Henri Markt 5 25-01-1897 Den Haag 29-6-1943 Arnhem 46
Poortje Ewald Broerenstraat 27 21-9-1903 Brambauer 30-6-1943 Midden-Europa 39 slager
Fischel Manfred Amsterdamseweg 1 1-2-1924 Berlijn 2-7-1943 Sobibor 19
Weinberg Gerd Amsterdamseweg 1 16-12-1924 Bad Sassendorf 2-7-1943 Sobibor 18
Lövenstein Aron Salomon  Eusebiusbuitensingel 46 19-08-1873 Didam 2-7-1943 Sobibor 69 veehandelaar
Lövenstein Straus Therese Carolina Eusebiusbuitensingel 46 21-08-1881 Wisch 2-7-1943 Sobibor 61
Simon Hirsch Ida Gerhard Voethstraat 10 14-04-1878 Burgsteinfurt 2-7-1943 Sobibor 65
Hartog, de Elisabeth Henriëtte  Jacob Marislaan 68 30-09-1876 Utrecht 2-7-1943 Sobibor 66
Oppenheimer Elie Koningstraat 55 23-07-1879 Woerden 2-7-1943 Sobibor 63 poelier
Oppenheimer Levy Rosa Koningstraat 55 17-04-1876 Krefeld 2-7-1943 Sobibor 67
Bienes Grünstein Jettchen Marktstraat 5 13-12-1882 Aschenhause 2-7-1943 Auschwitz 60
Menko Nico Ruiterstraat 31 1-6-1918 Arnhem 2-7-1943 Sobibor 25 schoenmaker
Sternfeld Karel Utrechtseweg 155 29-12-1934 Amsterdam 2-7-1943 Sobibor 8
Sternfeld Izaak Utrechtseweg 155 28-04-1894 Arnhem 2-7-1943 Sobibor 49 musicus
Sternfeld Drukker Jansje Utrechtseweg 155 09-08-1897 Amsterdam 2-7-1943 Sobibor 45
Mogendorff Joachim Rijnkade 56 9-7-1900 Arnhem 5-7-1943 Westerbork 42 reclameartikelen, papierwaren
Zodij Joseph Samuel Amsterdamseweg 1 14-9-1914 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 28
Zodij Speijer Sophia Amsterdamseweg 1 14-8-1911 Den Haag 9-7-1943 Sobibor 31
Meijer Menco Erna Apeldoornseweg 172 11-05-1899 Winterswijk 9-7-1943 Sobibor 44
Leeuwe, de Louis Bakkerstraat 60 b 12-5-1915 Zwolle 9-7-1943 Sobibor 28 onderwijzer
Leeuwe, de  Bromet Sara Bakkerstraat 60 b 18-9-1915 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 27
Hiegentlich Jacob Kerkstraat 12 21-1-1915 Assen 9-7-1943 Sobibor 28
Hiegentlich Brink, van Johanna Kerkstraat 12 20-3-1913 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 30
Jongh, de Michel Oeverstraat 77 a 17-2-1903 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 40 bakker
Mogendorff Jeannette Engelina  Rijnkade 56 13-2-1915 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 28 huishoudelijke hulp
Leer, van Maryanne Eva Rijnstraat 12 22-3-1904 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 39 apothekersassistente
Leefsma David  Sint Nicolailaan 15 16-04-1889 Gorredijk 9-7-1943 Sobibor 54 beambte Joodse Raad
Leefsma Gans Paula  Sint Nicolailaan 15 04-02-1890 Borken 9-7-1943 Sobibor 53
Swarte, de Andries  Sonsbeeksingel 51 15-4-1903 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 40 musicus, cellist
Swarte, de Louis Sonsbeeksingel 51 12-7-1936 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 6
Swarte, de Vrouwtje Geertje Sonsbeeksingel 51 12-9-1941 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 1
Swarte, de Leeuwe, de Marianne Sonsbeeksingel 51 22-8-1907 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 35
Metzger Rulf Guste Turfstraat 8 a 22-03-1873 Holzhausen 9-7-1943 Sobibor 70
Godschalk Bertha Van Heemstralaan 47 15-10-1914 Groningen 9-7-1943 Sobibor 28 archivaris
Turksma Johanna Esther Van Lawick van Pabststraat 11 10-5-1926 Vianen 9-7-1943 Sobibor 17
Jacobs Mozes Wagnerlaan 55 26-11-1905 Amsterdam 9-7-1943 Sobibor 37 gymnastiekleraar
Kellerman Marcus Wielakkerstraat 34 30-6-1911 Arnhem 9-7-1943 Sobibor 32 kapper
Kan Haas, de Marcella Cronjéstraat 11 02-04-1897 Amsterdam 10-7-1943 Den Bosch 46
Gelder, van Julchen Amsterdamseweg 1 21-8-1913 Aalten 16-7-1943 Sobibor 29
Hartog Engelina Amsterdamseweg 1 15-6-1909 s-Gravendeel 16-7-1943 Sobibor 34
Israëls Louis Meinhard Peter Amsterdamseweg 1 14-9-1928 Weener 16-7-1943 Sobibor 14
Levi Margrit Amsterdamseweg 1 8-7-1938 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 5
Nathans Simon Amsterdamseweg 1 5-4-1911 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 32
Nathans Israëls Lore Louise Amsterdamseweg 1 10-12-1925 Weener 16-7-1943 Sobibor 17
Rothschild Klein Bella Amsterdamseweg 1 18-04-1883 Borbeck 16-7-1943 Sobibor 60
Ruppel Ludwig Bakenbergscheweg 218 14-12-1876 Gotha 16-7-1943 Sobibor 66
Ruppel Seckendorf Hedwich Sofie Bakenbergscheweg 218 13-09-1884 Nürnberg 16-7-1943 Sobibor 58
Stern Amalia Elizabeth Bakkerstraat 63 12-4-1925 Voorburg 16-7-1943 Sobibor 18 verpleegster
Stern Joseph Godschalk Bakkerstraat 63 25-03-1882 Alblasserdam 16-7-1943 Sobibor 61 controleur Joodse Raad
Stern Laan, van der  Betje Bakkerstraat 63 28-20-1883 Assen 16-7-1943 Sobibor 59
Sanders Modijefsky Sara Rebecca Boulevard Heuvelink 56 13-7-1915 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 28
Wolff Cahn Jetta Izaak Evertslaan 17 17-10-1865 Niederkassel 16-7-1943 Sobibor 77
Cohen Theodoor Carel Karthuizerstraat 41 9-10-1925 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 17
Schiff Albert Markt 5 08-06-1884 Bad Homburg 16-7-1943 Arnhem 59 directeur
Okladek Elias Jettel Marktstraat 5 22-01-1865 Bernstadt 16-7-1943 Sobibor 78
Leeuwen, van Jongh, de  Eva Oeverstraat 77 c 10-6-1907 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 36 kantoorbediende
Leeuwen, van Henri Oeverstraat 77 c 22-03-1898 Amsterdam 16-7-1943 Sobibor 45 pedicure
Koppel Jacob Parkstraat 29 10-6-1907 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 36 expediteur
Koppel Leentje Parkstraat 29 4-10-1934 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 8
Koppel Eva Parkstraat 29 11-1-1936 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 7
Koppel Elisabeth Parkstraat 29 2-4-1938 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 5
Koppel Louis  Parkstraat 29 23-6-1941 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 2
Koppel Salomon Parkstraat 29 28-4-1943 Westerbork 16-7-1943 Sobibor 0
Koppel West, van  Betsy Parkstraat 29 29-7-1907 Amsterdam 16-7-1943 Sobibor 35
Levi Alfred Passavantlaan 48 10-10-1908 Keulen 16-7-1943 Sobibor 34 technicus
Levi Rosendahl Hilde Passavantlaan 48 12-4-1910 Keulen 16-7-1943 Sobibor 33
Israëls Arons Edith Sara Sweerts de Landasstraat 63 7-3-1901 Weener 16-7-1943 Sobibor 42
Jeret Isodoor Ichl Sweerts de Landasstraat 63 12-5-1905 Mannheim 16-7-1943 Sobibor 38 bode Joodse Raad
Jeret Eli Sweerts de Landasstraat 63 26-5-1941 Arnhem 16-7-1943 Sobibor 2
Jeret Hoffmann Mathilde Sweerts de Landasstraat 63 7-10-1911 Ludwigshafen 16-7-1943 Sobibor 31 verstelnaaister
Franken Maurits Willemsplein 23 a 04-01-1895 Renkum 16-7-1943 Sobibor 48 assuradeur hoofdagent loten
Franken Hiegentlich Sara Willemsplein 23 a 26-02-1892 Assen 16-7-1943 Sobibor 51
Fleischer Roza Amsterdamseweg 1 2-7-1905 Rzeszow 23-7-1943 Sobibor 38
Kupferschmidt Gelblum Rosa Amsterdamseweg 1 18-12-1916 Plauen 23-7-1943 Sobibor 26
Leeuw, de Esther Amsterdamseweg 1 4-9-1942 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 0
Leeuw, de David Amsterdamseweg 1 15-02-1898 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 45
Menko Siegfried Bernard Amsterdamseweg 1 23-3-1932 Hengelo 23-7-1943 Sobibor 11
Menko Franken Rozetta Amsterdamseweg 1 20-1-1901 Borne 23-7-1943 Sobibor 42
Bollegraaf Hartog Apeldoornseweg 52 26-07-1878 Groningen 23-7-1943 Sobibor 64 schrijver Bronbeek
Bollegraaf Rozevelt Henderina Apeldoornseweg 52 22-09-1886 Groningen 23-7-1943 Sobibor 56
Goldsmit Leo Boulevard Heuvelink 163 12-2-1915 Rheden 23-7-1943 Sobibor 27
Modijefsky Iman Isaak Boulevard Heuvelink 56 02-08-1890 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 52
Modijefsky Sanders Jikke Boulevard Heuvelink 56 30-03-1889 Leeuwarden 23-7-1943 Sobibor 54
Esso, van André Bouriciusstraat 22 29-7-1916 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 26
Winter, de Samuel Bovenbrugstraat 19 20-05-1868 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 75 kleermaker
Winter, de Leeuw, de Sophia Francisca Bovenbrugstraat 19 18-06-1883 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 60
Kaufmann Hannelore Bovenbrugstraat 6 27-6-1930 Sterkrade 23-7-1943 Sobibor 13
Hirschel Machiel Brantsenstraat 2 28-02-1874 Coevorden 23-7-1943 Sobibor 69 procuratiehouder
Hirschel Mesritz Naatje Brantsenstraat 2 26-08-1881 Meppel 23-7-1943 Sobibor 61
Bloemendal Hess Mina Breitnerstraat 18 23-10-1887 Hintersteinau 23-7-1943 Sobibor 55
Barug Jacob Da Costastraat 18 15-5-1903 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 40
Barug Nico Alexander Da Costastraat 18 22-5-1938 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 5
Barug Louise Henriëtte Da Costastraat 18 24-10-1939 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 3
Barug Broekman Antje Da Costastraat 18 5-9-1914 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 28
David Pinczower Bertha G.A. van Nispenstraat 37 21-04-1876 Klein-Zabrze 23-7-1943 Sobibor 67
Heertje Benjamin Jacob  Hommelseweg 55 07-09-1894 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 48
Heertje Lara, de  Marianna  Hommelseweg 55 27-07-1895 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 47
Witteboon Gorter, de Sara Hommelseweg 55 02-12-1885 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 57
Bloemendal Michiel Jan Vethstraat 2 15-11-1883 Winschoten 23-7-1943 Sobibor 59
Kan Leverpoll Mietje Johan de Wittlaan 73 03-10-1868 Borculo 23-7-1943 Sobibor 74
Winter, de Wijnbergen Ida Josef Israelslaan 103 01-01-1865 Eindhoven 23-7-1943 Sobibor 78
Winter, de Cohen Roosje Kerkstraat 24 24-6-1909 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 34
Mogendorff Max Koningsplein 9 10-11-1906 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 36 koopman
Herschel Nico Louis Koningstraat 53 20-9-1915 Zwolle 23-7-1943 Sobibor 27
Herschel Weijel Malchen Koningstraat 53 3-4-1919 Zwolle 23-7-1943 Sobibor 24
Fischer Baum Albertine Sara Markt 5 09-05-1870 Wenen 23-7-1943 Auschwitz 73
Hellmann Regina Markt 5 28-8-1912 Würzburg 23-7-1943 Sobibor 30
Wald Mariem Markt 5 5-6-1902 Warschau 23-7-1943 Sobibor 41 keukenjuffrouw
Cohen Salomon Menthenstraat 21 2-3-1907 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 36
Cohen Winter, de Roosje Menthenstraat 21 24-6-1909 Arnhem 23-7-1943 Sobibor
Zilverberg Mietje Nieuwstad 11 2-4-1918 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 25
Zilverberg Hendrika Nieuwstad 11 22-4-1919 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 24
Zilverberg Cohen Mina Nieuwstad 11 14-01-1888 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 55
Barendse Willem Novalaan 9 19-3-1913 Rotterdam 23-7-1943 Sobibor 30
Barendse Izaak Henry Novalaan 9 21-8-1939 Den Haag 23-7-1943 Sobibor 3
Barendse van Creveld Heintje Novalaan 9 10-4-1910 Den Haag 23-7-1943 Sobibor 33
Bamberg Herman Prins Hendrikstraat 35 01-03-1885 Wisch 23-7-1943 Sobibor 58 koopman
Bamberg Herschel Gezina Prins Hendrikstraat 35 17-08-1888 Genemuiden 23-7-1943 Sobibor 54
Leeuw, de Schein Johanna Rijnkade 34 4-7-1918 Breslau 23-7-1943 Sobibor 25
Winter André Rosendaalsestraat 308 22-12-1914 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 28 koopman
Heertje Benjamin Jacob  Stadhoudersstraat 26 07-09-1894 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 48
Heertje Lara, de Marianna Stadhoudersstraat 26 27-7-1895 Amsterdam 23-7-1943 Sobibor 47
Cohen Isidor Tuinstraat 2 16-05-1880 Haarlem 23-7-1943 Sobibor 63 directeur koekfabriek
Weinberg Grünewald Margot Helga Utrechtseweg 60 9-11-1924 Dresden 23-7-1943 Sobibor 18
Rosenthal Loeb Minna Van Lawick van Pabststraat 129 01-12-1856 Ilvesheim 23-7-1943 Sobibor 86
Beffie Elizabeth  Vijzelstraat 21 31-07-1887 Rotterdam 23-7-1943 Sobibor 55 winkelierster
Kellerman Meijer Wielakkerstraat 10 a 12-09-1871 Arnhem 23-7-1943 Sobibor 71 veedrijver
Pels Philip Hommelstraat 48 9-4-1902 Arnhem 24-8-1943 Bobrek 41 groente-fruithandel/markt 30-31
Essen, van Veronie Suze Carola Amsterdamseweg 1 3-8-1928 Amsterdam 27-8-1943 Auschwitz 15
Steinmann Hirsch Jettchen Amsterdamseweg 1 05-07-1873 Burgsteinfurt 27-8-1943 Auschwitz 70
Leeuw, de Koster Marianne Amsterdamseweg 130 03-04-1879 Amsterdam 27-8-1943 Auschwitz 64
Stokvis Willem Weverstraat 9 14-12-1903 Arnhem 31-8-1943 onbekend 39 musicus
Gazan Gompert Markt 5 11-08-1895 Den Ham 1-9-1943 Arnhem 48
Franken Polak Jansje Markt 5 15-04-1857 Amsterdam 2-9-1943 Arnhem 86
Essen, van Elly Vera Louise Amsterdamseweg 1 25-2-1926 Amsterdam 3-9-1943 Auschwitz 17
Winter, de Zilverberg Betje Amsterdamseweg 80 25-2-1909 Zwolle 3-9-1943 Auschwitz 34
Loeb Leopold Alexander Bovenbrugstraat 10 6-7-1930 Keulen 3-9-1943 Auschwitz 13
Loeb Heijmann Else Bovenbrugstraat 10 21-05-1892 Ahrweiler 3-9-1943 Auschwitz 51
Verkozen Kaas Vogeltje Gabriëlstraat 43 24-10-1878 Amsterdam 3-9-1943 Auschwitz 64
Heijman Sallie  Steenstraat 48 a 25-8-1933 Arnhem 3-9-1943 Auschwitz 10
Heijman Levie Naatje Steenstraat 48 a 21-08-1899 Arnhem 3-9-1943 Auschwitz 44 Maison Levie dameshoeden
Mendels Adolf Van Hasseltstraat 44 07-11-1876 Arnhem 3-9-1943 Auschwitz 66 handelsreiziger
Mendels Gotschalk Bertha Van Hasseltstraat 44 27-05-1878 Heusden 3-9-1943 Auschwitz 65
Israel Louis Sweerts de Landasstraat 30 02-05-1884 Arnhem 5-9-1943 Vught 59
West, van Eva Irene Burgemeester Weertsstraat 139 18-9-1940 Arnhem 10-9-1943 Auschwitz 2
West, van Menko Johanna Burgemeester Weertsstraat 139 23-3-1918 Amersfoort 10-9-1943 Auschwitz 25
Bloemendal Siegfried Driekoningendwarsstraat 87 22-02-1880 Winschoten 10-9-1943 Auschwitz 63
Bloemendal Neustadt Fanny Kelah Driekoningendwarsstraat 87 29-04-1879 Hamburg 10-9-1943 Auschwitz 64
Herz Ingeborg Izaak Evertslaan 17 9-11-1927 Beuel 10-9-1943 Auschwitz 15
Herz Wolff Lucie Izaak Evertslaan 17 14-3-1900 Sittard 10-9-1943 Auschwitz 43
Beem Josephina Marion  Josef Israelslaan 48 1-12-1937 Nijmegen 10-9-1943 Auschwitz 5
Beem Gimpel Gerda Josef Israelslaan 48 5-5-1912 Berlijn 10-9-1943 Auschwitz 31
Beem Hans Josef Israelslaan 48 7-7-1931 Nijmegen 10-9-1943 Auschwitz 12
Beem Miriam Josef Israelslaan 48 23-6-1936 Nijmegen 10-9-1943 Auschwitz 7
Hirsekorn Elburg Sara Josef Israelslaan 88 15-6-1900 Hilversum 10-9-1943 Auschwitz 43
Kreveld, van Barend Jozeph Josef Israelslaan 88 14-9-1928 Den Haag 10-9-1943 Auschwitz 14
Kreveld, van Jozeph Josef Israelslaan 88 18-2-1931 Den Haag 10-9-1943 Auschwitz 12
Menko Rosa A. Kerkstraat 7 28-2-1940 Winterswijk 10-9-1943 Auschwitz 3
Beem de Beer Ella Sonsbeeksingel 109 11-4-1905 Borne 10-9-1943 Auschwitz 38
Perlstein, van Philip Joseph Adolf Turfstraat 7 30-04-1880 Arnhem 10-9-1943 Auschwitz 63 ijzerhandel
Perlstein, van Gompertz Rosa Johanna Turfstraat 7 03-09-1893 Arnhem 10-9-1943 Auschwitz 50
Metzger Ernst Bernd Turfstraat 8 a 27-2-1936 Dortmund 10-9-1943 Auschwitz 7
Metzger Haas Johanna Turfstraat 8 a 3-2-1900 Castrop-Rauxel 10-9-1943 Auschwitz 43
Jong, de Henriette Amsterdamseweg 1 11-11-1926 Ahaus 17-9-1943 Auschwitz 16
Neumark Hans Adolf Amsterdamseweg 1 2-6-1922 Dresden 17-9-1943 Auschwitz 21
Turksma Mozes Amsterdamseweg 1 18-08-1890 Den Haag 17-9-1943 Auschwitz 53 handelsvertegenwoordiger
Turksma Cohen Saartje Amsterdamseweg 1 04-06-1898 Doesburg 17-9-1943 Auschwitz 45
Esso, van Abram Aron Bouriciusstraat 22 22-05-1884 Meppel 17-9-1943 Auschwitz 59 grossier in goud en zilver
Esso, van Mogendorff Carolina Bouriciusstraat 22 21-09-1889 Gouda 17-9-1943 Auschwitz 53
Haan, de Goldberg Frieda Eusebiusbuitensingel 46 13-8-1921 Duisburg 17-9-1943 Auschwitz 22
Sternberg Ingeborg Eusebiusplein 4 23-4-1922 Duisburg 17-9-1943 Auschwitz 21 hulp in de huishouding
Pinto Roosje Parkstraat 72 30-10-1923 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 19 steno-typiste
Pinto Duifje Parkstraat 72 11-3-1925 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 18
Pinto Helena Rachel Parkstraat 72 10-1-1927 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 16
Herz Hans Hugo Rietgrachtstraat 68 20-1-1943 Westerbork 17-9-1943 Auschwitz 0
Herz Kellerman Rosa Rietgrachtstraat 68 3-11-1911 Arnhem 17-9-1943 Auschwitz 31
Felsenthal Erich Bernhard  Rijnkade 34 23-02-1874 Aken 17-9-1943 Auschwitz 69
Felsenthal Francken Antonie Rijnkade 34 13-08-1873 Aken 17-9-1943 Auschwitz 70
Levie Julius Sint Antonielaan 152 10-05-1869 Hoogezand 17-9-1943 Auschwitz 74
Klestadt Julius  Spijkerstraat 47 06-02-1884 Geseke 17-9-1943 Auschwitz 59 slager
Klestadt Lorch Regina  Spijkerstraat 47 02-06-1882 Dortmund 17-9-1943 Auschwitz 61
Turksma Bertha Davine Erica Van Lawick van Pabststraat 11 17-10-1932 Den Haag 17-9-1943 Auschwitz 10
Kan Elzas Antje Velperweg 143 b 17-08-1873 Borculo 17-9-1943 Auschwitz 70
Dzentrelsky Simon Amsterdamseweg 1 12-5-1906 Leipzig 24-9-1943 Auschwitz 37
Loeb Henriette Bovenbrugstraat 10 31-8-1920 Keulen 24-9-1943 Auschwitz 23
Loeb Lea Bovenbrugstraat 10 23-4-1925 Keulen 24-9-1943 Auschwitz 18
Loeb Rachel Bovenbrugstraat 10 8-11-1926 Keulen 24-9-1943 Auschwitz 16
Loeb Moritz Bovenbrugstraat 10 10-10-1891 Birkenfeld 24-9-1943 Auschwitz 51 kleermaker
Israël Jacob Wagnerlaan 55 23-04-1895 Arnhem 24-9-1943 Auschwitz 48 reiziger
Frank, van  Salomon Wilgenlaan 20 30-6-1908 Duisburg 2-10-1943 Bobrek 35 coupeur
Stokvis Cohen Rosalie  Stationsplein 21 24-07-1892 Amsterdam 5-10-1943 Arnhem 51
Thijn, van Abraham Amsterdamseweg 74 16-05-1870 Zaandam 9-10-1943 Auschwitz 72
Pinto Eliaser Parkstraat 72 15-03-1893 Oude Pekela 19-10-1943 Auschwitz 50 landarbeider
Loonstein Sara Amsterdamseweg 30 30-4-1928 Arnhem 22-10-1943 Auschwitz 15
Loonstein Herman Amsterdamseweg 30 10-06-1899 Amsterdam 22-10-1943 onbekend 44 reiziger
Loonstein de Jong Sibilla Amsterdamseweg 30 27-1-1901 Arnhem 22-10-1943 Auschwitz 42
Allegro Machiel Jacob Marislaan 45 26-04-1888 Amsterdam 22-10-1943 Auschwitz 55 broodbezorger
Wied, de Betje Stadhoudersstraat 8 01-07-1894 Rotterdam 22-10-1943 Auschwitz 49
Pinto Dina Ruth Sweerts de Landasstraat 63 29-3-1925 Schott 22-10-1943 Auschwitz 18
Pinto Bernard Sweerts de Landasstraat 63 19-9-1931 Schott 22-10-1943 Auschwitz 12
Pinto Schönthal Sophie Sweerts de Landasstraat 63 21-11-1898 Schott 22-10-1943 Auschwitz 44
Praag, van Kruijer Betsie Thomas a Kempislaan 14 7-10-1910 Arnhem 22-10-1943 Auschwitz 33
Israël Salomo Willem van Gulikstraat 18 27-10-1900 Arnhem 27-10-1943 Auschwitz 43 boekhandelaar
Mendels, de Bruin, de Rosetta Rodenburgstraat 20 11-4-1872 Arnhem 8-11-1943 Westerbork 70
Pachter Linda, van  Sara Amsterdamseweg 1 6-2-1916 Amsterdam 19-11-1943 Auschwitz 27
Philipse Samuel Jacob Amsterdamseweg 1 17-5-1933 Rotterdam 19-11-1943 Auschwitz 10
Bloemendal Cohen Margaretha Henriette Breitnerstraat 18 5-11-1914 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 29
Katz Anna G.A. van Nispenstraat 5 6-8-1933 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 10
Katz Essen, van  Lina G.A. van Nispenstraat 5 13-12-1901 Hengelo 19-11-1943 Auschwitz 41
Frankenberg Strauss Theodore Markt 5 16-04-1869 Elberfeld 19-11-1943 Auschwitz 74
Leeuw, de Levie Naatje Nieuwstad 20 13-12-1915 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 27
Essen, van Jacob Pels Rijckenstraat 12 16-12-1872 Ommen 19-11-1943 Auschwitz 70 ritueel snijder
Essen, van Zuidema Jettje Pels Rijckenstraat 12 11-04-1867 Veendam 19-11-1943 Auschwitz 76
Levie Izaak  Spijkerlaan 40 21-05-1876 Rheden 19-11-1943 Auschwitz 67 koopman
Levie Blumenfeld Bertha  Spijkerlaan 40 04-02-1879 Görlitz 19-11-1943 Auschwitz 64
Berets Heijman Dina  Spijkerstraat 237 13-11-1874 Groenlo 19-11-1943 Auschwitz 69
Duren, van Hubert Maurits Van Heemstralaan 19 9-2-1900 Arnhem 19-11-1943 Auschwitz 43 industrieel
Duren, van Schaap Anna Van Heemstralaan 19 17-2-1904 Utrecht 19-11-1943 Auschwitz 39
Fischel Heinz Siegbert Amsterdamseweg 1 3-4-1922 Berlijn 21-11-1943 Auschwitz 21
Lebenstein Ella Frombergstraat 31 28-3-1907 Epe Dld 23-11-1943 Auschwitz 36
Marcuse Peter Sidney Amsterdamseweg 1 29-1-1923 Berlijn 30-11-1943 Dorohucza 20
Swaalep Salomon Beaulieustraat 8 9-5-1916 Amsterdam 30-11-1943 Sobibor 27 handelscorrespondent
Bloemendal Hamburg Anna Driekoningendwarsstraat 87 19-8-1913 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 30 verpleegster
Boers Jeanette Dullertstraat 6 10-10-1911 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 32
Schrijver Boers Jeannette Dullertstraat 6 10-12-1911 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 31
Modijefsky Meijer Marktstraat 5 5-1-1918 Arnhem 30-11-1943 Dorohucza 25 huisknecht
Nathans Jacob Nieuwstad 24 21-6-1909 Arnhem 30-11-1943 Dorohucza 34 reiziger
Mogendorff Rachel  Rijnkade 56 4-10-1924 Arnhem 30-11-1943 Auschwitz 19
Hartogs Haagens Adriana Markt 5 26-01-1885 Middelharnis 19-12-1943 Arnhem 58
Friedlaender Heinz Julius Amsterdamseweg 1 1-4-1920 Breslau 24-12-1943 Auschwitz 23
Spittel Heinrich Max Mesdaglaan 64 27-2-1918 Berlijn 30-12-1943 Auschwitz 25
Pinto Salomon Parkstraat 72 19-11-1920 Arnhem 8-1-1944 Auschwitz 23 student
Bruin, de Eliaser Wielakkerstraat 44 2-4-1908 Arnhem 8-1-1944 Auschwitz 35 kleermaker
Lievendag Isidore Bovenbrugstraat 42 9-2-1906 Borne 9-1-1944 Auschwitz 37
Bloemendal Henriette Bakkerstraat 60b 08-01-1887 Groningen 14-1-1944 Auschwitz 57
Salinger Heinz Gerhard Jacob Marislaan 45 26-1-1916 Berlijn 27-1-1944 Bernhausen 28 importeur
Glaser Kaatje Regina Amsterdamseweg 92 a 25-1-1911 Nijmegen 28-1-1944 Auschwitz 33 steno-typiste
Dukker Suesan Alida Amsterdamseweg 94 28-12-1904 Amsterdam 28-1-1944 Auschwitz 39
Drielsma Grietje Apeldoornseweg 25 28-1-1944 Leeuwarden 28-1-1944 Auschwitz 39 pianolerares
Swartenberg Marcus Sebille Bosboomstraat 6 03-11-1898 Groningen 28-1-1944 Auschwitz 45
Grauw, van der Vos Elisabeth Bovenbrugstraat 20 03-09-1884 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 59
Troostwijk Ivor Arnold Broerenstraat 36 13-11-1943 Den Bosch 28-1-1944 Auschwitz 0
Troostwijk Samuel Annie Broerenstraat 36 16-11-1916 Deventer 28-1-1944 Auschwitz 27
Horst, van der Jacob Hommelseweg 209 7-11-1902 Wageningen 28-1-1944 Auschwitz 41 bakker
Horst, van der Cousin Judith Hommelseweg 209 24-2-1910 Amsterdam 28-1-1944 Auschwitz 33
Franken Alidine Huyghenslaan 32 13-5-1904 Borne 28-1-1944 Auschwitz 39
Duren, van Liebman Nieuwstraat 2 11-02-1891 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 52
Duren, van Sara  Nieuwstraat 2 05-04-1890 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 53
Bachrach Raphaël  Pastoorstraat 7 20-9-1926 Arnhem 28-1-1944 Auschwitz 17
Tewel Baruch  Sonsbeeksingel 116 18-06-1889 Dynow 28-1-1944 Auschwitz 54 schoenwinkelier
Tewel Spiegel Chane Sonsbeeksingel 116 16-06-1897 Rosniatow 28-1-1944 Auschwitz 46
Leeraar Betje  Spijkerlaan 40 30-5-1904 Rheden 28-1-1944 Auschwitz 39 verkoopster
Agsteribbe Leeraar Betje Spijkerlaan 46 30-5-1904 Rheden 28-1-1944 Auschwitz 39
Polak Hartog Steenstraat 9 12-03-1894 Groningen 28-1-1944 Auschwitz 49 groothandel in schoenwerk
Polak Cutzien Hanna  Steenstraat 9 31-10-1890 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 53 winkel in dameshandwerken/wol
Danneboom Danneboom Antoinetta Sweerts de Landasstraat 63 24-4-1903 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 40
Troostwijk Jeannette Selma Sweerts de Landasstraat 63 22-6-1926 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 17 kantoorbediende
Troostwijk Edith Sweerts de Landasstraat 63 31-7-1929 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 14
Troostwijk Herman Sweerts de Landasstraat 63 11-03-1899 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 44
Troostwijk Danneboom Antoinette Sweerts de Landasstraat 63 24-4-1903 Zwolle 28-1-1944 Auschwitz 40
Os, van Elize Alexandra Dijkstraat 18 29-12-1914 Arnhem 31-1-1944 Auschwitz 29
Cohen Salomon Jonas Dullertstraat 11 30-10-1901 Arnhem 31-1-1944 Midden-Europa 42 loopjongen
Koppel Joseph Koningstraat 63 b 18-05-1898 Arnhem 31-1-1944 Auschwitz 45 kleermaker
Cohen Philip Koningstraat 82 12-9-1900 Arnhem 31-1-1944 onbekend 43 magazijnmeester Joodse Raad
Brandon Cohen Henriette Van de Spieghelstraat 3 19-10-1905 Antwerpen 31-1-1944 Auschwitz 38
Schachner Salomon Van Lawick van Pabststraat 129 23-12-1913 Jaslo 31-1-1944 Auschwitz 30
Dukker Jonas Amsterdamseweg 94 1-6-1906 Amsterdam 9-2-1944 Auschwitz 37 winkelbediende
Cohn Hans Ludwig Israel Amsterdamseweg 1 13-2-1924 Berlijn 10-2-1944 Westerbork 19
Grün Herbert Amsterdamseweg 1 31-12-1931 Gelsenkirchen 11-2-1944 Auschwitz 12
Perl Edith Amsterdamseweg 1 21-9-1925 Berlijn 11-2-1944 Auschwitz 18
Weichselbaum Hans Jakob De Wetstraat 4 3-8-1930 Berlijn 11-2-1944 Auschwitz 13
Bobbe Ronald Graswinkelstraat 28 15-12-1942 Apeldoorn 11-2-1944 Auschwitz 1
Meijer Leo Laan van Angerenstein 1 29-08-1873 Körlin 11-2-1944 Auschwitz 70
Leeuw, de Bernard Elias Pontanuslaan 106 25-4-1937 Arnhem 11-2-1944 Auschwitz 6
Leeuw, de Lea Amalia Pontanuslaan 106 22-6-1939 Arnhem 11-2-1944 Auschwitz 4
Leeuw, de Fleischer Ruda Pontanuslaan 106 17-6-1908 Krakau 11-2-1944 Auschwitz 35
Hirschhorn Rita Prins Hendrikstraat 47 23-9-1935 Wenen 11-2-1944 Auschwitz 8
Hirschhorn Herbert Prins Hendrikstraat 47 13-7-1937 Wenen 11-2-1944 Auschwitz 6
Hirschhorn Barer Rosa Prins Hendrikstraat 47 15-6-1904 Grodzisko 11-2-1944 Auschwitz 39
Freudenthal Walter Gerhard Benno Sweerts de Landasstraat 63 01-02-1897 Breslau 11-2-1944 Auschwitz 47 directeur NV
Freudenthal Kantorowitz Henriette Sweerts de Landasstraat 63 13-01-1875 Posen 11-2-1944 Auschwitz 69
Hijmans Hugo Siegfried J. Jansbuitensingel 26 a 01-01-1868 Arnhem 18-2-1944 Arnhem 76
Kochmann Curt Egon Markt 5 06-07-1880 Maastricht 22-2-1944 Arnhem 63
Mendels Elie Ranonkelstraat 17 5-4-1915 Arnhem 24-2-1944 Auschwitz 28 elektricien
Gelderen, van Asser Marten van Rossumstraat 64 26-10-1892 Renkum 29-2-1944 Midden-Europa 51 arbeider
Groot, de Levie Singelstraat 12 19-3-1909 Amersfoort 29-2-1944 Midden-Europa 34 koopman
Baar Hermann  Sonsbeeksingel 116 8-12-1923 Duisburg 1-3-1944 Auschwitz 20
Roos Simons Emma Ernst Casimirlaan 19 22-12-1904 Hoogezand 6-3-1944 Auschwitz 39
Linnewiel Arnold Gerhard Voethstraat 14 21-08-1890 Arnhem 6-3-1944 Auschwitz 53 verkoopleider
Linnewiel Gans Sara Gerhard Voethstraat 14 16-09-1880 Aalten 6-3-1944 Auschwitz 63
Levie Rolf Jules Charles Josef Israelslaan 111 1-10-1940 Arnhem 6-3-1944 Auschwitz 3
Levie Biene, van  Carolina Rozette C. Josef Israelslaan 111 21-6-1916 Amsterdam 6-3-1944 Auschwitz 27
Leeuw, de Joseph Kortestraat 20 05-02-1887 Arnhem 6-3-1944 Auschwitz 57 koopman
Leeuw, de Appel Hendrika Kortestraat 20 20-03-1888 Amsterdam 6-3-1944 Auschwitz 56
Gazan Benjamin Markt 5 1-1-1902 Amsterdam 11-3-1944 Arnhem 42
Hirschhorn Emanuel Prins Hendrikstraat 47 3-2-1906 Chodorow 15-3-1944 Auschwitz 38
Smit Alfred Amsterdamseweg 92 a 3-2-1933 Amsterdam 26-3-1944 Auschwitz 11
Smit Binder Maria Amsterdamseweg 92 a 20-1-1911 Gwozdiec 26-3-1944 Auschwitz 33
Hoffmann Jacob Grote Oord 3 03-05-1888 Kalusz 26-3-1944 Auschwitz 55 parfumerie apollo
Hoffmann Offentier Taube Grote Oord 3 21-11-1891 Zolynia 26-3-1944 Auschwitz 52
Wolff Rebekka Josephina Van der Helllaan 9 04-05-1894 Meppel 26-3-1944 Auschwitz 49 lerares M.O.
Weinstein Max Amsterdamseweg 1 23-8-1920 Felsberg 31-3-1944 Auschwitz 23
Gomperts Marcus Amsterdamseweg 14 9-1-1926 Haarlem 31-3-1944 Midden-Europa 18
Gomperts Isaäc Emanuel Amsterdamseweg 14 12-08-1893 Haarlem 31-3-1944 Midden-Europa 50 reiziger
Winter, de Simon Amsterdamseweg 80 28-8-1904 Enschede 31-3-1944 onbekend 39 handelsreiziger
Stern Gerard Marcus Bakkerstraat 63 2-12-1923 Assen 31-3-1944 Auschwitz 20
Jacobs Simon Bouwmeesterstraat 32 16-12-1901 Blokzijl 31-3-1944 Midden-Europa 42 koopman
Bloemendal Manfred Breitnerstraat 18 25-3-1907 Ober-Ingelheim 31-3-1944 Auschwitz 37 tekenaar
West, van Abraham Burgemeester Weertsstraat 139 18-2-1914 Nijmegen 31-3-1944 Auschwitz 30 vertegenwoordiger
Cohen Casper Jacob Simon De Wetstraat 6 31-7-1905 Doesburg 31-3-1944 Midden-Europa 38 handelsreiziger
Horst, van der Jacob Isaäk Driekoningendwarsstraat 13 5-6-1913 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 30 slager
Bloemendal Josef Driekoningendwarsstraat 87 15-11-1912 Bad Kissingen 31-3-1944 onbekend 31 reiziger
Lövenstein Hertog Salomon  Eusebiusbuitensingel 46 19-4-1915 Arnhem 31-3-1944 onbekend 28 handelsreiziger
Katz Abraham G.A. van Nispenstraat 5 12-7-1901 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 42 vleeshandelaar
Boers, de Joseph Graslaan 29 13-7-1909 Amsterdam 31-3-1944 Midden-Europa 34 reiziger
Herz Alfred Izaak Evertslaan 17 16-05-1896 Beuel 31-3-1944 Auschwitz 47 koopman
Cohen Isak Herman Jan Vethstraat 2 27-5-1916 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 27 leerling landbouwer
Beem Lazarus Josef Israelslaan 48 19-10-1910 Arnhem 31-3-1944 onbekend 33 vertegenwoordiger
Brink, van Herman Kerkstraat 12 1-9-1922 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 21 magazijnbediende
Bos Abraham Klarendalseweg 6 a 12-01-1894 Veenendaal 31-3-1944 Midden-Europa 50 handelsreiziger
Dormits Philip Klarendalseweg 6 a 25-11-1916 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 27
Levie Liepman Klarestraat 10 4-2-1910 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 34 koopman
Meijers Emiel Mauvestraat 15 10-5-1907 Doetinchem 31-3-1944 Midden-Europa 36 metaalhandelaar
Worms Marcus  Oeverstraat 34 1-5-1903 Amsterdam 31-3-1944 Midden-Europa 40 groothandel in electr. Artikelen
Cohen Nathan Pastoorstraat 1 a 13-7-1908 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 35 koopman
Cohen Simon Pastoorstraat 18 14-1-1913 Zutphen 31-3-1944 Blechhammer 31
Bachrach Jacob Nico  Pastoorstraat 7 10-8-1925 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 18
Wimpfheimer Simon Prins Hendrikstraat 16 06-12-1895 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 48
Vries, de Jacob Rijnstraat 78 22-06-1894 Arnhem 31-3-1944 onbekend 49 kleermaker
Beem Isidoor Sonsbeeksingel 109 19-1-1905 Arnhem 31-3-1944 Auschwitz 39 Beems Kledingmagazijnen
Heijman Meijer  Steenstraat 48 a 04-12-1894 Arnhem 31-3-1944 onbekend 49 musicus, violist
Metzger Julius Turfstraat 8 a 30-11-1900 Höchheim 31-3-1944 Auschwitz 43 slager
Cohen Salomon Van Wageningenstraat 78 7-9-1901 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 42 kruidenier
Klein Marcus Isidor W. Barendszstraat 18 3-2-1926 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 18
Klein Levie W. Barendszstraat 18 24-11-1895 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 48 schoenmaker
Prins Marcus Simon Wielakkerstraat 13 13-11-1927 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 16
Cohen Emanuel Wielakkerstraat 36 20-5-1921 Arnhem 31-3-1944 Midden-Europa 22
Hertzmann Frank Pauline Josef Israelslaan 111 16-05-1878 Krefeld 6-4-1944 Theresienstadt 65
Engelander Eduard Herman  Statenlaan 29 15-1-1909 Amsterdam 12-4-1944 Bergen-Belsen 35 vakonderwijzer
Wessel Wessel Gabriëlstraat 11 18-06-1877 Rotterdam 13-4-1944 Bergen-Belsen 66
Mayer Alfred Van Pallandtstraat 8 15-3-1914 Londen 13-5-1944 Auschwitz 30 koopman
Koster Margaretha Helena  Rijnstraat 5 21-10-1924 Arnhem 15-5-1944 Birkenau 19
Groot, de Rachel  Rijnstraat 43 15-8-1927 Amersfoort 22-5-1944 Auschwitz 16
Groot, de Swaab Sophia Rijnstraat 43 10-6-1900 Utrecht 22-5-1944 Auschwitz 43
Stern Lippmann Johanna Margarethe Vijzelstraat 4 06-01-1874 Berlijn 22-5-1944 Auschwitz 70
Hirsekorn Martin Josef Israelslaan 88 26-05-1897 Schönlanke 27-5-1944 Auschwitz 47 vertegenwoordiger
Blok Salomon Lombokstraat 16 27-9-1913 Den Haag 31-5-1944 Auschwitz 30
Jacobson Abraham Arthur  Laan van Klarenbeek 62 27-2-1913 Arnhem 30-6-1944 Midden-Europa 31
Leeuw, de Philip Pontanuslaan 106 2-11-1907 Arnhem 30-6-1944 Midden-Europa 36
Bendien Jacob  Schelmseweg 7 2-5-1922 Arnhem 30-6-1944 Midden-Europa 22
Vries, de  Grünberg Henriëtte Amsterdamseweg 14 30-03-1875 Lingen 7-7-1944 Auschwitz 69
Mogendorff Jozef  Stationsplein 21 10-03-1873 Almelo 16-7-1944 Bergen-Belsen 71 papierhandelaar
Lissauer Ruth Amsterdamseweg 1 8-1-1924 Hamburg 31-7-1944 Auschwitz 20
Oberländer Gerty Ada Amsterdamseweg 1 21-12-1924 Wenen 31-7-1944 Auschwitz 19
Wallenstein Alfred Amsterdamseweg 1 9-11-1923 Grossen-Buseck 31-7-1944 Midden-Europa 20
Weiner Edith Amsterdamseweg 1 23-3-1923 Wenen 31-7-1944 Auschwitz 21
Hofstede Izaak Josef Israelslaan 64 17-4-1909 Rotterdam 31-7-1944 Midden-Europa 35 handelsreiziger
Greef Dolfina Koningstraat 62 14-2-1939 Veghel 3-8-1944 Auschwitz 5
Greef Soni Henricus Koningstraat 62 28-5-1941 Tilburg 3-8-1944 Auschwitz 3
Rees, van Hester Hermina Markt 5 01-01-1862 Geldermalsen 24-8-1944 Arnhem 82
Groot, de Emanuel Rijnstraat 28 11-2-1936 Schiebroek 25-8-1944 Auschwitz 8
Salomons Meijer Bakkerstraat 60 b 13-12-1916 Arnhem 31-8-1944 Midden-Europa 27 kantoorbediende
Salomons Heijden, van der  Catharine S. Bakkerstraat 60 b 24-4-1924 Arnhem 31-8-1944 Auschwitz 20
Leeuw, de Samuel Hommelstraat 64 10-11-1881 Delden 6-9-1944 Auschwitz 62 koopman
Leeuw, de Meijers Judith Hommelstraat 64 13-09-1877 Borculo 6-9-1944 Auschwitz 66
Nort Salomon Izak  Rijnkade 34 21-07-1886 Gorinchem 6-9-1944 Auschwitz 58 meubelmaker
Hijman Simon Velperweg 145 c 12-01-1871 Schiedam 6-9-1944 Auschwitz 73
Hijman Andriesse Adèle Catharina Velperweg 145 c 08-11-1873 Vlissingen 6-9-1944 Auschwitz 70
Nathans Benjamin Markt 5 1-1-1935 Arnhem 17-9-1944 Arnhem 9
Schreiber Berthold Josef Israelslaan 111 26-04-1892 Berlijn 20-9-1944 Bergen-Belsen 52 bankier
Bass Paul Amsterdamseweg 1 11-6-1924 Wenen 30-9-1944 Auschwitz 20
Steinberg Walter Amsterdamseweg 1 27-02-1896 Altena 30-9-1944 Auschwitz 48 koopman
Groot, de Meijer Rijnstraat 43 09-10-1897 Utrecht 30-9-1944 Auschwitz 46 magazijn rijwielen, radio-art.
Wallach Richard  Spijkerstraat 227 06-02-1895 Oberembt 30-9-1944 Auschwitz 49 koopman
Fuld Edgar Julius Amsterdamseweg 1 20-8-1923 Pforzheim 1-10-1944 Auschwitz 21
Frank Julius Goudwindestraat 65 18-05-1890 Langenschwalbach 1-10-1944 Auschwitz 54
Casseres David Hertogstraat 25 13-11-1901 Amsterdam 1-10-1944 Gleiwitz 42 vertaler
Harschel  Abraham Lombokstraat 16 03-08-1886 Utrecht 3-10-1944 Auschwitz 58
Steinberg Helene Amsterdamseweg 1 11-7-1928 Altena 6-10-1944 Auschwitz 16
Steinberg Lore Henriette Amsterdamseweg 1 5-10-1929 Altena 6-10-1944 Auschwitz 15
Steinberg Hess Ella Amsterdamseweg 1 14-01-1897 Hörde 6-10-1944 Auschwitz 47
Frank Ruth Anna Lea Goudwindestraat 65 7-10-1940 Arnhem 6-10-1944 Auschwitz 3
Frank Rosenblum Hanna  Goudwindestraat 65 28-10-1903 Hamburg 6-10-1944 Auschwitz 40
Salinger George Josef Israelslaan 111 28-5-1938 Arnhem 6-10-1944 Auschwitz 6
Salinger Hertzmann Helene  Josef Israelslaan 111 29-11-1904 Krefeld 6-10-1944 Auschwitz 39
Lopes Cardozo Hirschel Sara Brantsenstraat 2 18-7-1909 Arnhem 8-10-1944 Auschwitz 35 verplegende
Dornfest Tamara Gitta Rachel Frans Halslaan 99 4-2-1942 Arnhem 8-10-1944 Auschwitz 2
Dornfest Hoffmann Bella Frans Halslaan 99 16-12-1919 Amsterdam 8-10-1944 Auschwitz 24
Koekoek Maurits Benjamin Schavenmolenstraat 17 22-11-1901 Ruinen 8-10-1944 Ede 42
Schaffit Jakob Pels Rijckenstraat 24 26-03-1885 Kobren 9-10-1944 Arnhem 59 ingenieur
Gerson Simon Else Prins Hendrikstraat 6 01-12-1895 Werlte 11-10-1944 Auschwitz 48
Büschoff Leo Utrechtsestraat 3 10-04-1883 Xanten 11-10-1944 Auschwitz 61 handelsagent
Büschoff Strausz Else Utrechtsestraat 3 26-08-1885 Elberfeld 11-10-1944 Auschwitz 59
Bachrach Mozes Atjehstraat 12 17-11-1917 Arnhem 14-10-1944 Raalte 26
Meijer Salomon  Statenlaan 77 25-04-1885 Hamburg 17-10-1944 Bergen-Belsen 59 handelsagent in chemicaliën
Gelderen, van Jozef Filippus Staringplein 30 09-06-1871 Renkum 20-10-1944 Voorst 73
Wolf Elfriede Amsterdamseweg 1 18-4-1925 Wenen 21-10-1944 Auschwitz 19
Spier Leo Bakenbergscheweg 129 17-6-1937 Parijs 25-10-1944 Auschwitz 7
Mogendorff Leeuw, de Susanna Frombergdwarsstraat 13 7-6-1902 Arnhem 25-10-1944 Auschwitz 42
Mozes Charles Geitenkamp 66 14-10-1919 Arnhem 25-10-1944 Arnhem 25
Feigenbaum Turksma Sarini Clara Van Lawick van Pabststraat 11 22-6-1924 Den Haag 25-10-1944 Auschwitz 20
Kronheimer Hermann Gabriëlstraat 22 14-02-1874 Fürth 30-10-1944 Auschwitz 70 arts in ruste
Kronheimer Hirsch Josephine Gabriëlstraat 22 19-03-1887 Augsburg 30-10-1944 Auschwitz 57
Rothschild Helga Amsterdamseweg 1 6-7-1923 Barmen 31-10-1944 Auschwitz 21
Sternfeld Bertha Eva Amsterdamseweg 94 14-2-1924 Arnhem 31-10-1944 Auschwitz 20
Gompes Marcus Hommelstraat 46 04-03-1870 Frankfurt am Main 31-10-1944 Ermelo 74 koopman
Gompes Schoonhoed Kaatje  Hommelstraat 46 01-08-1878 Arnhem 31-10-1944 Ermelo 66
Wertheim Erich Van Pallandtstraat 11 19-12-1906 Bentheim 31-10-1944 Auschwitz 37 leerverver
Themans Betsy Antonette Wagnerlaan 55 17-9-1905 Almelo 31-10-1944 Auschwitz 39 huishoudster
Dornfest Lucjan  Frans Halslaan 99 8-1-1907 Rzeszow 6-11-1944 Auschwitz 37 tandtechnicus
Horwitz Hans Rolf Schelmseweg 93 29-12-1929 Berlijn 27-11-1944 Neuengamme 20
Costa da Senior Sophia Bakkerstraat 55 4-7-1925 Leiden 30-11-1944 Auschwitz 19 (ouders: beddenwinkel)
Silberberg Ludwig Bovenbrugstraat 9 05-11-1886 Grätz 3-1-1945 Bergen-Belsen 58 ingenieur
Hertz Lazarus Amsterdamseweg 12 08-03-1875 Zevenaar 14-1-1945 Bergen-Belsen 69
Kan Jacques Cronjéstraat 11 26-02-1893 Doetinchem 14-1-1945 Bergen-Belsen 51 directeur rubberfabriek
Schrijver Frits Dullertstraat 6 14-5-1900 Maastricht 14-1-1945 Velp 44
Reens Alexander Herman Rijnstraat 18 17-10-1911 Arnhem 14-1-1945 Velp 33 juwelier
Reindorp Samuel Van Lawick van Pabststraat 183 1-4-1909 Sneek 14-1-1945 Bergen-Belsen 35 reiziger schrijfmachines
Presser Abraham Beaulieustraat 8 21-11-1899 Amsterdam 18-1-1945 Midden-Europa 45 kantoorbediende
Coevorden, van Karel Amsterdamseweg 17 c 8-11-1922 Berlijn 21-1-1945 Midden-Europa 22
Salinger Adolf Josef Israelslaan 111 22-11-1900 Berlijn 24-1-1945 Oranienburg 44 fabrikant
Cohen Leeuw, de Anna Koningstraat 82 25-7-1906 Gramsbergen 25-1-1945 Auschwitz 38
Ullmann Edith Burgemeester Weertsstraat 93 1-10-1925 Düren 29-1-1945 Midden-Europa 19
Ullmann Inge Burgemeester Weertsstraat 93 1-10-1925 Düren 29-1-1945 Midden-Europa 19
Klein Walter Josef Israelslaan 64 14-4-1902 Beeck 3-2-1945 Mauthausen 42 vertegenwoordiger
Gans Paul Jakob Amsterdamseweg 89 27-9-1908 Frankfurt am Main 4-2-1945 Midden-Europa 36 vertegenwoordiger
Neuberger Abraham Dullertstraat 21 9-6-1920 Wiesent 4-2-1945 Bergen-Belsen 24
Eijsman Benjamin Van Hasseltstraat 49 4-6-1924 Groningen 7-2-1945 Gross-Rosen 20
Weissberg Isak Marktstraat 5 02-08-1874 Rzeszow 17-2-1945 Bergen-Belsen 70
Kan Hartog Nieuwstraat 43 30-9-1906 Arnhem 18-2-1945 Ebensee 38 bretelfabriek
Heimann Walter Friedrich Van Lawick van Pabststraat 14 18-6-1903 Breslau 20-2-1945 Dachau 41 beambte Joodse Raad
Haas Hugo Broerenstraat 27 09-01-1894 Castrop-Rauxel 28-2-1945 Midden-Europa 51 slager
Haas Mayer Sara Helena Broerenstraat 27 6-5-1903 Koblenz 28-2-1945 Midden-Europa 41
Mogendorff Michael Frombergdwarsstraat 13 30-7-1901 Arnhem 28-2-1945 Midden-Europa 43 papierhandelaar
Kronheimer Lina Gabriëlstraat 22 18-9-1920 Nürnberg 28-2-1945 Auschwitz 24 huishoudelijke hulp
Baumann Merfeld Emmy Renate Jacob Marislaan 43 7-11-1900 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 44
Baumann Franz Albert Jacob Marislaan 43 19-09-1897 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 47 koopman
Baumann Hildegard Sara Jacob Marislaan 43 3-2-1925 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 20
Gimpel Siegfried  Josef Israelslaan 48 3-4-1908 Königsberg 28-2-1945 Midden-Europa 36 fabrikant lederverf
Gimpel Zirlinger Laura  Josef Israelslaan 48 28-3-1906 Mielnica 28-2-1945 Midden-Europa 38
Matteman Roosje Koningstraat 53 8-6-1907 Arnhem 28-2-1945 Midden-Europa 37 vader: metaalhandel
Gobetz Emil Reginald  Rijnkade 25 17-2-1904 Middelburg 28-2-1945 Midden-Europa 41 kantoorbediende
Gobetz Markus Edith Irene Regina  Rijnkade 25 24-8-1911 Frankfurt am Main 28-2-1945 Midden-Europa 33
Heijmann Henriette  Rijnkade 34 7-10-1921 Keulen 28-2-1945 Midden-Europa 23
Heimann Ochs Eva Sweerts de Landasstraat 63 6-6-1914 Sankt Ingber 28-2-1945 Midden-Europa 30 huishoudelijke hulp
Kahané Herbert Samuel Van Huevenstraat 62 19-6-1926 Ede 28-2-1945 Auschwitz 18
Kahané Jozef Van Huevenstraat 62 07-03-1897 Kolomyja 28-2-1945 Auschwitz 47 kantoorchef AKU
Bachrach Salomon Pastoorstraat 7 28-11-1888 Arnhem 2-3-1945 Bergen-Belsen 56 koopman
Weinberg Gerson Ida Amsterdamseweg 1 11-02-1875 Kirchberg 3-3-1945 Bergen-Belsen 70
Edelstein Julius Amsterdamseweg 1 7-12-1924 Wenen 7-3-1945 Auschwitz 20
Cohen Salomon Pastoorstraat 18 24-4-1910 Zutphen 12-3-1945 Buchenwald 34 drogist
Levie Rolf Walter Josef Israelslaan 111 8-12-1911 Frankfurt am Main 15-3-1945 Midden-Europa 33 bedrijfsleider bioscoop
Nort Adolf Izak  Rijnkade 34 21-9-1916 Culemborg 15-3-1945 Midden-Europa 28 vertegenwoordiger
Beek, van Elias Slichtenhorststraat 9 15-5-1905 Arnhem 17-3-1945 Bergen-Belsen 39
Troostwijk Abraham Broerenstraat 36 19-9-1919 Zwolle 28-3-1945 onbekend 25 winkelier
Felsenthal Herbert Amsterdamseweg 222 30-9-1902 Düsseldorf 30-3-1945 Bergen-Belsen 42 jeugdleider Joodse Raad
Lewin Rudolf Simon Max Amsterdamseweg 1 20-12-1917 Leipzig 31-3-1945 Duitsland 27
Gelderen, van Johanna Jeannette Kerkstraat 24 22-5-1910 Arnhem 31-3-1945 Midden-Europa 34 huishoudelijke hulp
Isacson Philipps Hildegart Sweerts de Landasstraat 68 12-4-1909 Gelsenkirchen 8-4-1945 Bergen-Belsen 35 huishoudster
Rosenbaum Kurt  Amsterdamseweg 1 2-4-1927 Berlijn 9-4-1945 Bergen-Belsen 18
Banach Majer  Steijnstraat 5 20-5-1907 Lapczyce 12-4-1945 Bergen-Belsen 37 comestibleshandel
Einhorn Adolf Amsterdamseweg 1 11-4-1923 Wenen 15-4-1945 Weimar 22
Wollf, de Bertha Sweerts de Landasstraat 63 18-9-1943 Arnhem 16-4-1945 Tröbitz 2
Bass Julius Israel Amsterdamseweg 1 29-4-1923 Wenen 17-4-1945 Mauthausen 21
Levie Katz Sibilla Jansbinnensingel 10 b 06-07-1888 Rheden 19-4-1945 Schipkau 56
Strauss Hans Helmut Amsterdamseweg 1 23-10-1922 Bielefeld 24-4-1945 Dachau 22
Reichenberger Maurits Lodewijk Cronjéstraat 4/4a 14-10-1898 Doetinchem 24-4-1945 Tröbitz 46 Maison Spier/handel- fabricage damesconfecie
Leer, van Isaäc Simon Bovenbrugstraat 26 13-8-1915 Amsterdam 25-4-1945 Wüstegiersdorff 29 chemicus
Cohen Zwartz Sophia Dorothea De Wiltstraat 64 20-06-1887 Oldenzaal 25-4-1945 Tröbitz 57
Weijand Michael Betuwestraat 13 8-5-1910 Rheden 30-4-1945 Vaihingen  34 koopman
Levie Sally  Spijkerlaan 40 20-1-1919 Arnhem 2-5-1945 onbekend 26
Jacobs Cornelis Amsterdamseweg 1 10-1-1924 Arnhem 3-5-1945 Neustadt 21
Kaufmann Günter Amsterdamseweg 1 16-11-1922 Büdingen 4-5-1945 onbekend 22
Silberberg Plaut Emma Ilse Bovenbrugstraat 9 03-05-1895 Siegen 6-5-1945 Tröbitz 50
Zuiden, van Henri Jansplaats 8 8-9-1907 Hoogeveen 9-5-1945 Midden-Europa 37 horlogemaker
Klein Heine Charlotte Josef Israelslaan 64 25-2-1903 Essen 10-5-1945 Neustadt-Glewe 42
Leeuw, de Philip Jacob Hertogstraat 12 7-7-1912 Arnhem 14-5-1945 Riesa 32 koopman
Silber Eduard Amsterdamseweg 1 18-7-1923 Ulanow 20-5-1945 Dachau 21
Leer, van Cohen Froukje Bovenbrugstraat 26 26-2-1917 Amsterdam 24-5-1945 Malmö 28 kantoorbediende
Reichenberger Pinto Geziene Cronjéstraat 4 25-9-1903 Groningen 25-5-1945 Riesa 41
Gerechter Artur Amsterdamseweg 1 18-3-1923 Berlijn 31-5-1945 Bergen-Belsen 22
Reinheimer Salomon Walter Amsterdamseweg 1 27-9-1925 Beerfelden 31-5-1945 Midden-Europa 19
Rosenthal Haurwitz Erna Van Lawick van Pabststraat 129 13-12-1908 Liegnitz 31-5-1945 Tröbitz 36
Bamberger Prins Margaretha Dijkstraat 6 10-9-1920 Hoorn 8-6-1945 Bergen-Belsen 24
Bamberger Josef Eusebiusplein 4 24-8-1917 Frankfurt am Main 6-7-1945 Maastricht 27 monteur
Kaufman Bernhard Sonsbeeksingel 105 18-05-1875 Arnhem 29-7-1945 Arnhem 70 manufacturenhandel
Prins Mozes Liepman Gasthuisstraat 4 12-07-1862 Arnhem 1942-00-00 Arnhem 79
Frank Sanders Marianna Pels Rijckenstraat 11 14-12-1885 Sneek 1943-00-00 onbekend 58
Vries, de Abraham Koningstraat 16 17-2-1915 Usquert 1944 febr. Birkenau 29 apotheker
Katz Abraham G.A. van Nispenstraat 5 04.01.1902 Arnhem 27.08.2942 Auschwitz 40 pedicure
Esso, van Herman Bouriciusstraat 22 19-6-1919 Arnhem dec. 1944 Schwarzheide 25
Katz Hans Amsterdamseweg 1 15-9-1925 Frankfurt am Main onbekend onbekend
Wolf Karl Albert Peter Amsterdamseweg 1 7-5-1923 Speyer onbekend onbekend
Wolff Siegfried Amsterdamseweg 1 22-01-1888 Gnesen onbekend Auschwitz kinderarts
Denneboom Marcus Bovenbrugstraat 33 12-3-1924 Arnhem onbekend onbekend
Denneboom Selma Bovenbrugstraat 33 27-10-1932 Arnhem onbekend onbekend
Strauss Bernhard Broerenstraat 27 13-8-1922 Zülpich onbekend onbekend
Lange, de Amalia Burgemeester Weertsstraat 124 29-7-1917 Steenwijk onbekend onbekend
Rees, van Roosje De Wiltstraat 80 07-03-1872 Amersfoort onbekend Sobibor 71
Manasse Kaufman Sophia Dijkstraat 13 28-7-1900 Arnhem onbekend onbekend
Wolff Meijer Eusebiusbuitensingel 37 a 29-8-1917 Amsterdam onbekend onbekend scheepsagent 
Danneboom Marcus Hommelstraat 41 o4-06-1896 Amsterdam onbekend onbekend
Kan Salomon Johan de Wittlaan 73 30-8-1900 Amsterdam onbekend onbekend
Danneboom Marcus Markt 5 04-06-1896 Amsterdam onbekend onbekend
Simons Willi Schelmseweg 93 24-5-1924 Keulen onbekend Frankrijk